18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
A co się będę rozglądać
Dżepetto • 2023-11-28, 15:52
W Kraśniku 45 latka będą na przyjęciu została potrącona przez pojazd marki VW, z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Zachowanie uczestników wypadku pozostawiam do oceny tutejszym ekspertom.

Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-11-28, 20:59 3
Jesteś jednak jebniety.

Siriuz napisał/a:

Gdybyś Ty choć raz prowadził samochód w życiu, taki prawdziwy, a nie na pedały, to byś teraz nie robił z siebie durnia. Pozostań przy pedałowaniu.



Jednak jesteś jebniety.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2023-11-28, 22:10 2
Tak jak dwóch poprzedników napisało (bo reszta to idioci), jest to splot nieszcześliwych okoliczności. Kierowca nie miał szans zauważyć baby ale mógł zwolnić przed przejściem, zaś baba weszła prawidłowo ale mogła zerknąć czy zaa dostawczaka coś niewyjedzie...
Zgłoś
Avatar
carrol93 2023-11-28, 22:11 1
Domwol3108 napisał/a:

Co tu oceniać dzban/dzbanica z vw mógł/mogła jeszcze szybciej zapierdalać w obszarze zabudowanym, nie widzę powodu żeby przypieprzać się tym razem do pieszej.



Nie widzę powodu żeby wchodzić przed samochód który się nie zatrzymał
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2023-11-28, 22:22 3
Domwol3108 napisał/a:

Co tu oceniać dzban/dzbanica z vw mógł/mogła jeszcze szybciej zapierdalać w obszarze zabudowanym, nie widzę powodu żeby przypieprzać się tym razem do pieszej.



No tak po co patrzeć, lepiej mieć nogi połamane i parę zł odszkodowania. No i mieć PIERWSZEŃSTWO
Zgłoś
Avatar
tony091 2023-11-29, 1:16 1
Siriuz napisał/a:

mygyry powiedział jak jest, a pozostali debile winiący kierowcę w tej sytuacji powinni trafić do rezerwatu bo stanowią zagrożenie dla innych ludzi. Chociaż nie powiedziałbym, że jechał za szybko. Jak ją zauważył to może miał 20m na czas reakcji i hamowanie. Baba natomiast miała dużo czasu aby spojrzeć co się święci, ale do końca była wpatrzona w chodnik. Nawet nie wie co ją pie**olneło.



Ponoć baby maja rentgeny w oczach. I ona przez tego busa spokojnie mogła dostrzec jego furę. On zaś nie miał na to szansy. Bus zasłonił mu ją, pasy, znaki pionowe, kur...a cały świat mu zasłonił. Wieść niesie ze nawet jak połowa stara to widzi busa. Jebnij się w czoło i doszkol się trochę z PROD zanim pieprzeniesz taką głupotę.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-11-29, 1:20 6
Jestem zdania że jak dajesz się pierdolnąć na pasach, czy w ogóle przechodząc przez ulicę gdziekolwiek to na prawdę trzeba mieć do tego talent i brak wyobraźni. Nigdy tego nie zrozumiem... Nawet jak mam zielone to i tak czekam aż wszystkie auta ustaną i jeszcze zerkam dla pewności czy nic nie zapierdala pod prąd, po pierwsze ludziom się nie ufa, a po drugie za długo już tutaj chyba jestem na tym portalu
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-29, 1:42 1
Gdyby piesza użyła mózgu to pewnie by się nic nie stało. Pan z Inpostu też ją trochę przysłonił jak skręcał, ale gościu z osobówki faktycznie zapierdalał i nie obserwował przejścia bo sądząc po braku hamowania przed jebnięciem to kończył pisać SMSa

Miło się ogląda gdy przepisy zwalniające ludzi z myślenia przynoszą oczekiwane efekty
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-11-29, 9:45 1
Siriuz napisał/a:

mygyry powiedział jak jest, a pozostali debile winiący kierowcę w tej sytuacji powinni trafić do rezerwatu bo stanowią zagrożenie dla innych ludzi. Chociaż nie powiedziałbym, że jechał za szybko. Jak ją zauważył to może miał 20m na czas reakcji i hamowanie. Baba natomiast miała dużo czasu aby spojrzeć co się święci, ale do końca była wpatrzona w chodnik. Nawet nie wie co ją pierdolneło.



