18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
flightmen13 2013-09-01, 10:37 1
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-09-01, 11:14 2
Nart to nie buty, a szkoda
Zgłoś
Avatar
hgh 2013-09-01, 12:15 4
Ech kurwa, amator jebany. Na kreskę to trzeba umieć jeździć i myśleć, że ktoś przed Tobą zawsze może coś odpierdolić.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-09-01, 12:24 2
@up no nie pierdol, ten w czarnym jechał jak święta krowa, pozując do zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2013-09-01, 12:34 2
To była długa, płaska trasa - na takich trzeba się wcześniej rozpędzić, żeby dojechać do wyciągu - szczególnie gdy nie mamy kijków (np. na snowboardzie). Wkurwiają mnie takie pizdy, które zatrzymują się na środku, w połowie stoku. To tak jakby na autostradzie w niemczech zapierdalała szeroka na dwa pasy dorożka jeżdżąca slalomem.
Zgłoś
Avatar
hgh 2013-09-01, 13:25 2
@Basco: chyba kolego nie jeździłeś na nartach, na szczęście jutro wrócisz do swojej ławki.
Generalnie wygląda to tak, że ten, który jedzie przed Tobą - na tego masz uważać, bo on nie ma oczu z tyłu głowy.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-09-01, 13:55 1
@up daruj sobie te żałosne teksty, chłopcze. Ale muszę przyznać ci rację, koleś nie ma oczu z tyłu głowy, więc tym bardziej nie powinien jeździć w poprzek jak pizda.
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2013-09-01, 15:05
Double shot!
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-09-01, 15:57
Dobrze że tylko narty mu spadły. Bo jak by buty to już po człowieku.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-09-01, 16:35 4
Basco napisał/a:

@up daruj sobie te żałosne teksty, chłopcze. Ale muszę przyznać ci rację, koleś nie ma oczu z tyłu głowy, więc tym bardziej nie powinien jeździć w poprzek jak pizda.


Byłeś Ty kurwa kiedyś na stoku? Pierwsza rzecz jaką pamiętam, że wbijali nam do łba to to, że my kurwa uważamy na tych co są przed nami i chuj. Prędkość masz kurwa tak dostosować, że jak on zahamuje to się na niego nie wpierdolisz.

A te wasze debilne porównania do samochodów dupy się nie trzymają.
Zgłoś
Avatar
chrucik 2013-09-01, 19:44
Kurwa u ruskich już śnieg ?
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-09-02, 0:26
IwanMT, bywałem na stokach wielu i często i zawsze wkurwiał mnie koleś lub grupa, która bez powodu robi piknik na środku stoku... czasem ciężko to tak poprostu ominąć, ot przykład.
Zgłoś
Avatar
Tymb arkus 2013-09-03, 2:40 1
@up
Piknik to jedno, nie powinno się zatrzymywać na środku. Ale i tak winę ponosi ten co jechał na krechę. Stok szeroki jak cholera, widoczność dobra, wiec jakby nie był ślepy to spokojnie mógł ich ominąć.
Zgłoś
Avatar
Quakeamber 2013-09-03, 3:24 2
Basco napisał/a:

IwanMT, bywałem na stokach wielu i często i zawsze wkurwiał mnie koleś lub grupa, która bez powodu robi piknik na środku stoku... czasem ciężko to tak poprostu ominąć, ot przykład.



Zgodzę się z Tobą, najbardziej wkurviają parapety porozkładane na zakrętach, ale nie usprawiedliwiaj pizdy, która nie potrafi dostosować prędkości do umiejętności i ląduje spokojnie jadącemu piknikowi na plecach. Nie rozumiem też jak może być coś ciężkie do ominięcia, to ma być wytłumaczenie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie