18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Mikla 2014-05-29, 17:40 2
Walnę klasykiem:
Motorniczy nie spojrzał w lusterko
Zgłoś
Avatar
Bila 2014-05-29, 18:02
Maczety zapomniał,to i się gość śpieszył.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-05-29, 18:39
Co wy chcecie? Rowerzysta na pewno był zajęty poszukiwaniem lusterek, co by w nie spojrzeć i jakiemuś motocykliście drogi nie zajechać i skończyło się tak, a nie inaczej.
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-05-29, 20:01
Tramwajarz cham zamiast podjechać jak najdalej i zrobić miejsce samochodom na rondzie to nie bo on kurwa najważniejszy. Ja rozumiem, procedura, musiał zatrzymać, ale czemu nie zrobił tego tak, aby jak najmniej przeszkadzać innym użytkownikom drogi?

Zawsze mnie wkurwia, że tramwaje nagminnie wpierdalają się pieszym na zielonym (zdarza się tak, gdy tramwaj zjeżdża ze skrzyżowania i pizda zatrzymuje się zaraz za innym tramwajem stojącym na przystanku - ale to, że zatarasował pasy pieszym to chuj go obchodzi).

______________

Zgłoś
Avatar
OjciecStiflera 2014-05-29, 20:50
Że nikt maczety przez okno nie wystawił??
Zgłoś
Avatar
przeme13 2014-05-29, 23:07 1
To ma być rowerzysta? To jakiś baran, dziadyga, wieśniak co pewnie nawet prawa jazdy nie ma... Wątpię czy to chociaż ścieżka rowerowa była. A co do @HAL9000/2 TRAMWAJ TEŻ JEST POCIĄGIEM, ile razy można powtarzać?
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-05-30, 10:49
Mnie najbardziej rozpierdala to kiedy rowerzysta zorientuje się, że musi się zatrzymać to zeskakuje z siodełka i hamuje stopami trzymając jednocześnie kierownice, jabadabadu.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-05-30, 11:44
Tak najeżdżacie na motocyklistów, ale oni przynajmniej muszą jakiś papier zrobić na motor, a rowerzyści kurwa bez niczego napierdalają i się wszystkim wpierdalają.
Po chodniku zapierdala jak pojebany, a jak zwróci się mu uwagę i każe wypierdalać na jezdnię, to nie.. bo się boi (a pieszy kurwa się nie boi, jak widzi takich ćwoków na pełnej kurwie po chodniku?). Jak się kurwa boi, to piechotą, albo w autobus/taksówkę, a najlepiej z domu nie wychodzić i cebule wpierdalać.
Zgłoś