18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
D................2 2020-04-10, 5:14 2
Voyton napisał/a:

teraz kazdy jest konfidentem. Dajecie sie robic jak frajerzy. Wszytko lykniecie co wam wkreca.



Polaczki takie już są. Tylko daj mi pretekst (bo tak rząd i tv im każe)to jebane konfidenctwo wychodzi z mlekiem ich starej.
Zgłoś
Avatar
modoc 2020-04-10, 6:59 1
Damian2 napisał/a:

Polaczki takie już są. Tylko daj mi pretekst (bo tak rząd i tv im każe)to j***ne konfidenctwo wychodzi z mlekiem ich starej.



Jak ma kurwa kwarantanne to huj ci do tego. Teraz to jest nas wszystkich sprawa w szczególności jak ma potwierdzone zarażenie. A tego nie wiesz. Więc to nie jest podpierdalanie tylko obowiązek bo takie stare lampucery mają to w dupie.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2020-04-10, 8:55
Mógł ja strollować, że jej pod domem ciągną sieć 5G hahahaha a dodać, tą szkodliwa sieć 5G hahahahahah
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-04-10, 10:01
widzę że czeka nas gorący okres na sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
htr83 2020-04-10, 10:26
przecież to Pani Potrzeba czeka na taksówkę z zakupami
Zgłoś
Avatar
chomicek199 2020-04-10, 10:34 1
Swoją drogą oni maski też powinni używać......
Zgłoś
Avatar
barti442 2020-04-10, 16:13 1
buczkog napisał/a:

Skoro babcia na kwarantannie to powinni spierdalać jak najdalej i dzwonić na Policję. Policja przyjeżdża kolesie pokazują filmik o łamaniu kwarantanny, babcia dostaje 30tys. kary, nie ma jak zapłacić , komornik licytuje dom i gitara.



pokarz mi te tłumy umarłych,pandemia -pic na wodę fotomontaż
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2020-04-11, 0:03 1
Dokładnie, ja zdawałem sobie sprawy z tego że Polak z Polakiem słaby ma kontakt, ale jestem kurwa w szoku jaki wysryw komfidentów jest teraz. Uprzejmie donoszę głupie gnoje.
Zgłoś