18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
Masztojakwbanku 2010-01-18, 21:38
Jakby nie kolory to klasyk- mogłeś nadać konturowi kształt bardziej zbliżony do Polski to fajniej by wyglądał. Dałbym piwo anie nikt jeszcze nie dostał- nie będziesz lepszy ;d
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2010-01-19, 1:50 3
Dlatego kocham ten serwis. Większego stężenia ludzi chętnych dojebać ludziom, nie ma nigdzie indziej
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-01-19, 8:18
Ale chujowo to zrobiłeś.
Zgłoś
Avatar
robalsko 2010-01-19, 14:01
umyj ściany
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-01-19, 20:41


chwała Centowi za wyłączenie rejestracji, bo robią nam się tu demoytwatory.pl. Dawniej świetna stronka, teraz zbieranina dzieci robiących sobie przerwę od naszej-klasy
Zgłoś
Avatar
Google 2010-01-21, 0:13
Ja mam pytanie, czego to jest kontur, bo jak Polski, to powiem jedno w Chinach robią lepsze, nie wiedząc gdzie nasz kraj leży.
Zgłoś
Avatar
Hrimgrimnir 2010-01-21, 2:18
zielsko jest spoko, ale zakochanym w reggae wielkim rastafarianom którzy by najchętniej pojechali na jamajkę bo tam jest super, zielsko sobie wszędzie rośnie itd, życzę żeby im się to udało - nie ma lepszego miejsca żeby złapać AIDS a podejrzewam że murzyni też się będą cieszyć z białych dzieci, zajawionych na czymś o czym prawdopodonie nie mają i nie mogą mieć pojęcia. o warunkach do życia nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-01-21, 2:28
Tylko co w tym sadystycznego? Brud? Owszem, ale nie w takich ilościach.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2010-01-21, 13:54
johnyzlampy - jak powiedzial kiedys pewien muzyk (i tak nie skumasz kto) - you must have respect for those who smoke, and for those who don't. faktem jednak jest ze koles mogl malunek lepiej wykonac.
Zgłoś
Avatar
Bertwiadomo 2010-01-21, 15:31 1
juz sam nick czajna99 swiadczy o tym ze kolo ma 11 lat albo jego rozwoj intelektualny zatrzymal sie w 99 roku (pizgam z kolesia napierdalal pewnie z tydzien kredeczkami po scianie tylko po to zeby zjebac kolejnosc kolorow i zeby stara kazala mu tego "kasztana"zmyc)
Zgłoś