18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
ptrkmdg 2015-01-25, 11:25
dobre,bo życiowe i uliczne
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2015-01-25, 12:21 2
Polecam Kraków i mistrzów kierownicy z pipidówek. Zwłaszcza KWA, KRA, KMY, KWI.
Zgłoś
Avatar
lumbago5 2015-01-25, 12:45 2
Im dalej na wschód tym większy smród.
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2015-01-25, 12:50 8
za drift golfem 3 zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-01-25, 13:05 4
Baby, dziadzie i trzyliterówki - to jest największy syf na naszych drogach.

usztafe napisał/a:

Polecam Kraków i mistrzów kierownicy z pipidówek. Zwłaszcza KWA, KRA, KMY, KWI.


Lublin też ma LUB, LSW, LKR, LLU, LLE...
Zgłoś
Avatar
matzwo 2015-01-25, 13:12
Po prostu za blisko rosji...
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2015-01-25, 13:26 4
To ktoś tam jeszcze został? Myślałem ,że wszyscy wyjechali do Warszawy podcierać dupę szkłem albo do UK na zmywak.
Zgłoś
Avatar
przelotny 2015-01-25, 13:32 2
1:28 czy celowo chcial isc bokiem czy poprostu opony do kitu tak czy siak przeprosił awaryjkami wiec byl swiadom ze zrobil przypał
Zgłoś
Avatar
Popitoleniec 2015-01-25, 13:50 2
@UP
ŁApe zaciagnal, za malo gazu dal, i za pozno puscil ten reczny

kto nigdy podobnego przypalu nie mial, niech 1 rzuci kamien.
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2015-01-25, 14:11 44
Ostatnio zmieniłem pracę na bardziej mobilną i zjechałem Polskę od lublina, przez rzeszów, dębice, kraków, katowice, opole, wrocław, legnicę i głogów. Zdarza mi się łamać przepisy w różny sposób, najczęściej jest to wina złego oznaczenia zjazdów, braku pasów, namnożenie dróg jednokierunkowych, dziwne zaplanowanie skrzyżowań, bądź po prostu nawigacje w supernowoczesnych telefonach zawiodą. Jeżeli chodzi o najgorszych kierowców w Polsce to raczej takich nie ma, co nie zmienia faktu, że większość aut na podmiejskich rejestracjach emanuje nieograniczonym skurwysyństwem i bardzo ograniczonymi umiejętnościami prowadzenia pojazdów. Od parkowania gdzie popadnie, przez nie włączanie kierunkowskazów, wyprzedzanie na autostradzie przy prędkości 105km/h, po prawie zatrzymywanie się przed zakrętami (czasami mam wrażenie, że ludzie będą wysiadać z auta i przepychać go na zakręcie). Nawiązując do miejsca związanego z tematem, tak dobrze jak po lubelskich drogach nie jeździło mi się nigdzie, kulturka w mieście jak i poza, w miarę dobre drogi (krajówki z szerokimi pasami drogi jak i pobocza).

Jak ktoś chce szukać cudów na drodzę to niech wyjdzie z domu nie ważne gdzie mieszka i popatrzy na starych dziadów i kobiety za kierownicą, tego nie odda żadna rejestracja
Zgłoś
Avatar
djmass 2015-01-25, 15:53
ten z tego autobusu to typowy kutas z autobusuuu ! jebańce czuja się jakby jeździli uprzywilejowanym bez kierunków z zatoczek a po jedna osobę zatrzymują się na drodze bo kurwa nie chce im się wjechać w zatoczkę. kutasy się ryja bo przecież on ruszaaa i go wpuścić trzeba ! jaa was kuuurwa ukruceeee jebańceeee... za miesiąc w turbo będziecie oglądać nie Emila z fotoradarami ale Mariana z autobusami kurwaaa !!
Zgłoś
Avatar
Ryzuald 2015-01-25, 17:31
Prawda jest taka, że podobne sytuacje można zaobserwować w całej Polsce. Niestety... Najbardziej rozbawił mnie gniewny kierowca krwisto-czerwonego golfa 3, który nie ogarnął potężnej mocy silnika z doładowaniem LPG
Zgłoś
Avatar
cynku 2015-01-25, 17:43 3
jeżdże po lublinie jako przedstawiciel od dwóch lat i stwierdzam że to najbardziej pokurwione miasto w Polsce. Światła układane przez jakiegoś niedojebańca zapalają się trybie najpierw środkowe potem najbliższe mi na końcu najodleglejsze, bezkolizyjne skręty w prawo ze światłami nie wiadomo po jakiego chuja, 2 pasy zwężające się w jeden po drugiej stronie skrzyżowania przy tej samej szerokości drogi, przez co prosto można napierdalać tylko z pasa prawego, przez środek miasta leci droga jednopasmowa narutowicza z mniejszymi równoległymi które są rzecz jasna jednokierunkowe i nie da sie tego hujostwa jakim są tutejsze korki nijak objechać. A jak robili remomont 100 m odcinka wyżej rzeczonej ulicy to sie im zeszło 5 miesięcy. 5 kurwa miesięcy! Do tego miasto ma nie wiem po jakiego chuja 2 nowe stadiony 60 galerii miliard biedronek, lidlów i orlenów i to jest akurat dobre bo przynajmniej nie trzeba daleko parkingu szukać, co nie zmienia faktu że jakby ludzie to kurwa jeździli normalnie to by miasto padło z braku komunikacji.

PS. Dodam że jest wielkie rondo na ZANA i jedyny miesiąc w historii tego miasta kiedy dało się po nim jeździć normalnie (oprócz rzecz jasna wakacji i Bożego kurwa Narodzenia jak znikają stąd wszyscy studenci) to wtedy jak jebły na tym RONDZIE światła. Na miesiąc! Miesiąc spokojnej jazdy bez hamowania, korków, wypadków, gdzie ruch rozładowywał się błyskawicznie. Po miesiącu włączyli te światła. Z drugiej strony miasta od razu wiedziałem że to zjebane rondo już działa jak wcześniej.
Zgłoś
Avatar
gregor87 2015-01-25, 17:47
Nie ma to jak inwigilacja obywatelska... i piwa też nie ma
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie