18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Czimchik 2012-10-07, 14:27 29
Zawsze mnie zastanawiało, co myśli sobie taka milicja. Każą im lać po mordach, ale przecie to są jednak tacy sami obywatele, jak protestujący i pewnie też chcieliby wyjść na ulice i robić pierdolnik, ale nie mogą, bo stracą robotę, a w takim kryzysie ciężko znaleźć inne zajęcie na tyle dobrze płatne, by wyżywić cztero- pięcioosobową rodzinę.
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-10-07, 14:48
public enemy no.1 !!!!!
Zgłoś
Avatar
Kombivar 2012-10-07, 15:16 38
Ej Tusk, skurwysynu!! co jest? wprowadziłeś już embargo na wszelkie wyrażenia polityczne spoza polski i usa?? Dlaczego wszyscy, aby dowiedzieć się co jest grane na arenie politycznej całego świata, muszą śledzić strony zagraniczne albo takie portale int jak ten.
Donald - masz wpierdol!!!
Zgłoś
Avatar
lechumods 2012-10-07, 15:57 8
Jak ja bym takiemu Policjantowi napierdolił jakby mi by przyjebał z takiej gumowej pałki, jebane skurwysyny które bronią skurwysynów z jebanej złodziejskiej warszawy, jebanych komunistów. Zapewne każdy z was słyszał o ACTA, teraz Unia Żydowska zrobiła nowy projekt "CZYSTY INTERNET", bo rzekomo terroryzm szeży się w internecie więc muszą go zacząć kontrolować, a prawda jest taka że internet to ostantie miejsce wolności, bo media i gazety są kontrolowane i cenzurowane...
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-10-07, 16:02 28
Czimchik, nie każda kobieta mająca problemy finansowe zostaje prostytutką...

A dla równowagi:





































Poradnik
Zgłoś
Avatar
lechumods 2012-10-07, 16:44 1
CanesPL, bardzo fajny poradnik! Na pewno komuś się przyda.

PS: Te zdjęcia z tymi płonącymi kutasami są z Grecji? Gorąco tam musi być
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-10-07, 17:02 4
Tak jest panowie i panie, policja nie osłania zwykłych obywateli tylko tych którzy siedzą wyżej. Normalnie jak zomo jebane.
Zgłoś
Avatar
olo301 2012-10-07, 17:30 5
No więc kurwa kiedy my wyjdziemy na ulice może już czas panowie i panie przydała by się taka Syria w Polsce.Jebać tych skurwieli.
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-10-07, 17:46
Ale Greckich policjantów popieram, sam chętnie bym się zaciągnął w Grecji, żeby napierdalać pałą po mordzie anarchistów
Zgłoś
Avatar
NaszaKlasa 2012-10-07, 17:49 3
Te.. gadasz ze tego nie pokazuja w telewizji..
Ale czy w tym filmiku pokazali kto zaczal i co sie dzialo przed tym co widac? Nie wydaje mnie się, ze Policja sama tak katowala bez powodu. Wiec zastanow sie nastepnym razem przynajmniej nad opisem:)
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-10-07, 17:50 2
Sram na JP ale psy to zawsze takie same kurwy robiące wszystko na rozkaz.
Było widać 11.11.11 jak te kurwy podchodzą do Patriotów broniąc lewackich szmat.
Ojciec powiedział mi jako dziecku: pójdziesz do milicji to ci w nocy ręce utne. Miał rację pies to pies.
Łby które na rozkaz własną rodzinę będą pałować.
Porządek powinien być ale w sytuacjach gdy ludzie bronią swoich praw to policja pokazuje jaka jest wymóżdżona.
Zgłoś
Avatar
K................7 2012-10-07, 17:53 2
W telewizji tego nie pokażą, żeby czasem Polacy nie zaczęli się podburzać. Za to nie rozumiem policjantów, którzy stoją w obronie takich skurwysynów, zamiast wesprzeć obywateli, którzy chcą coś zmienić w tych skorumpowanych krajach. Nikomu prócz rządzącym to na dobre nie wyjdzie...
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2012-10-07, 17:54 2
Był tu filmik o montażu, myślę że to jest właśnie przykład montażu mającego ukazać policje jako tych złych.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-10-07, 17:56 4
Policja jest od napierdalania hołoty, patologii, która rozpierdala dla rozrywki, by pokazać jacy to oni nie są fajni. Ale coś naprawdę złego się dzieje, kiedy policja napierdala ludzi, którzy są niezadowoleni z życia i wychodzą na ulicę by coś zmienić i, gdy to nic nie daje, zaczynają niszczyć z frustracji wszystko dookoła.

A te mołotowy już wkrótce staną się nasza bronią, wspomnicie moje słowa. Jest coraz gorzej a Polacy mają ograniczoną cierpliwość. I ciągłe telewizyjne, szkole i prasowe pranie mózgu tu nic nie pomoże.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie