18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
SonikHvH 2023-02-23, 9:22 1
Czemu on mu dobrze robi?
Zgłoś
Avatar
martika 2023-02-23, 9:27 10
Jeśli to gwałciciel, pedofil to należało mu się jak psu buda
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-02-23, 10:07 9
martika napisał/a:

Jeśli to gwałciciel, pedofil to należało mu się jak psu buda



Biednych piesków nie można trzymać w budach. Najlepiej to wylizywać im dupska po sraniu i szanować bardziej niż ludzi. Tego uczą komentarze na sadolu pod każdym filmikiem z pchlarzami w roli głównej.
Zgłoś
Avatar
saves 2023-02-23, 10:52
Nie poznał sie na dowcipie i chcieli mu pokazać jak się wyjmuje kij z dupy.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-02-23, 10:58 23
pytolsky napisał/a:

Biednych piesków nie można trzymać w budach. Najlepiej to wylizywać im dupska po sraniu i szanować bardziej niż ludzi. Tego uczą komentarze na sadolu pod każdym filmikiem z pchlarzami w roli głównej.



Złe traktowanie zwierząt świadczy o człowieku, bo jeśli znęcasz się nad słabszym, zależnym od ciebie zwierzęciem to tak samo podchodzisz do ludzi. Fajny wskaźnik i mnie ten sposób oceny ludzi jeszcze nie zawiódł.
Masz jakiegoś wieśniaka głodzącego psa na łańcuchu to najczęściej do ciebie będzie się szczerzył i uśmiechał, a myśli tylko jak ci coś zajebac, zarobić Twoim kosztem etc, a żony albo się boi albo ją gnębi.
To taki prosty, często obserwowany przykład....

A co do gościa z filmu - perforacja jelita i przebijanie wątroby, jelit etc pewnie boli? Bidulek.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-23, 11:11 18
Naoglądali się za dużo kreskówek

Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-02-23, 11:23 7
martika napisał/a:

Jeśli to gwałciciel, pedofil to należało mu się jak psu buda



Jak każdemu księdzu.
Zgłoś
Avatar
blacksider 2023-02-23, 13:09 2
Zatrważająco łatwo wszedł ten kij.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-02-23, 13:56
okrzyki zadowolenia oznaczają, że skończył
Zgłoś
Avatar
Tuscani1984 2023-02-23, 14:05 8
Pierdolę, odwołuję swoją kolonoskopię na NFZ.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2023-02-23, 17:04
Chuja prawda.Noz zadaje znacznie większe obrażenia niż pistolet 9mm
Zgłoś
Avatar
Solifugae 2023-02-23, 18:30
BarmanInternetu napisał/a:

ch*ja prawda.Noz zadaje znacznie większe obrażenia niż pistolet 9mm



A czy zadaje większe obrażenia niż cały magazynek wjebany w ciebie zanim zdążysz dobiec do mnie z tym kozikiem?
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-02-23, 21:17 2
sothis napisał/a:

Złe traktowanie zwierząt świadczy o człowieku, bo jeśli znęcasz się nad słabszym, zależnym od ciebie zwierzęciem to tak samo podchodzisz do ludzi. Fajny wskaźnik i mnie ten sposób oceny ludzi jeszcze nie zawiódł.
Masz jakiegoś wieśniaka głodzącego psa na łańcuchu to najczęściej do ciebie będzie się szczerzył i uśmiechał, a myśli tylko jak ci coś zajebac, zarobić Twoim kosztem etc, a żony albo się boi albo ją gnębi.
To taki prosty, często obserwowany przykład....
A co do gościa z filmu - perforacja jelita i przebijanie wątroby, jelit etc pewnie boli? Bidulek.





Tymczasem kochający zwierzątka wujek Adi patrzy na eo twoje spierdolenie i dochodzi do wniosku, że to nie Żydzi mogli być głównym problemem. Jak rozumiem zawistne wieśniaki nieposiadające psów nie istnieją? No fajnie macie w tej swojej bajce, pieskojebcy.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-02-23, 21:31 3
Zakończył podobnie jak Azja Tuhajbejowicz. Szkoda, że nie więcej niż 5% wie o czym napisałem.
Zgłoś