18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Saeed Ghanbari został publicznie wychłostany w prowincji Qazvin 165 km na zachód od Teheranu, Iran 21.08.2007. Ghanbari otrzymał taką karę za spożywanie alkoholu i uprawianie pozamałżeńskiego seksu.



Swoją drogą można by tak karać z niektóre drobne przestępstwa(oczywiście nie wykroczenia!) w Polsce. Wielu użyszkodników sadola by się w tedy zaciągnęło do policji.
Zgłoś
Avatar
dannyblack 2011-04-17, 22:17 2
Za picie to może nie koniecznie, ale idea dobra. Co do "białego cyrku" to jakaś metoda na rozliczenie powinna być wprowadzona i nie mam nic przeciwko by była taka...
Zgłoś
Avatar
nileppez 2011-04-17, 22:41 1
Co za kurwa dziki kraj, za korzystanie z głównych praw mężczyzny chłosta?
Zgłoś
Avatar
Ravager 2011-04-18, 1:44 1
To ja uzupełnię informację:

Pozamałżeński seks polegał na tym, że koleś kazał swojemu kochankowi przebrać się w jakiś mundur i wychłostać go po plecach - obaj lubili klimaty sado-maso. Na szczęście do akcji wkroczyła policja, która nie pozwoli, żeby szerzyła się sado-maso-gejoza.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2011-04-18, 4:16
Trzeci koleś od lewej przecież nie żyje, była jego egzekucja na którymś z filmików na hardzie..
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2011-04-18, 7:19
za alkohol to rozumiem ale ze za sex!!!
Zgłoś
Avatar
John_Rambo 2011-04-18, 15:49
" Murem otoczyc i gownem zalac"

A tam, za dużo nalejesz i ku*wa wyplyną. Zajebać, atamówką najlepiej, zbombardować i ch*j.

Jebani zacofani idioci :/
Zgłoś