18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
saves 2018-10-03, 19:00 2
Założę się, że to Guangdong.
Zgłoś
Avatar
pawel1024 2018-10-03, 22:20
Pewnie chciała się zabić.
A on pomóc.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2018-10-03, 23:02
Dzięki za napisy końcowe
Zgłoś
Avatar
AssQuarter 2018-10-04, 1:25 1
No właśnie, po chuj tam stała?
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2018-10-04, 12:58
Cytat:

No właśnie, po chuj tam stała?



sprawdzała czy język przymarza do poręczy
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2018-10-05, 1:05 2
I wlasnie w takie przypadki pokazuja ze kara smierci jest jednak potrzebna. Zyjemy w XXI wieku i udowodnic komus wine jest nieporownywalnie latwiej, skuteczniej niz choćby 20 lat temu ("Archiwum X" w policji wyjaśnia sprawy sprzed kilkunastu - kilkudziesieciu lat wstecz, z powodzeniem). Po takiej akcji, przy takich dowodach gdzie jest jakies 500% pewnosci ze ON to zrobil powinno sie go wyeliminowac ze spoleczenstwa, zeby nie zagrazal innym. Metoda dowolna, zalezy od kultury danego regionu, w krajach zachodnich zapewne bylby to zastrzyk choc radzilbym pluton egzekucyjny, ktory jest bardziej skuteczny, a u dzikusow odcinanie glowy na zywca, badz kamieniowanie.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-10-05, 6:58
wyjebać prosto z mostu - najlepiej
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2018-10-10, 7:48
malinovyNR napisał/a:

I wlasnie w takie przypadki pokazuja ze kara smierci jest jednak potrzebna. Zyjemy w XXI wieku i udowodnic komus wine jest nieporownywalnie latwiej. Po takiej akcji, przy takich dowodach gdzie jest jakies 500% pewnosci ze ON to zrobil powinno sie go wyeliminowac ze spoleczenstwa,



I tu się można pomylić. Przekazałam taśmę policji z filmikiem z podpalenia samochodu na którym widać osobę jak podjeżdża samochodem (widać tablice rej.) wyciąga butelkę z płynem łatwopalnym i podpala inny samochód. Wskazałem sprawcę na 99,9 % i co? I umorzenie sprawy z powodu nie wykrycia sprawcy. No żesz kurła mać co z kraj....
Zgłoś