18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
A może.. rewolucja ?
siba • 2012-05-10, 17:23
Pewnie słyszałeś o międzynarodowych korporacjach trzymających za jaja światową gospodarkę, o lobbystach, masonerii. Jeśli ktoś bardziej wgryzł się w temat to zapewne słyszał o Bilderberg Group czyli międzynarodowych spotkankach światowej elity medialnej, przemysłowej i politycznej.
Niedługo wybierany będzie prezydent Unii Europejskiej. Jest trzech głównych kandydatów i tak się składa, że uczęszczają oni na takie spotkania. Spotkania które odbywają się rok w rok w innym miejscu na naszej planecie.( W filmie do którego dałem link poniżej jest fragment na którym reporter zakradł się do lasu nagrywając okultystyczne rytuały tej elity, tutaj link do filmu w którym owy reporter pyta o to jednego z członków
). Zapewne nie słyszałeś o nich ponieważ media na ten temat całkowicie milczą.
Generalnie chodzi o to, że grupka około 120 ludzi całkowicie rządzi gospodarką światową, którzy w imię naszego bezpieczeństwa odzierają nas ze swobód i pieniędzy. Powodują oni wojny na których zarabiają najwięcej i krachy giełdowe.

Chodzi mi o to, żeby pokazać ludziom, że dzieje się bardzo chujowo. Unia ZSRR rozpadnie się tak czy srak, Francja najprawdopodobniej zbankrutuje za 5-10 lat, a Grecji już nie ma.
A my raczej nie chcemy żyć w gównie jak z filmów SF więc trzeba coś zrobić.

Proponuje wystosować petycje do wszystkich ludzi w Polsce o wyjście Polski z UE, a ponadto w dalszej kolejności obalenie obecnego rządu rudego pajaca z jego koleszkami na czele. Czy to jest takie trudne? To my jesteśmy władzą, społeczeństwo. Nasi przodkowie gdyby żyli, wiedzieliby co robić. Cały czas jesteśmy ogłupiani przez telewizje, zjebane programy o tańcu, śpiewaniu czy sraniu na lodzie.

Łatwo jest narzekać na ciągle rosnące podatki, małe pensje, drogie paliwo ale jak trzeba coś z tym zrobić to jest cisza. To smutne.

Ten temat pewnie nic nie zmieni ale warto próbować, tylko potem kurwa nie narzekajcie jak to jest chujowo u nas w kraju.

Załączam link do filmu pt. Wake Up Call który pokazuje prawdę o obecnym świecie, sam go niedawno obejrzałem co zmotywowało mnie do napisania tego tematu. Film do obejrzenia na spokojnie i z otwartym umysłem

kinomaniak.tv/film/Wake-Up-Call/35741

Uprasza się osoby ogarniające temat o stworzenie petycji na temat wcześniej przeze mnie wygłoszony. Mogę być twórca tekstu jaki petycja będzie zawierać. Głównym celem jest jej rozpropagowanie i zdobycie podpisów.

Na koniec dodam link do artykułu w którym opisane jest jak Islandia obaliła swój skorumpowany przez korporacje rząd i na nowo spisała konstytucje. Wszystko odbyło się pokojowo i bez żadnego rozlewu krwi. O wszystkim było cichutko gdyż mediom którym szefują korporacje, nie zależy na rozgłosie tego typu spraw.

Zróbmy coś albo nasze dzieci będą robiły za 1000 zł do 80 roku życia z czego dożyją do 50.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-13, 1:45
Szczerze mówiąc ja zamiast obalać, z chęcią bym się przyłączył...
Zgłoś