Wpatrzona czy nie wpatrzona, ciężko oceniać, była już przy końcu pasów, więc deko przesadzasz. Możesz patrzeć w prawo, a dupni3 cię coś z lewej, możesz się rozglądać, a dupnie z tyłu. Jeśli ktoś chce na siłę obwinić pieszego to zawsze znajdzie pretekst. Wypadałoby aby piesi przechodzili po pasach kręcąc się dookoła własnej osi i najlepiej dwujkami, przyklejając się do siebie plecami. Bo przecież ZNAKI DROGOWE informujące kierowców o znajdującym się przed nimi przejściu i konieczności ostrożnej jazdy służą kurwa do ozdoby ulicy

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-11-29, 15:51 1
tony091 napisał/a:

Ponoć baby maja rentgeny w oczach. I ona przez tego busa spokojnie mogła dostrzec jego furę. On zaś nie miał na to szansy. Bus zasłonił mu ją, pasy, znaki pionowe, kur...a cały świat mu zasłonił. Wieść niesie ze nawet jak połowa stara to widzi busa. Jebnij się w czoło i doszkol się trochę z PROD zanim pieprzeniesz taką głupotę.



Tak tak, pierdol sobie dalej.... nawet z tego kąta widać samochód, a baba mogła go zobaczyć jeszcze dwa kroki wcześniej. Złota zasada - wchodzisz na pas i sprawdzasz czy można, a poza tym cały czas jesteś uważny.

Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-11-29, 21:04
Siriuz napisał/a:

Tak tak, pierdol sobie dalej.... nawet z tego kąta widać samochód, a baba mogła go zobaczyć jeszcze dwa kroki wcześniej. Złota zasada - wchodzisz na pas i sprawdzasz czy można, a poza tym cały czas jesteś uważny.



Szkoda, że twój stary nie uważał przed poczęciem
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-11-29, 21:52
darek1234 napisał/a:

Szkoda, że twój stary nie uważał przed poczęciem



Ja myślałem, że jesteś stary i głupi
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-11-30, 10:11
Siriuz napisał/a:

Ja myślałem, że jesteś stary i głupi



Czyli jestem młody i mądry? Siriuz, logika taka sama jak męki Bul_od_bytu. Wy razem chodziliście do tej samej wieczorówki?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-30, 11:47
darek1234 napisał/a:

Czyli jestem młody i mądry? Siriuz, logika taka sama jak męki Bul_od_bytu. Wy razem chodziliście do tej samej wieczorówki?



Najwyraźniej myślący ludzie podobnie reagują na debili twojego pokroju. Można powiedzieć, że jesteś "wyjątkowy"
Weź tam rób te swoje polityczne wrzutki dla podobnych tobie "intelektualistów" i oszczędź nam tych swoich wykwitów mądrości.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-11-30, 18:47
Bul_od_bytu napisał/a:

Najwyraźniej myślący ludzie podobnie reagują na debili twojego pokroju. Można powiedzieć, że jesteś "wyjątkowy"
Weź tam rób te swoje polityczne wrzutki dla podobnych tobie "intelektualistów" i oszczędź nam tych swoich wykwitów mądrości.



Czyli jednak...
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2023-12-16, 4:25
[cytat]
Co tu oceniać dzban/dzbanica z vw mógł/mogła jeszcze szybciej zapierdalać w obszarze zabudowanym, nie widzę powodu żeby przypieprzać się tym razem do pieszej.
[/cytat]
Absolutna i pełna zgoda.
Ale co by było jakby Pani szanowna zapamiętała wierszyk z przedszkola ?
Że sie kurwa nie jest nieśmiertelnym i stosuje zasadę ograniczonego zaufania ? w sensie- JESZCZE RAZ PATRZYMY W PRAWO !
Zgłoś