18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
i................5 2012-10-07, 17:58
czy ten świat znajdzie prawdziwą drogę do pokoju ????
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-10-07, 17:59
hiszpanie, grecy, portugale, włosi i francuzi nie powinni mieć prawa głosu. Brudasy, gównoroby i śmierdziele. Prędzej czy później ich lenistwo i tumiwisizm musiał zjeść swój ogon i w końcu zjadł... Siesty, fiesty, maniana, meta i inne "prawa historyczne, wynikające z gorącego klimatu" ich zabijają. I dobrze, bo to najgorsze wrzody na coraz bardziej chorym organizmie Europy. Po co mamy ich utrzymywać? Niech ginie!
Zgłoś
Avatar
Ratvi 2012-10-07, 18:10 1
To nie są już protesty tylko zamieszki, a potem przerodzi się to w powstanie. Widocznie powoli ludzie otwierają oczy. Chyba i w Polsce trzeba rzucić pierwszy mlotova.
Zgłoś
Avatar
leming0 2012-10-07, 18:11
Biedy kraj bogatych ludzi, którzy nie mają NIC, oprócz 1-2 branż, które są w kryzysie, a chcą żyć tłusto jak Niemcy, US. To samo Portugalia, Grecja. Śmiech, że ja muszę ich utrzymywać.
Zgłoś
Avatar
icac 2012-10-07, 18:23 5
@Ramsey

To nie te narody są wrzodami. Gdyby nikt im nie wsadził wielkiego, niebieskiego chuja UE w dupę, nic by im nie było i nikt nie musiałby na nich kłaść. Wolny handel dalej by istniał (bo trzeba być kretynem, by wierzyć, że dalej go mamy). Każde państwo żyło by na własną rękę. Bez pierdolonych restrykcji nt. handlu, broni, jedzenia, spalin, ekologii i wszystkiego innego. Suwerenna Polska już nie istnieje, tak jak i każdy inny okradziny z niepodległości kraj należący do UE. Daliśmy sobie zabrać wolność, za którą nasi ojcowie oddawali życie. O którą tak długo walczyli i którą - mimo tak wielkiej przewagi przeciwnika - wywalczyli. I tę przesiąkniętą krwią i walką wolność oddaliśmy bez walki.

Ramsey, To nie te narody są wrzodami. To UE jest rakiem, któremu pozwoliliśmy na przerzuty. Niszczy on organy i zabija pojedyńcze komórki, które chcą mu się przeciwstawić. I to właśnie te kraje, które przedstawiłeś chcą tego raka zniszczyć. Niestety większość komórek Twojego pokroju dała się odrzeć z systemów obronnych i grzecznie daje się pożerać myśląc, że u niebieskiego będzie im lepiej. Ale nie będzie, bo rak nie chce Twojego dobra. Rak chce się najeść i potrzebuje takich, jak Ty.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-07, 18:23 7
Na dobry poczatek nalezaloby zerwac gospodarcza wspolprace Europy i Stanow. Nic nigdy dobrego z niej nam nie przyjdzie.
A w Polsce Molotovami nalezaloby napierdalac nie w policje a w poslow, senatorow, prezesow rad nadzorczych, i tak dalej i tak dalej. Co policja tu zawinila, poza tym ze ich sluzbowym obowiazkiem jest bronienie tych kurw.

Powiem tak.... Bez krwi sie nie obejdzie.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-10-07, 18:24
Tylko czekać na wojnę.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-10-07, 18:25
A tak z innej beczki, wie ktoś jaka jest nazwa nuty w tle? Od 2:39?
Zgłoś
Avatar
cesiek 2012-10-07, 18:36 4
Cieszę się widząc takie filmy, Bo wiem że za parę miesięcy, może lat nie będzie wyborów do parlamentu, tylko pójdziemy tam bezpośrednio i zajmiemy wszystko co nie spłonie w czasie zamieszek. Ludzie są coraz bardziej wkurwieni na "władzę" i wcześniej czy później znajdzie się jednostka która poprowadzi ludzi w dobrym kierunku!
Zgłoś
Avatar
Oberschlesier 2012-10-07, 18:40 12
A tam to jest nic.

Bitwa hiszpańskich górników z policją.

Zgłoś
Avatar
lechumods 2012-10-07, 18:53 1
Oberschlesier napisał/a:

A tam to jest nic.

Bitwa hiszpańskich górników z policją.



I bardzo dobrze, niech walczą o swoje prawa!

A w polsce co się dzieje? Skurwysyny z wiejskiej zarabia 15 tysięcy miesięcznie i pierdolą farmazony że średnia krajowa dla jednej osoby to ponad 3 tysiące złotych... KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ. Polityk powinien zarabiać tyle co normalny obywatel, wtedy by te świnie odeszły od koryta. Trzeba będzie obalić rząd siłą...
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-10-07, 19:03
Tak poza wszystkim mam na ulicy psa najgorszego pokroju który wzywa patrole na sąsiadów.
Często przed 22 wsiada do swojego seiczento a ja pomykam z burkami na spacer.
Ile radości daje mi wołanie psie do nogi.
A pies dostaje kurwy tyle że chuja może zrobić.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-10-07, 19:21
Bo na taką imprezę nie można iść z pustymi rękami.. (:



A tak przy okazji to czyja to jest wina? W pierwsze kolejności naiwniaków, którzy brali kredyty i dali się złapać w pułapkę banków a dopiero potem rządu i banków....
Zgłoś
Avatar
Revandell 2012-10-07, 19:47 2
Jeśli kogoś to interesuje to w filmiku czytany jest tekst Andrew P. Napolitano "What if the Constitution No Longer Applied?"

W całości dostępny tutaj: lewrockwell.com/napolitano/napolitano30.1.html
Zgłoś
Avatar
Nefario 2012-10-07, 19:52 1
Domyślam się że za późno już na jakieś wywody, nikt tego już przecież nie przeczyta ale chciałbym tutaj dorzucić swoje 3 grosze. Owi rewolucjoniści to lewacy, którzy występują przeciwko rządom, które chcą ratować sytuacje w państwie. Poprzedni, lewacki rząd, prowadził państwo na kredyt a kiedy wszystko jebło i władzę przejeła prawica cała złość spadła na nowy rząd. Policja tłucze tam lewice, która nie walczy o zmiany w państwie a o utrzymanie poprzedniego porządku, przywrócenie wielkich przywilejów i powrót do życia na kredyt. Nie wiem jak wy ale mnie bawiło jak lewacy dostają pałkami po swoich pustych łepetynkach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie