18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
A ja myślałem, że to cud!
Domel • 2011-09-14, 17:29
Rzecz miała miejsce na dniach niedaleko Krosna (podkarpackie), może komuś obiło się o uszy. Otóż chodzi tu o pomnik , który rzekomo zaczął krwawić. Oczywiście grupa fanatyków, powszechnie zwana moherami zaczęła wymyślać historie, jako że po otarciu krwi chusteczką, ta nadal wypływała i inne takie

Dzięki mediom sprawa nabrała charakteru cudu, objawienia - z wizytą przyjechało już kilka pielgrzymek.

Ku rozczarowaniu dewotów:

Okazało się, że 16 letni "satanista" popieścił pomnik sztuczną krwią. Księża już drukowali pocztówki i rzeźbili posążki, cały interes runął, nie będzie drugiej Częstochowy

Źródło: krosno24.pl

Temat piszę by uświadomić co po niektórych, w jak zacofanym kraju żyjemy, jebany ciemnogród!
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-09-14, 21:37
@xxSekiPlxx Już się wiele razy tłumaczył co by zrobił, poza tym to chrześcijaństwo jest religią nadstawiania policzka i kochania swych wrogów, więc o chuj ci chodzi? Kochaj Darskiego jak siebie samego napisano w księdze i tego się trzymaj.
Zgłoś
Avatar
dyster 2011-09-14, 21:41 2
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2011-09-14, 21:55
ale ich w chuja zrobił ten szatanista jeden
Zgłoś
Avatar
cezar515 2011-09-14, 23:24
Jezus z miesiączką pozamaciczną. Hell Yeah koniec jest bliski!
Ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe pomysły na przywołanie totalnego rozpierdolu?
Zgłoś
Avatar
mamo kupe 2011-09-14, 23:30
zróbmy z Polski drógą Holandie gdzie cioty gejuchy siedzą na stołkach i mogą adoptować male dzieci to jest popierdolone, a wy kurwa Polacy nic kurwa o życiu nie wiecie , najlepszy przyklad dają gimnazjaliści pisząc ze pierdole biskupa i za rączke z mamą do kościoła zapierdalaja , CHORE !!! nie obrażam gimbusów bo równiedobrze może to pisać murzyński najemnik ruskiego cara . Huj z debilami .
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-09-14, 23:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
t................n 2011-09-14, 23:47
ja pierdolę w jakim my zacofanym kraju żyjemy...te mohery klęczące przy murku z różańcem w rękach... ciężko mi uwierzyć w łatwowierność ludzi. jakiś debil wylał farbe dla jaj a ci już z drugiego końca polski przyjechali pewnie.
szczerze, to czekam aż te stare kurewskie pokolenie moherowe wymrze bo zaczęło mi to przeszkadzać.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-09-15, 9:19
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2011-09-15, 9:48
Służby fotograficzne i medialne?
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2011-09-15, 10:36
ja pierdole, wystarczy pobazgrać jakaś figurkę farba a zleca się zjeby i zaczną się modlić
Zgłoś
Avatar
mattias 2011-09-15, 10:55
pośmiejcie się z waszych palikotojebców albo muslimów.od katoli wara,bando gimnazjalistów!!!!
Zgłoś
Avatar
sokolnikus 2011-09-15, 11:42
xxSekiPlxx napisał/a:

Jak, to jest, że oskarża się chrześcijan o nienawiść, plucie jadem itp. A jak pojawia się jakiś religijny temat, to do plucia najpierw zabierają się ateiści i inne tego typu elementy? Swoją drogą jestem ciekaw, czy przeciwnik religii Adam Darski odważyłby się na podarcie koranu?


koran to pół biedy ale torę jakby ruszył...
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-09-15, 17:16
Widać jacy ludzie podchodza do wyborów , ciemnota która wszystko łyknie .
Zgłoś