18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
Avatar
donkapusta 2024-07-17, 22:11 8
Kurwa debil.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-17, 22:18 2
Albania jak chuj oni wszędzie te opony stawiają
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-17, 23:14 7
Kurwa, a to w Poznaniu narzekają na dziurawe ulice...
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-18, 13:24 1
się uśmiałem,koleś się wywinął a babę diabli porwali dopiekła

To raczej nie był przypadek... dobrze typ to rozegrał.

______________

Wszystkie moje komentarze to sarkazm. Proszę nie traktować tego poważnie. Jest to tzw. czarny humor.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-18, 14:07
Właśnie minęli "pierwszy stopień do piekła".
Zgłoś
Avatar
Walutak 2024-07-18, 14:36 1
Specjalnie obejrzalem do konca bo myslalem ze moze na koniec jakas rura z gazem pierdolnie cale to zbiorowisko na ciemna strone ksiezyca, a tu chuj wielki jak szelki
Zgłoś
Avatar
Reddemmer 2024-07-21, 0:51
Baba wpadła w gówno po uszy
Zgłoś
Avatar
WeldAttack 2024-07-21, 19:57
żeby tak zejść z tego moturu i go przeprowadzić spokojnie na druga stronę to nieee ... lepiej postawić 50/50 że przejedziesz normalnie albo kurwa spadniesz w jebaną odchłań,połamiesz się,motur do wyjebania,nie dojedziesz na miejsce,ewentualnie w ogóle światło zgaśnie....btw jak by nie przerżyli to ciekawe co stwórca robi z takimi ludźmi jak obejrzy filmik jak na własne życzenie się sami wyjebali.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów