18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Black_Templar 2013-01-19, 14:43
Normalna metoda przeładowywania, uczona na większości kursów. Tyle że w pozycji stojącej wygodniej jest o pasek lub kaburę.
Zgłoś
Avatar
Hanys91 2013-01-19, 14:43
@Fine
a ja kwadratem
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-01-19, 14:48
Jak już to ładuje nabój do komory - odbezpiecza, a robi to tak bo ma zjebaną rękę... Pomyśl gdyby za po każdym strzale musiał robić to twoje "przeładowanie" to nadal lepszą powtarzalność miałyby rewolwery prochowe... Jeśli się gdzieś pojebałem w nazewnictwie ---> poprawić.
Zgłoś
Avatar
vegeto65 2013-01-19, 14:57
Pierdolony muzułmański Rambo !!
Zgłoś
Avatar
Black_Templar 2013-01-19, 15:05
@ProWe- gość prawdopodobnie demonstruje usunięcie zacięcia podczas strzelania.
Zgłoś
Avatar
Nelson666 2013-01-19, 15:15
jednoręki bandyta
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-01-19, 15:23 2
a ja robie tak : albo tak
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-01-19, 15:29 5
Magik2501 napisał/a:

@Dudeczek
Gdyby w latach `40 był internet to dzieciaki z Niemiec pisaliby dokładnie to samo o żołnierzach AK/NSZ/AL itp. I mieliby tyle samo racji to ty



Pierdolisz waść, aż oczy puchną. Po pierwsze AK i NSZ miały proweniencję czysto polską, to byli polacy, którzy zamieszkiwali Polskę i walczyli z okupantem i nie stosowali terroryzmu, a walkę partyzancką, która raczej starała się unikać ofiar w ludności cywilnej. A w przypadku np. takiego Afganistanu za "partyzantkę" biorą się pasztuńscy talibowie wspierani, przynajmniej początkowo przez Pakistan i mający na celu wprowadzenie ultraortodoksyjnej szkoły koranicznej przy użyciu terrorystycznych metod. Pasztunowie może i są najliczniejszą grupą etniczną, ale nie są większością w Afganistanie. Czyli to tak jakby w Polsce za partyzantkę wzięli się kresowiacy wspierani przez UPA - wtedy Twoje twierdzenie byłoby uprawnione. I nie skoml jak pizda, że USA to okupant, bo to może i jest prawda, ale dobrze, że przynajmniej oni wzięli się za to brudne islamskie kurewstwo. Pierdolić islam i skurwysyna Mahometa.
Zgłoś
Avatar
Tibertorius 2013-01-19, 15:41
jak sie ma jedna reke to czym maprzeładowac
Zgłoś
Avatar
Stiwi Łonder 2013-01-19, 18:05
Ja przeładowuje standardowo, klawiszem "R" czyli Riolejted czyli przeładowywać z jeżyka angielskiego prostego
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-01-19, 23:01
bloodstained napisał/a:



Pierdolisz waść, aż oczy puchną. Po pierwsze AK i NSZ miały proweniencję czysto polską, to byli polacy, którzy zamieszkiwali Polskę i walczyli z okupantem i nie stosowali terroryzmu, a walkę partyzancką, która raczej starała się unikać ofiar w ludności cywilnej. A w przypadku np. takiego Afganistanu za "partyzantkę" biorą się pasztuńscy talibowie wspierani, przynajmniej początkowo przez Pakistan i mający na celu wprowadzenie ultraortodoksyjnej szkoły koranicznej przy użyciu terrorystycznych metod. Pasztunowie może i są najliczniejszą grupą etniczną, ale nie są większością w Afganistanie. Czyli to tak jakby w Polsce za partyzantkę wzięli się kresowiacy wspierani przez UPA - wtedy Twoje twierdzenie byłoby uprawnione. I nie skoml jak pizda, że USA to okupant, bo to może i jest prawda, ale dobrze, że przynajmniej oni wzięli się za to brudne islamskie kurewstwo. Pierdolić islam i skurwysyna Mahometa.

idź koree północną wyzwalaj !!
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-01-20, 0:47
elwiz napisał/a:

idź koree północną wyzwalaj !!



że co? bo nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-01-21, 23:22
bloodstained napisał/a:



że co? bo nie rozumiem

na chuj pierdo;oć o awganistanie co mnie obchodzi obiad u sąsiada jak mam w swoim talerzu pełno

LegendarnyZiom napisał/a:

W Syrii robią tak.

noris czak by z pół obrotu przeładował
Zgłoś