18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
A to Polska właśnie
Yakov • 2019-09-03, 16:33
I polskie prawo.

W Lubinie (dolnośląskie) 26-letni motocyklista bez prawa jazdy w dupie miał pierwszeństwo i postanowił nauczyć 78-letnią staruszkę i jej 4-miesięczną wnuczkę dobrych manier. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

O dziwko nikomu nic się nie stało.
I jeszcze większe o dziwo, policja na podstawie nagrania namierzyła sprawcę.
Teraz uwaga. " Czyn, którego się dopuścił zagrożony jest karą grzywny do 5000 zł oraz zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do lat 3" - informuje dolnośląska policja.

Zgłoś
Avatar
CbK 2019-09-03, 16:39 8
Dobrze, że się babcia wózka trzymała, bo by się przewróciła
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-09-03, 16:42 13
Prawo prawem, wiadomo jak w Polsce jest, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
MgrMajster 2019-09-03, 16:43 53
Budrys2000 napisał/a:

, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.



ścierwem motopizdowatym.
Zgłoś
Avatar
Xxxwroclaw 2019-09-03, 16:54 4
Ale fart,babcia też tak swobodnie się wpierdzieliła nie patrząc czy coś nie jedzie..
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-09-03, 17:01 8
Budrys2000 napisał/a:

Prawo prawem, wiadomo jak w Polsce jest, ale jakim trzeba być ścierwem, aby nie mieć w sobie odrobiny przyzwoitości i się nawet nie zatrzymać.



Ścierwo ścierwem, ale jakie trzeba mieć zjebane prawo, żeby nie można było doraźnie śmiecia wyeliminować z puli genów. Tak chociaż dla przyzwoitości.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-09-03, 17:13 25
Śmieć do utylizacji. A tępa dzida babcia na publiczną chłoste. Z dzieckiem idzie i kurwa niespojrzy czy jakiś idiota zapierdala. A potem płacz i lament "ale ja miałam pierwszeństwo, chlio,chlip". No i standardowo murzyński chuj w dupsko temu kto wmawia ludziom że na pasach mają pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
chocho 2019-09-03, 17:16 15
Miała szczęście że najsztub nie prowadził.
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2019-09-03, 17:27 4
Jak bym nie miał z kim dziecka zostawić, to wolał bym go do okna życia oddać i później odebrać, niż zostawić ze stara bez mózgu babą.
Zgłoś
Avatar
JKolano 2019-09-03, 17:53 1
To była próba zabójstwa a nie jakieś tam potrącenie
Zgłoś
Avatar
John Silver 2019-09-03, 17:54
Powinien siedziec za usilowanie zabojstwa
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-09-03, 17:57 7
Tak to kurwa jest u nas że większość dziadków zachowuje się jak jebane zombi lezie taki kurwa nie patrzy do okoła ja nawet jak mam zielone na przejściu to się rozglądam czy czasem jakiemuś pojebowi się nie śpieszy i dopiero przechodzę a emeryty ni chuja leze bo zielone i nie zdąże... Typa na moto odjebać bez apelacyjnie a babce zajebać blache na czoło by się obudziła z porannego letagu...
Zgłoś
Avatar
waloos 2019-09-03, 18:21 9
Kierownik oczywiście do utylizacji, bo zajebał totalnie. Busik stał już dosyć długo, trzeba brać pod uwagę że nawet jak jest na awaryjnych bo coś, to może zza niego ktoś wychodzić.
Jednak nie można zapomnieć o samej babci - no kurwa, ja jestem młody i sprawny, mam znacznie wiekszy refleks niż taka stara baba, a i tak się rozglądam jak przechodzę przez pasy. Nigdy nie ma pewności czy nie trafimy na jakiegoś debila który akurat zapragnął łyknąć sobie ćwiarteczkę na odwagę przed podróżą.
Zgłoś
Avatar
dumad 2019-09-03, 18:21
zajebać kutasa za usiłowanie zabójstwa
jebana motopizda bez sumienia
Zgłoś
Avatar
flaszka 2019-09-03, 19:02 2
@up all
zakladacie ze motopizda jechala caly czas lewym pasem, a jezeli jechala prawym , na tym samym co nagrywajacy i w ostatniej chwili wyprzedzal to sorry , ale tego nie idzie przewidziec ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie