18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
hujos 2013-08-14, 18:20
GimboFeminism in a nutshell

______________



- Podobno nosisz dwa miecze... jeden na ludzi, jeden na lewaków.

- Oba są na lewaków.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-14, 18:46 6
Raczej pseudo równouprawnienie, facet facetowi nie pociągnął by z liścia tylko przyjebał pięścią w twarz.

______________

Świat bez muzyki? To nie dla mnie.

"Świat jaki znamy odchodzi jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości"
Zgłoś
Avatar
piter210 2013-08-14, 18:50 1
up@ chyba nie załapałeś
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-08-14, 19:14 7
Feministki powinno się wysyłać do Norwegii- tam kobiety są przymusowo brane do wojska.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-14, 19:41
Się zachciało równouprawnienia to teraz masz suko .
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-08-14, 19:45 25
Nieuzasadnienie dać w ryj to cwana cipa potrafi bez mrugnięcia okiem, ale jak sama dostanie to od razu chwyta się za twarz i drze durną japę. Równouprawnienie kurwa jest, mógł jej i z dyńki zapierdolić.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-08-14, 19:53 83
E tam. Kij z równouprawnieniem. Realnie to powinno być tak, że gdy narusza się czyjąś nietykalność przez celowe uderzenie to osoba uderzająca powinna się liczyć z tym, że może dostać wpierdol. A płeć nie powinna mieć tu odgrywać roli.

Bo w gruncie rzeczy to co mnie obchodzi płeć człowieka, który mnie np leje po twarzy? No koło chuja mi lata. Oddaję cios niezależnie od płci agresora. Ale oczywiście się znajdzie jakiś skretyniały rycerzyk czy dwóch i "stanie w obronie damy", a później walcz kurwa z debilami

______________

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polish mustache second to none

youtube.com/watch?v=UckLRDKa7PA

Pisze jak jest.
Kuriki.
Sadistik pe el ;*
( ͜。 ͡ʖ ͜。)
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-08-14, 20:05 10
Kuriki, W sumie to masz rację. "Bo kobiet się nie bije" - i tutaj warto się zastanowić, czy kobieta bezpodstawnie, czy nawet w nerwach uderzająca (zazwyczaj silniejszego od siebie) mężczyznę jest jeszcze kobietą? Czy idiotką zasłaniającą się płcią (bo prawdziwy menszczyzna to nie odda xD) Dążcie dalej do swojego równouprawnienia
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-14, 20:11
powinien jej przyjebać z bańki, jebana dziwka
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2013-08-14, 20:13 5
@Kuriki

Na szczęście dalej jestem sobą i nie pisze komentarzy tylko takich, które pasują do sadistica i otrzymują tysiące rozgazowanych, wirtualnych piw. Fakt, feministki to gówno i w piramidzie człowieczeństwa stawiam je na ostatnim miejscu tuż za ciapatymi. Mimo wszystko nie uderzył bym kobiety, zrugał to i owszem... wielokrotnie to robiłem, ale poklaskiwanie komuś kto oddaje kobiecie to dla mnie szczyt pedalstwa i lamerstwa. Wyjebane mam na te piwa gimbusiarni i innego chujostwa, ale bicie kobiety w jakim kolwiek stopniu jest żałosne. Bijąc kobietę równacie się z ALLAHAMI ala ciapatymi kozojebcami co to mają po 200 żon i zakopują je żywcem w gruzach za to, że pokazały na chwile ciapaty ryj u fotografa.

______________

Sam się pod tym podpisz
Zgłoś
Avatar
avic 2013-08-14, 20:27 5
@Adek1507 - wiesz jak się goją rany na twarzy bo brudnych tipsach? Jak chcesz zobaczyć to mogę Ci podesłać na PW. Jeden wielki chuj mnie obchodzi co ktoś sobie o mnie pomyśli kiedy oddam głupiej cipie w obronie własnej. Oby i Ciebie życie nie nauczyło podobnego podejścia.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-08-14, 20:36 3
Adek1507 napisał/a:

Na szczęście dalej jestem sobą i nie pisze komentarzy tylko takich, które pasują do sadistica i otrzymują tysiące rozgazowanych, wirtualnych piw. Fakt, feministki to gówno i w piramidzie człowieczeństwa stawiam je na ostatnim miejscu tuż za ciapatymi. Mimo wszystko nie uderzył bym kobiety, zrugał to i owszem... wielokrotnie to robiłem, ale poklaskiwanie komuś kto oddaje kobiecie to dla mnie szczyt pedalstwa i lamerstwa. Wyjebane mam na te piwa gimbusiarni i innego chujostwa, ale bicie kobiety w jakim kolwiek stopniu jest żałosne. Bijąc kobietę równacie się z ALLAHAMI ala ciapatymi kozojebcami co to mają po 200 żon i zakopują je żywcem w gruzach za to, że pokazały na chwile ciapaty ryj u fotografa.



No, mój drogi, fajny masz punkt widzenia. Dzięki niemu jakaś psycholka może cię skatować na śmierć, a ty pewnie jeszcze będziesz jej bronił (puki będziesz w stanie) przed ludźmi, którzy chcieliby ci pomóc i ją powstrzymać.
Ja to jednak widzę tak;
1. Ktoś mnie uderza specjalnie, pierwszy, bez powodu, nie przeprasza.
2. Nie zwracam uwagi na płeć bo dla mnie jest to kompletnie niedorzeczne i niepotrzebne w takiej sytuacji.
3. Oddaję cios.
Ogólnie to wyznaję zasadę "oko za oko, ząb za ząb" i staram się tej zasady trzymać.

Jeśli całkowicie naturalne i logiczne zachowanie jest według ciebie żałosne to gratuluję. Tylko później proszę nie jęczeć, że cię kobieta zbluzgała i wsadziła obcas w oko bo źle na nią spojrzałeś.

______________

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polish mustache second to none

youtube.com/watch?v=UckLRDKa7PA

Pisze jak jest.
Kuriki.
Sadistik pe el ;*
( ͜。 ͡ʖ ͜。)
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2013-08-14, 20:44
Jak mnie jakaś pizda walnie w gębę raz to zacisnę zęby, drugi raz, przytrzymam jej łapy i zaczekam aż się uspokoi. Gdybym naprawdę musiał, to bym przypierdolił, ale nie w sytuacji kiedy mogę załatwić to w inny sposób... gdyby mnie taka okładała pięściami to fakt ... przypierdolił bym żeby się uspokoiła. Aczkolwiek jeszcze nigdy nie uderzyłem kobiety, mimo że parę razy dostałem po ryju od takiej pizdy, to zawsze po przytrzymaniu rąk i powiedzeniu paru gorzkich słów wyższym tonem się uspakajały. Dlatego nie zgadzam się żeby po np. drugim jebnięciu cie w twarz przez kobietę walić ją w pizdę ........... i na tym kończę dyskusje. Pozdrawiam.

______________

Sam się pod tym podpisz
Zgłoś
Avatar
AllAbout 2013-08-14, 21:47 3
Nie wszystko, co ma waginę, jest kobietą. Tak jak nie wszystko, co ma penisa, jest mężczyzną. To powinno zakończyć jakiekolwiek dyskusje dotyczące bicia kobiet. Facet w momencie uderzenia kobiety traci całą swoją męskość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie