18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Marxe 2014-01-30, 11:50 8
kurwa,drze morde jakby jej skóre z cipy odrywali
Zgłoś
Avatar
l................5 2014-01-30, 12:23 15
Mój ziomek (pozdro Greesh) w poprzednim mieszkaniu co wynajmował miał za sąsiada takiego jebanego pijaczka (drzwi w drzwi) i ten żulik potrafił napierdolony wychodzić na klatkę, stawiać sobie taboret, odpalić szluga i szczać pod siebie - od tak, po prostu szczał na klatce i sobie siedział w tych szczynach. Jak kiedyś do ziomka wpadłem na piwo to mijałem jebutną żółta kałużę, smród wykręcał nozdrza jak najgorsza amfa z domieszką szkła...

Nawiązując do filmiku to żulowi nie bardzo było co zrobić w odwecie za ten syf, bo jakkolwiek mu dojebiesz to on ci po prostu nasra na wycieraczkę, uwali gównem klamkę itp. Babka z filmiku w sumie teraz wie, że na osiedlowego żula trzeba coś więcej niż wiadro wody. Np tasak.
Zgłoś
Avatar
DonKabul 2014-01-30, 13:46 53
Budzącego się nie śpi. Ma nauczke.
Zgłoś
Avatar
Devilek 2014-01-30, 14:06 1
@up
WTF? Chyba Śpiacego się nie budzi ...
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-01-30, 14:10 1
Kurwa, wyjdź, opuść tą stronę...
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2014-01-30, 14:13
DerFels napisał/a:

Kurwa, wyjdź, opuść tą stronę...



Do kogo to?
Zgłoś
Avatar
MrPolak 2014-01-30, 14:20
Dobrze jej tak.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2014-01-30, 14:29
Panowie przecież to było ustawione
Zgłoś
Avatar
DonKabul 2014-01-30, 14:46 1
@Devilek

Wiesz... To było... A właściwie już nic... Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
o................c 2014-01-30, 14:57 1
ujebie sie takiej ze robi cos przytecznego a tylko wkurwia chłopów
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2014-01-30, 15:00 1
U mnie w bloku naprzeciw mieszkał taki żulas bez prądu, co jebał do wiadra. Kiedyś ładnie szedł z tym do studzienki na ulice i wylewał koktajl tygodniowego gówna ze szczynami. Z czasem jednak skracał sobie te wycieczki, aż pewnego dnia po prostu wyjebał to za okno, prosto mi na auto. Dostał solidną przekopkę odbijając się od każdej ściany w swoim mieszkaniu, na butach ściągnięty na dół, przyniósł czyste wiadro i szmatę i mył dokładnie. Za kare

A auto poszło na złom
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-01-30, 15:40
Cytat:

U mnie w bloku naprzeciw mieszkał taki żulas bez prądu, co j***ł do wiadra. Kiedyś ładnie szedł z tym do studzienki na ulice i wylewał koktajl tygodniowego gówna ze szczynami. Z czasem jednak skracał sobie te wycieczki, aż pewnego dnia po prostu wyj***ł to za okno, prosto mi na auto. Dostał solidną przekopkę odbijając się od każdej ściany w swoim mieszkaniu, na butach ściągnięty na dół, przyniósł czyste wiadro i szmatę i mył dokładnie. Za kare



i co wielki kozak bo najebałeś żulowi ?
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-01-30, 16:25
Jaki "Pan"? Co ty, uważasz tego pijaka za swojego władcę, któremu służysz? Na "Pana" to trzeba sobie zasłużyć przynajmniej szacunkiem.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2014-01-30, 16:34
Kiedyś mnie moja dziewczyna obudziła bez powodu. Czasami za nią tęsknię i co roku zapalam jej znicz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie