18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
PanZajac 2013-04-29, 21:08 6
w piwnicy mieszka?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-29, 22:02 5
Taaa córki Josefa Fritzla.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-04-30, 5:43 13
Nie no, quality pierwsza klasa...



Powiedzcie mi co za okrutny skurwiel uparł się, że kamerki internetowe powinny mieć max 2MP?! Dlaczego nie ma w regularnym obiegu 8-10mpix?!
Zgłoś
Avatar
endrju1 2013-04-30, 7:40
akurat 2mpix to 1600x1200 a więc więcej niż fullHD, ale jak to z chińską jakością jest jakość nagrywanego materiału leży i kwiczy, więc i 80Mpix nie zrobiło by żadnej różnicy na jakości poza znacznie wydłużonym czasem wczytywani.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-04-30, 8:28 5
Kiedyś oglądałem wywiad z jakimś kolesiem od technologii bodajże od Toshiby i też go zamęczali pytaniami "dlaczego nie montujecie w swoich laptopach powszechnie kamerek 8-10 mpix skoro w dzisiejszych czasach kosztują one tyle samo co 2 mpix?" na co gość odpowiedział, że naukowcy obliczyli, że jakby każdy laptop używany do streamingu video miał tak dobre możliwości nagrywania obrazu, to ruch w internecie wzrósłby o 40% co wpłynełoby na jakość przesyłu obrazu a więc irytowałbyś się jeszzce bardziej bo miałbyś sprzęt "fulhajdefiniszyn" a mimo to oglądałbyś slideshow 2-3 klatek na sekunde i wielkie kwadraciki kompresji
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-30, 8:48 4
denerwuje mnie, że panny wszędzie się kurwią.. w necie, w życiu no po prostu wszędzie i nie ważne czy są w domu rodzinnym, czy mają mężów, dzieci, dziwki się kurwią od najmłodszych lat i nie widzą w tym nic złego.
Potem weźmiesz sobie taką łajzę za żonę i ty albo twoi znajomi odkryją jaka to kurwa była w necie.
Jebane szmaty!
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-04-30, 20:12 1
DUST DEVIL napisał/a:

Nie no, quality pierwsza klasa...

Obrazek

Powiedzcie mi co za okrutny skurwiel uparł się, że kamerki internetowe powinny mieć max 2MP?! Dlaczego nie ma w regularnym obiegu 8-10mpix?!



Ja czytam dużo książek dlatego zostałem obdarowany niezwykłymi mocami "wyobraźnią" i "inteligencją" te dwie niezwykłe a zarazem tajemnicze umiejętności pozwoliły mi samą siłą woli zwiększyć liczbę pikseli niemal czterokrotnie, dlatego mogę się cieszyć pięknymi widokami. Przeczytajcie Romeo i Julie a najtrudniejsze zagadnienia fizyki obnażą przed wami swą istotę.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-01, 2:37
@Rems: Mężczyźni "kurwią się" równo tyle samo co kobiety przecież...
Zgłoś
Avatar
olex 2013-05-01, 21:34
jaka siostra jak to stara
Zgłoś
Avatar
goldtigrera 2013-05-01, 21:34
ja bym się spierajł, czy siostrzyczka. Pewnie matka
Zgłoś
Avatar
Jaroczek 2013-05-01, 22:20
dziwne że jeszcze nikt linka nie podał w komentarzach, ech co się dzieje z tym sadolem :/
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-05-01, 23:26
Rems napisał/a:

denerwuje mnie, że panny wszędzie się kurwią.. w necie, w życiu no po prostu wszędzie i nie ważne czy są w domu rodzinnym, czy mają mężów, dzieci, dziwki się kurwią od najmłodszych lat i nie widzą w tym nic złego.
Potem weźmiesz sobie taką łajzę za żonę i ty albo twoi znajomi odkryją jaka to kurwa była w necie.
Jebane szmaty!



To zostań pedałem, jak Ci to przeszkadza...
Zgłoś
Avatar
matjus 2013-05-02, 0:19
to intro tak bardzo mi się kojarzy z hardem, że ja pierdolę!
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-05-02, 1:24
Siedziałbym na niej całą noc. O jednej fajce i szklance wody...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie