18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
u................t 2012-06-16, 11:16 15
Pewnie prezes się zobaczył na którymś nagraniu i nagle dowody z monitoringu przestały być wiarygodne
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-06-16, 11:19 10
Oj tam pierdolenie, każdy kierowca sobie odlewa paliwka. Państwo może nas okradać, niszczyć firmy, a my nie możemy im troszkę paliwa podpierdolić? Pewnie, że niewinni i chuj. Swoją drogą, mogli chociaż do kanistra odlewać, a nie bezpośrednio do samochodu prywatnego
Zgłoś
Avatar
qbeen 2012-06-16, 13:28
Złapią kolesia co nalewał do kanistra to powie, że przecież jakby mu brakło w autobusie to doleje i chuj mu mogą zrobić chyba, że mają jeszcze nagranie jak to gdzieś przelewał, ten co nalewał do samochodu od razu to raczej ma już przejebane
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-16, 14:46
pewnie pan prokurator też podjeżdza po dizla po 3złote za litr...
czyli ja moge iść podpierdolić np telewizor, a jak mi w sądzie pokażą nagranie to się odwołam i powiem ze to nie jest wiarygodne?
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-06-16, 15:43 10
Zabijam Palcem napisał/a:

Oj tam pierdolenie, każdy kierowca sobie odlewa paliwka. Państwo może nas okradać, niszczyć firmy, a my nie możemy im troszkę paliwa podpierdolić? Pewnie, że niewinni i chuj. Swoją drogą, mogli chociaż do kanistra odlewać, a nie bezpośrednio do samochodu prywatnego



No proszę, kolejny. Kolejny, który nie rozumie, że ludzie kradnący PAŃSTWOWE pieniądze, napierdalający policjantów albo płacący niesprawieliwy podatek workami jednogroszówek.

We wszystkich przypadkach robicie GÓWNO! Kradzież paliwa w państwowej firmie to nie jest okradanie jebanego US czy urzędników - oni swoje pensje dostaną i koło dupy im lata, kto gdzie kradnie paliwo. Prezez, dyrektorzy tego PKS - to samo, oni się wyżywią. Natomiast te pół miliona rocznie skąd pochodzi? Ano, z podatków wszystkich Polaków.

Kierowcy odlewają paliwo również w prywatnych firmach. Chuj tym skurwysynom w dupę. I wiadro gruzu. Prywaciarz nie traci, bo podniesie koszty transportu. A jak wzrosną koszty transportu, to i ceny przewożonego towaru też. Kupa ludzi dostanie (bardzo lekko, ale zawsze) po kieszeni.

Nie cierpię islamu, ale ich prawo każące złodziejom upierdalać rękę jest całkiem do rzeczy. Niejeden by się pięć razy zastanowił, zanim tą łapę położy na cudzej własności. A w Sejmie to by chyba musieli kutasami guziki wciskać.

makabrax napisał/a:

pewnie pan prokurator też podjeżdza po dizla po 3złote za litr...
czyli ja moge iść podpierdolić np telewizor, a jak mi w sądzie pokażą nagranie to się odwołam i powiem ze to nie jest wiarygodne?



Nie. Polskie prawo nie jest oparte na precedensach, tylko na interpretacji przepisów. Takiej interpretacji, która jest wygodna dla urzędasa.
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-06-16, 16:57 1
@stud3nt

Jak myślisz, gdyby te pieniądze nie "znikały", co by z nimi się działo?
Trafiały by jako nagrody i premie dla dyrektorów tych firm. Moim więc zdaniem, lepiej jak dostają je zwykli pracownicy, a nie jakieś darmozjady.

Mają to wszystko wliczone w koszty, bo tak było od zawsze, tylko głośno o tym nikt nie mówił.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-16, 17:24
Cytat:

pewnie pan prokurator też podjeżdza po dizla po 3złote za litr...
czyli ja moge iść podpierdolić np telewizor, a jak mi w sądzie pokażą nagranie to się odwołam i powiem ze to nie jest wiarygodne?


po 3 zł za litr to paliwo jest w Rosji; ja np. kupuję 95 euro za 28,80 rubli, czyli 3,18 zł i w Polsce sprzedaję za 4,50 zł i mam nadzieję, że kurwa, wiz do Rosji nie zniosą
Zgłoś
Avatar
mblbn 2012-06-16, 17:40
"bedziesz wisiał za jaja kapusiu" fajna groźba
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-06-16, 18:56
O jak miło. Widać jak działają polskie sądy i prokuratura. Kurwy jebane.
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-06-16, 23:07 3
Ten nasz kochany naród toczy jakaś straszliwa paranoja. Jak ktoś kradnie, to jest jednocześnie złodziejem i "sprytnym człowiekiem radzącym sobie w otaczającej rzeczywistości". Jak ktoś jest uczciwy, to jest jednocześnie prawym obywatelem i "jebanym kapusiem", tudzież "frajerem".

Wielu ludzi zastanawia się skąd w kraju takie niedostatki, czemu drogi takie drogie i dlaczego otacza nas zewsząd fuszerka. Wszystko winą tych, którzy są tymi "sprytnymi" i oskarżają innych o "kapowanie". Przykład bardzo na czasie: drogi. Przy każdej budowie jakiejkolwiek drogi zaraz znajdują się cwaniaki, które znają przebieg planowanej drogi od sprawdzonych źródeł. Zaczyna się wykupywanie nieużytków i gruntów ornych, oraz ich przemianowanie na grunty budowlane. Cwaniaczki stawiają sobie dla picu kilka cegieł i mają budowlę. Oczywiście potem mają "słuszne" roszczenia wobec państwa i zgarniają sporą kasę za utratę swoich cennych działek budowlanych. Inne cwaniaki budujące tę drogę kradną na potęgę materiały budowlane. Oczywiście droga i tak musi być zbudowana, więc firma musi dokupić brakujące materiały... albo zaczyna odpierdalać badziewie, aby zamknąć się w planowanych kosztach. Najbardziej wkurwiające jest późniejsze zrzędzenie tych wszystkich cwaniaków, jak to w tej Polsce strasznej robi się taką drogą fuszerkę.

Teraz mamy przykład, jak grupa zwykłych złodziei kradnie paliwo z państwowej firmy. Sposób rozumowania jest banalnie prosty: państwowe => wszystkich => niczyje. Oczywiście braki ktoś musi nadrobić, więc ze skarbu państwa znika kasa potrzebna do odkupienia strat pośrednio zabrana przez złodziei. Sprawa lada dzień zostanie zapomniana, bo "kapuś" nie będzie miał życia, a i prezes pewnie dalej będzie chciał tankować nieswoje paliwo. Potem oczywiście żale, żale, żale... że Polska taka biedna.

A idźcie w cholerę. Powinni im te lepkie rączki upierdolić przy barkach i puścić ich tak w świat.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-18, 12:32
@isotop święte słowa, pracowałem w kilku firmach i to jest na porządku dziennym. Niczym szczególnym są też powiedzenia starych pracowników "pracę trzeba szanować" czyli opierdalaj się, bo nie będziesz miał co jutro robić, "ty młody nie rób za dużo, bo nam normę podniosą" itd.
Zgłoś