18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
HeMan123 2018-02-10, 17:15
najlepsze jest to że tacy najwięcej popełnili zbrodni, zła
Zgłoś
Avatar
Dannybow 2018-02-10, 17:21 69
Cytat:

najlepsze jest to że tacy najwięcej popełnili zbrodni, zła



HeMan ale Ty pierdolisz. Już drugi Twój post dziś w którym wykazujesz się ignorancją. Nie znasz człowieka więc nie generalizuj i nie oceniaj. A skoro taki jesteś pewny to idź do dziadka i babci na grób i spluń na nich klnąc pod nosem, że to parszywe świnie. Każdy z nas dokonuje złych rzeczy, ale ich miara jest tak różna jak różni są ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to nasza narodowa specjalność. Zastanów się nad sobą.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-02-10, 18:16 7
Oszkurwajebana.
Kto nie ma nadziei tyle dożyć??? Kto z nas nie marzy by przekroczyć choćby osiemdziesiątkę??? Ostatnio klientka mi mówi... syn jest kardiologiem, i najczęściej zgony mają tacy 38-45 lat... a ZUS się kurwa cieszy. A ja jestem w tym zakresie kurwa jebana. I dlatego mam głęboko w dupie ten świat, mam w huju muslimów, żydostwo i inne plagi tego świata... no jeszcze murzyństwo wypada wymienić.
Tu jesteśmy tylko chwilowo. A po śmierci... albo nas nie będzie, po prostu znikniemy... albo Pan Bóg nam sprawi suprise.

Kurwa, dziadek jak na 98 trzyma się zajebiście. Ja po dobrym chlaniu gorzej reaguję
Zgłoś
Avatar
MowilaZeMa18xxx 2018-02-10, 19:41 10
żdrówka dla dziadzia, piękny wiek
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2018-02-10, 21:23 1
@Dannybow

Nie spodziewałbym się na sadisticu tak krótkiego, sensownego i treściwego postu. Aż się cały twardszy zrobiłem!
Zgłoś
Avatar
HeMan123 2018-02-10, 22:18
Dannybow napisał/a:



HeMan ale Ty pierdolisz. Już drugi Twój post dziś w którym wykazujesz się ignorancją. Nie znasz człowieka więc nie generalizuj i nie oceniaj. A skoro taki jesteś pewny to idź do dziadka i babci na grób i spluń na nich klnąc pod nosem, że to parszywe świnie. Każdy z nas dokonuje złych rzeczy, ale ich miara jest tak różna jak różni są ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to nasza narodowa specjalność. Zastanów się nad sobą.



A czy ja o nim mówię?
jesteś typowym katolem ,.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2018-02-10, 22:27 1
nie oglądać po czymś mocniejszym. depresja wchodzi gładko.
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-02-10, 23:09 2
My, karmieni benzoesanem sodu i innymi E, już tak pięknego wieku nie dożyjemy.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-02-11, 0:15
Kolo faktycznie zachowuje się i mówi jakby miał te 70 parę lat. Co za koń! (Że zdrowy jak koń) Ciekawe ile jeszcze pociągnie...
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2018-02-11, 13:57
Dannybow napisał/a:



HeMan ale Ty pierdolisz. Już drugi Twój post dziś w którym wykazujesz się ignorancją. Nie znasz człowieka więc nie generalizuj i nie oceniaj. A skoro taki jesteś pewny to idź do dziadka i babci na grób i spluń na nich klnąc pod nosem, że to parszywe świnie. Każdy z nas dokonuje złych rzeczy, ale ich miara jest tak różna jak różni są ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to nasza narodowa specjalność. Zastanów się nad sobą.



I tu szitstorm wirtualnych piwek (jak najbardziej słuszny), a za parę tematów sadolowe polactwo wyklęte zacznie wyzywać od upaińców (wcaaale nie generalizując i nie przypisując wybryków kilku idiotów prawie 43-milionowemu narodowi).

Obłuda i hipokryzja wśród sadoli dokładnie taka sama jak w tym zjebanym polskim narodzie
Zgłoś
Avatar
kamil22423 2018-02-11, 14:01
Hranipex napisał/a:

Oszkurwajebana.
Kto nie ma nadziei tyle dożyć??? Kto z nas nie marzy by przekroczyć choćby osiemdziesiątkę??? Ostatnio klientka mi mówi... syn jest kardiologiem, i najczęściej zgony mają tacy 38-45 lat... a ZUS się kurwa cieszy. A ja jestem w tym zakresie kurwa jebana. I dlatego mam głęboko w dupie ten świat, mam w huju muslimów, żydostwo i inne plagi tego świata... no jeszcze murzyństwo wypada wymienić.
Tu jesteśmy tylko chwilowo. A po śmierci... albo nas nie będzie, po prostu znikniemy... albo Pan Bóg nam sprawi suprise.

Kurwa, dziadek jak na 98 trzyma się zajebiście. Ja po dobrym chlaniu gorzej reaguję



A w profilu masz 98 lat. Masz jak ten dziadek że nie pamiętasz swojego wieku?
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2018-02-11, 23:48
Mistrzowski tekst to wali na koniec, jak dochodzi do tego, że będzie miał za rok w wakacje setne urodziny: Holy fuck, I will be old fucking man
Zgłoś
Avatar
Dannybow 2018-02-12, 13:27
Cytat:

A czy ja o nim mówię?
jesteś typowym katolem ,.



Jestem ateistą

Cytat:

najlepsze jest to że tacy najwięcej popełnili zbrodni, zła



Tak, mówisz o nim między innymi. Generalizujesz i uogólniasz. A gdybym napisał TACY jak Ty to ścierwo czuł byś się obrażony?
Zgłoś
Avatar
Asper00 2018-02-12, 18:52
Zazdroszczę! Ja to bym chciał chociaż dożyć wieku emerytalnego....
Zgłoś