18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
C................n 2020-06-03, 7:36 17
Piwo za komentarz. To jest w sumie tragedia, bo nawet jeśli w społeczności czarnoskórych jest 15... 25 albo nawet 40% przestępców, to i tak jest to mniejszość, a nie ma siły, żeby nie rozciągnęło się to na większość. Już sami ludzie się buntują przeciwko temu, co wyprawiają te małpy. Znajomy mi mówił, że wczoraj w nocy dwa razy przeganiał złodziei z ogródka i po raz pierwszy w życiu bał się tak samo jak wiele lat temu na wojnie. Jest Murzynem tak w ogóle i mieszka w murzyńskiej dzielnicy...
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-03, 7:40
Caramon napisał/a:

Piwo za komentarz.


od Ciebie piwo to wyróżnienie.
Zgłoś
Avatar
zaqaz 2020-06-03, 7:49 9
I dziwić się Trampkowi, że mówi wprost o użyciu wojska w całej rozciągłości. Wystrzelać każdego w odległości najmniej 5m od takiego pociągu, obserwować ewolucje inteligencji grupy - jak nieprzestaną plądrować - ponowić akcję przerzedzania zaludnienia i tak do skutku aż się nauczą, ze kraść, to mogą - ale mamie z portfela.
Zgłoś
Avatar
h................o 2020-06-03, 7:51 26
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-06-03, 8:20 2
Nawet samolot w powietrzu by ojebali.
Zgłoś
Avatar
Grzegorzwww 2020-06-03, 8:58 5
Zwierzęta Kurwa nic więcej byle pretekst żeby coś zajebać.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-06-03, 9:45
No i taki protest to ja rozumiem.
Przyjemne z pożytecznym.
A nie jakieś tam rysowanie tęczy,czy inny marsz milczenia.
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2020-06-03, 12:32
Kazdy ma swoih imigrantow, Polska ukrainców, zachód ciapatch, a usa czarnuchów, tylko do nas sami przyjechali a usa sama ich sobie przywiozła
Zresztą ze mnie rasista jak z murzyna pożytek
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-06-03, 13:03 6
Gdzie są rycerze ?!?!?!?!

Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-06-03, 13:53 3
Prawda jest taka, że gdyby George Floyd był biały nie byłoby żadnych rozruchów w USA. Tak to właśnie wygląda. Tu nie chodzi o żaden "rasizm" tylko o ideologię. Protestującym chodzi o jedno: CHCĄ BEZKARNIE KRAŚĆ BO NIC INNEGO NIE POTRAFIĄ! Kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy.

No może trochę ma
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-06-03, 14:12
Przypuśćmy, że amerykański "Lidl" organizuje akcję o nazwie "Satysfakcja gwarantowana": jeśli zakupione produkty nie spełniły twoich oczekiwań i
przyniesiesz do najbliższego Lidla puste opakowania wraz z dowodem zakupu, to Lidl zwróci ci zapłacone piniundze.
Ciekawe czy czarnoskórzy amerykanie też pogrzebaliby tą akcję, tak jak Polacy, przynosząc do sklepu worki pustych opakowań a przy tym
tworząc kolejki utrudniające zakupy "zwykłym" ludziom. Ja uważam, że a i owszem!
Zgłoś
Avatar
Darksi 2020-06-03, 14:38 1
Wojna o kontener S13 odc.1
Zgłoś
Avatar
C................x 2020-06-03, 14:46 1
"Nie jestem rasistą... ale..." I sądzę, że to ciśnie się wielu ludziom na usta gdy widzą co się dzieje w USA.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-06-03, 15:09
Buty, telewizory - szaber nic nie wartych śmieci. Ludzki konsumpcjonizm, gdzie największym marzeniem jest posiadanie jakiegoś gówna, które za pół roku będzie warto 5% pierwotnej ceny (o ile się nie zepsuje w międzyczasie) jest pojebany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie