18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
!Timon 2013-08-14, 22:15 5
@AllAbout

Sytuacje kiedy kobieta ma prawo bezkarnie wymierzyć liścia facetowi:
- kiedy obcy ją obmacuje/szczypnie/klepnie
- kiedy ktoś obraża ją wulgarnie
Wtedy jeśli facet ją uderzy to wypadałoby żeby otoczenie zainterweniowało.

Jeśli uderzy faceta
- bo się kłócą
- bo chce komuś zaimponować
- bo ją zdenerwował
- bo nie opanowała emocji
- bo tak

To traci całą swoją kobiecość i chociażby po jednym kontrolnym liściu/plombie zęba wypluła to jest tylko i wyłącznie jej wina i ŻADNA ujma dla faceta.

Też jako gimbazjalista myślałem o sobie jako rycerzy w lśniącej zbroi że może kobieta okładać faceta kijem baseballowym a on to ma wytrzymać. Niestety zbyt wiele podłych kurew panoszy się po świecie a PORZĄDNA kobieta ręki na faceta nie podniesie poza [ewentualnie] w/w dwoma sytuacjami.

______________

Białe jest białe, czarne jest czarne a czerwone jest wredne.

Czytanie ze zrozumieniem NIE BOLI. Jak nie kumasz to poproś starszego brata o wytłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-14, 22:19 14
Brawo, brawo, brawo!
KONIEC z bezsensownym biciem mężczyzn, bo tak, bo można. Miałam takich znajomych, co dziewczyna biła swojego chłopaka, ciągnęła go za włosy, a on nic, bo przecież nie uderzy baby. A
ja bym ją kurwę spaliła na stosie.
KONIEC KURWA! Jestem babą i nie biję mężczyzn z SZACUNKU bo jak wybuchnie wojna to kto się pójdzie napierdalać? FACECI! Baby by nic nie osiągnęły bez mężczyzn, nic kurwa!
I tak, zaraz sobie zaaplikuję maść na ból dupy, ale ja po prostu tych kurw feministek nienawidzę.
POLAĆ MU!

P.S. A te wszystkie baby co się tak okropnie bulwersują, że facet im patrzy na cycki albo na nią gwizdnie, są jakieś pojebane. Zamiast się cieszyć, że się podoba, to się bulwersuje.
DO GARÓW KURWA i tak UWIELBIAM SPRZĄTAĆ I GOTOWAĆ i modlę się o dzień kiedy nie będzie feministek w Polsce!
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-08-14, 22:21 7
@up
Borze, chyba się zakochałem
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-14, 22:37 3
Słuchajcie, ja po prostu się gotuję jak widzę te rozpuszczone babska. Baby dzisiaj mają za dużo praw a za mało obowiązków.
Feministki po prostu nie myślą. Gdyby miały mózg to zamiast walczyć o swoje prawa, walczyłyby to to, żeby nie były łamane niczyje prawa, ani kobiet ani mężczyzn. Może niech któraś się kurwa przejdzie do sądów polskich, niech zobaczy, jak prawa ojców są nagminnie łamane i opiekę nad dzieckiem dostaje w 99% matka? Wkurwia mnie to, wiecie? Bo na budowie nie zobaczymy kobiet. Kto nam stawia domy? Kto w kopalni robi? Rozpuszczone księżniczki. I z seksem jest to samo, leży jak kłoda, a później gada dookoła "o maaaaatko, on mnie nie umie doprowadzić". Jakie kurwa on nie umie?! Ty masz sama walczyć o swój orgazm Ty tępa, pseudowyzwolona kreaturo!

Nie, więcej się nie udzielam, bo już nie mam w domu co sprzątać z nerwów.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-08-14, 22:43
@Savannah

Jest Was więcej?

______________

Białe jest białe, czarne jest czarne a czerwone jest wredne.

Czytanie ze zrozumieniem NIE BOLI. Jak nie kumasz to poproś starszego brata o wytłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-14, 22:53
Nie, nie ma nas więcej, przykro mi. Bo baby wolą oglądać durne seriale, zamiast zrobić facetowi ogromne mięcho na obiad, cieszyć się że je a potem jeszcze zrobić lodzika na deser, po ciężkiej pracy.
Ale gdzie tam, przecież ja jestem taka wyzwolona!
Zgłoś
Avatar
AllAbout 2013-08-14, 22:55 1
@!Timon
Przecież napisałam, że nie wszystko co ma waginę jest kobietą. Tak jak facet traci swoją męskość, zachowując się jak damski bokser, tak analogicznie sprawa wygląda z kobietą - gdy uderzy mężczyznę, nie mając poważnego powodu, traci swoją kobiecość. W ogóle kobieta powinna brzydzić się przemocą, od latania z karabinem jest mężczyzna, więc gdzie tu temat do dalszej dyskusji?
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-14, 22:55
I przepraszam, naprawdę przepraszam, że mam o to taki ból dupy, ale wytłumaczę się krótko: mi, kobiecie, uwłacza podniesienie ręki na mężczyznę. Ze zwykłej wdzięczności i szacunku.
Zgłoś
Avatar
Kraczełę 2013-08-14, 22:56
@up

Wyjdziesz za mnie?
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-14, 23:01
I to mnie też wkurza. Od latania z karabinem jest mężczyzna? Niby czemu? Ja się pierwsza rzucę do walki i własnym cycem obronię mężczyznę, którego kocham! Lubię broń, lubię napierdalać, lubię grać w GTA i nie będę stać z boku jak ciapaci będą rozkrawawiać naszych pięknych, polskich chłopaków! Postrzeli mnie? Trudno, strzelę fotkę i na harda! Zabije mnie? I dobrze, bo jak widzę jak się zachowują feministki, to już wolę kurwa wykitować.

@Kraczełę
Mam już lubego i byłabym zwykłą, niewierną kurwą, gdybym przystała na Twoją propozycję. A nienawidzę w sobie tego, że jestem wierna do obrzydzenia.
Zgłoś
Avatar
AllAbout 2013-08-14, 23:07
@Savannah
Dlaczego od latania z karabinem jest mężczyzna? Bo jest silniejszy nie tylko fizycznie, bo myśli inaczej. Cieszę się, że tak widzisz rolę kobiety i że w razie czego mogę liczyć na Twoją obronę. Ja jestem zbyt słaba, żeby latać z karabinem, a rzucać się bezsensownie na samobójczą śmierć, żeby zginąć godnie, nie ma sensu, gdy mogłabym wspierać walczących mężczyzn (i takie bojowniczki jak Ty) inaczej. Na przykład zajmując się dziećmi, które jednak przeżyć powinny, czyszczeniem broni, szyciem ubrań, gotowaniem i tak dalej. Po prostu rolę kobiety w tak skrajnych sytuacjach widzę inaczej. A wulgarność akceptowałabym u siebie tylko w sypialni lub w obronie swojej godności/swoich dzieci. Nie będę się z Tobą o to kłócić.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-08-15, 0:12 1
@Savannah

Nie podniecajcie sie drodzy sadole bo nie wiecie kto siedzi po drugiej stronie monitora
Potem, niczym w tajskiej reklamie okaże sie że kobieta pisząca takie mądre rzeczy okaże sie faciem przed 30 tką

To je Sadol, nie wiesz we wszystko co mówią
Zgłoś
Avatar
dedli10 2013-08-15, 1:03
Jebnął to jebnął, na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2013-08-15, 6:00
Miałem kiedyś przyjemność bronić się przed atakiem kobiety. Sama przyjemność, nie uderzyłem ani razu a i tak to ja kontrolowałem całą sytuację. Można? Można.

______________

Pieprzyć głupków.
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-15, 8:52
Rurku, nie wkurwiaj mnie.
Nie, nie jestem facetem przed 30stką.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie