18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
hellbwoi 2018-05-04, 10:41 9
Proszę, przyjechała policja nikt nie czekał na dzwig, lawetę inne chuje muje, sytucja zagrażała życiu i zdrowiu ludzi chuj z czyimś autem, radiowóz i tak ma kangura więc wpizdó spychanko na pobocze. Da się? A u nas straż nie może przejechać bo jakiemuś januszowi autko porysuje...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-04, 10:45 15
hellbwoi napisał/a:

Proszę, przyjechała policja nikt nie czekał na dzwig, lawetę inne chuje muje, sytucja zagrażała życiu i zdrowiu ludzi chuj z czyimś autem, radiowóz i tak ma kangura więc wpizdó spychanko na pobocze. Da się? A u nas straż nie może przejechać bo jakiemuś januszowi autko porysuje...


Wszystko spoko tylko pierwszy radiowóz w połowie filmiku miał całkowicie wyjebane i sobie pojechał dalej.
Zgłoś
Avatar
PlackiZiemniaczane 2018-05-04, 11:44
to się zdarza, niestety!!
mi też raz zgasł na autostradzie identycznie na środku ale miałem trujkąt i odrazy pobiegłem go postawić także trzeba myśleć o innych a nie tak jak na filmiku
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-04, 12:01
@up
No i nie mogłeś po prostu zjechać na pobocze?
Zgłoś
Avatar
PlackiZiemniaczane 2018-05-04, 12:25 2
przecież mówię że mi zgasł !!

kurwa niektórych to tylko kijem po łbie

bo inaczej nie dojdzie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-04, 13:21 18
Zgasł ci to co? Jechałeś więc mogłeś się dotoczyć na pobocze. Kierownica działała a ty miałeś pęd.
Nie rozumiem dlaczego zatrzymałeś się na środku drogi zamiast przekręcić kierownicę w prawo, wrzucić luz (chociaż nawet luzu nie musiałeś wrzucać) i zjechać na pobocze.

Rozumiem jakby ci w mieście zgasł ale kurwa na autostradzie to chyba jechałeś normalnie a nie 5km/h, że nie miałes pola manewru.

Bez obrazy ale jesteś chujowym kierowcą jeśli nie zjechałeś na pobocze bo to mi przypomina tych co się rozpierdalali jak im się gaz zaciął zamiast zgasić silnik i/lub jebnąć po heblach na maxa.
Zgłoś
Avatar
PlackiZiemniaczane 2018-05-04, 14:47
up nie rozumie

jak miałem jechać na pobocze jak już trujkąt postawiłem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-04, 15:00 9
Jak ci kurwa zgasl podczas jazdy... A nie po zatrzymaniu sie... Kurwa. Prawo jazdy z chipsów
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2018-05-04, 15:19 12
PlackiZiemniaczane napisał/a:

up nie rozumie

jak miałem jechać na pobocze jak już trujkąt postawiłem





mistrz dedukcji i ortografii
Zgłoś
Avatar
camson 2018-05-04, 15:55 9
PlackiZiemniaczane napisał/a:

przecież mówię że mi zgasł !!

kurwa niektórych to tylko kijem po łbie

bo inaczej nie dojdzie



Zgasł i kurwa w miejscu się zatrzymał? Na pewno miałeś rozpęd wystarczający, żeby zjechać na bok!
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-05-04, 18:02 6
Bardzo mi się fajnie czyta jak autor PlackiZiemniaczane Was w chuja robi No chyba, że to rzeczywiście debil
Zgłoś
Avatar
PlackiZiemniaczane 2018-05-04, 18:18 1
up następny mądrala!!
wracałem z Ostródy
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-05-04, 18:52 2
PlackiZiemniaczane napisał/a:

up następny mądrala!!
wracałem z Ostródy



Potwierdzam,jesteś debilem i trollem
Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2018-05-04, 19:12 5
ja raz cofałem aż dojechałem do wczoraj
Zgłoś