18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
D................k 2013-03-17, 19:47 31
Dla niewtajemniczonych: EA po raz kolejny wydymało graczy.

Twierdzili, że serwery będą działać. Nie działały.

Twierdzili, że SimCity musi być uruchamiane on-line, bo tego wymaga architektura gry, a serwer wykonuje ważne obliczenia.

Jeden z moderów odpalił grę offline. Wszystko działa zajebiście.


Shame on you, EA.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-03-17, 20:42
Dlatego ciągle waham się z kupnem i czekam na tego pierdylonego cracka.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-03-17, 20:48
jebac craka ja kupilem jak ktos lubil sim city to bedzie zadowolony gra jest spoko ! i smiga ekegancko
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-17, 21:06 23
Tak ostatnio głośno o tym Sim City, że postanowiłem odpalić stare, dobre Sim City 3 i zbudować zajebiste miasto
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-03-17, 21:43
poczekam aż cena spadnie to kupie a jak nie to czekać na craca
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-03-17, 22:30 5
bongman, spierdoliłeś, bierze się metropolis, bawi sie w tuska robi jakieś podatki kosmicznie wysokie, płace minimalne maksymalne przyśpieszenie czasu ( tutaj np idziesz zrobić kawe i ją wypijasz ) wracasz i jesteś ustawiony na tysiąc lat
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-03-18, 7:10 2
@up
I co z tego, skoro największą frajdą w tej grze (tzn SimCity 2000 - bo w to ostatni raz grałem) było wybudowanie miasta, a pozniej wywoływanie kataklizmow, nalotów ufo itp
Zgłoś
Avatar
Jaanek 2013-03-18, 11:54 7
@up w opisach gry to przeczytałeś?

Nigdy ja, ani nigdy nikt kogo widziałem jak w to gra nie niszczył swojego dzieła. Co najwyżej pojedyńcze pioruny na przechodniów, ale w domek, żeby sprawdźić jakość usług Straży Pożarnej. Z tego co widzę to ludzie, którzy nigdy w to nie grali piszą "pamiętam jak budowałem i niszczyłem". To samo jak w simsach, że niby każdy robił basen i usuwał drabinkę na swoim bohatrze. Ta jasne.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-03-18, 12:00 2
Jaanek, w SimCity 2 tak się właśnie grało - budowanie było bardzo proste, jak się znudziło człowiekowi to robił sejwa i nasyłał wszystkie kataklizmy na miasto, po czym patrzył jak sobie metropolia radzi. Frajda!
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-03-18, 12:32 8
Jaanek napisał/a:

To samo jak w simsach, że niby każdy robił basen i usuwał drabinkę na swoim bohatrze. Ta jasne.



Przecież to była jedyna ekscytująca opcja w tej grze. Obok zamykania sima w czterech ścianach bez jedzenia, wysyłania kiepskiego kucharza aby wywołał pożar i wywoływania duchów
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-18, 15:00 10


Jako że mi i tak by nie poszło to nakurwiam w SimCity4
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-03-18, 15:24
ja tam wole Cities XL, coprawda jest troche bugów, szczególnie memory leak ale można tam znakomicie odwzorować takie miasto jakie byśmy chcieli, szczególnie jak dodamy troche modów

w nowym simcity na bank zaraz będą dodatki jak do simsów, każdy po 70zł...
Zgłoś
Avatar
gin 2013-03-18, 15:54 2
Będzie mnóstwo DLC... Zacznie się od dlc z pojedynczymi budynkami typu statua wolności a skończy na na powiększaniu terenu do budowania. Nie kupie tej gry. Ściągnę pirata i będę grał! Fuck You EA!
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2013-03-18, 16:01 2
Lekko powiązane



I jeszcze youtu.be/xZ8DapX1zT8

Chuj im w dupę bo już więcej od nich gry nie kupię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie