18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
losmen 2013-03-18, 16:30
up@zgodzę się z tobą,kurwy i złodziejskie szmaty.doją nas,graczy ile wlezie.ale z drugiej strony grać trzeba..... ograniczam zakupy dlc i innego gówna naprawdę do minimum,a i tak w chuj kasy leci.ehhh.pozdr
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-03-18, 16:36 2
A ja pierdole wspolczesne gry i wracam na niedawno kupione PS2. Ile tam jest gier, to glowa mala...
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-03-18, 16:37
To jest jedna z tych gier, w ktora chce pograc, ale nie chce kupowac - trza piracic. Bo np. Starcraft nowy to nie ma bata, trza bylo kupic.
Zgłoś
Avatar
hunter321a 2013-03-18, 18:30
swoją drogą, zajebiste trolle są na zatoce, po 3 fake cracki do ściągania i w każdym zip na hasło a hasło trzeba ściągnąć z jakiś gównianych płatnych reklam czy coś. (Nie pamiętam jak to się nazywa)

Ostatnio dobry troll był, wrzucili typy od jednej z grup na zatoce całe iso z grą itp itd, był też folder crack, jak się to klikało 2x to się jakiś program do galerii zdjęć otwierał, a jak montowało iso to tam w zipie poprawny iso z hasłem które trzeba wyssać z dupy
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-03-18, 19:29
Swoja droga to jest mocno zjebane zeby pograc w gre offline bylo wymagane polaczenie z netem...
w gry offline gram wtedy kiedy wlasnie mi ten net padl..
Zgłoś
Avatar
hooker 2013-03-18, 21:11
EA rozdaje gry za darmo osobom, które do 25 zarejestrują tą grę na Originie, a za darmo do wzięcia :
- Battlefield 3
- MoH Warfighter
- Dead Space 3
- Mass Effect 3
- NFS Most Wanted

Według mnie to ładna rekompensata
Zgłoś
Avatar
meier 2013-03-19, 0:32
o fajne, nie wiedzialem ze jest nowa wersja. SC3000 bylo bardzo dobre
Zgłoś