18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Avatar
SpoconyMariusz 2023-01-22, 12:45 2
Prawie jak w typowym polskim domu co weekend
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2023-01-22, 12:50 21
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-01-22, 12:56 11
Już wiecie czemu murzynki mają wielkie dupska.
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2023-01-22, 14:43 35
SpoconyMariusz napisał/a:

Prawie jak w typowym polskim domu co weekend



Fajnie miałeś w domu czarny tatko ograniczał się do butowania w przedpokoju czy właził również do wanny ?
Zgłoś
Avatar
modoc 2023-01-22, 14:45 3
SpoconyMariusz napisał/a:

domu co weeken



Współczuję wspomnień z dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-01-22, 16:18
Byłaś gruba jestes gruba zdychaj gruba.
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2023-01-22, 16:27 1
Zero współczucia. Właściwie to podszedł bym jej zajebać żeby tak pizdy nie darła. Za darmo nie dostała publicznie. Rozumiem, że jest patologia gdzie napierdalają się w zaciszu domowym po spożyciu alkoholu ale tu na bank murzyn zwyczajnie wyrównał rachunki. Btw a mógł zabić.
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2023-01-22, 17:54
Nie płacz koorwa, Jutro znów dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-01-22, 18:04 4
SpoconyMariusz napisał/a:

Prawie jak w typowym polskim domu co weekend



Tak naprawdę to chuja wiesz o polskim społeczeństwie, prawda? To, że u was w CCCP takie cuda się dzieją to jeszcze nie znaczy, że udało się wam Polaków zrusyfikować.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2023-01-22, 18:07
Jak chłop baby nie bije to jej wątroba gnije
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-01-22, 18:12
To jest prawdopodobnie efekt, warto czasami zobaczyć cały obrazek. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale byłem w takiej sytuacji, że nie jeden by zabił. Jak to mówią zabijesz jakieś gówno, a będziesz siedział za człowieka. Po latach okazało się, że człowieka z ktorym żyłem wiele lat wogóle nie znałem . Spotkałem się z taką bezwzględnością działania, że sobie nie wyobrażacie. Może to naiwne, ale uważam teraz że faceci są w pewnym sensie lepszymi istiotami od kobiet. Faceci są emocjonalni a kobiety tak nie postępują .... te płacze, śmiechy itd itp czyli emoje co u nich widzicie to one potrafią wywoływać na zawołanie.
Zgłoś
Avatar
mekiz 2023-01-22, 19:20
zbynekmaslanka napisał/a:

To jest prawdopodobnie efekt, warto czasami zobaczyć cały obrazek. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale byłem w takiej sytuacji, że nie jeden by zabił. Jak to mówią zabijesz jakieś gówno, a będziesz siedział za człowieka. Po latach okazało się, że człowieka z ktorym żyłem wiele lat wogóle nie znałem . Spotkałem się z taką bezwzględnością działania, że sobie nie wyobrażacie. Może to naiwne, ale uważam teraz że faceci są w pewnym sensie lepszymi istiotami od kobiet. Faceci są emocjonalni a kobiety tak nie postępują .... te płacze, śmiechy itd itp czyli emoje co u nich widzicie to one potrafią wywoływać na zawołanie.



Wyrzuć to z siebie .......

Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-01-22, 19:23
jedyna rasa małp, co do których ewentualnie można pokusić się o czysto teoretyczne, oczywiście rozważania na temat słuszności "teorii" zdemenciałego staruszka darwina, to oczywiście murzyni i rodzina darwina z nim samym.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-01-22, 22:01 1
mekiz napisał/a:

Wyrzuć to z siebie .......



Dziękuję bracie za troskę ... byłbyś wspaniałym psychologiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie