18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
osiek92 2012-11-21, 15:54 3
Uwolnić bohatera!
Zgłoś
Avatar
Voltron 2012-11-21, 15:56
a ze tez mu sie nie udalo kurwa
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-11-21, 16:19 96
Voltron napisał/a:

a ze tez mu sie nie udalo kurwa



Ja pierdole czy ty poważnie myślisz ze była jakaś próba zamachu?Załóżmy że chcesz z kolegą obrabować bank i wstawiasz na swój profil na fb czy nk opis np:Siema cała broń gotowa jutro idę pod bank XXXX przy ul.ZZZZ 7?Ogarnijcie się ludzie wszystko to zostało zorganizowane żeby w tv było o czym nawijać.Specjalnie nawet wczoraj odpaliłem tvp1 i włączyłem wiadomości i oczywiście przez 25 min było gadane o zamachu potem o brunonie a końcu wypowiadali się specjaliści od pirotechniki.Dla ciekawskich powiem że w sejmie została przegłosowana ustawa dot. GMO i o tym żadna tv Wam nie powie.
Zgłoś
Avatar
hujos 2012-11-21, 16:22 1
osiek92 napisał/a:

Uwolnić bohatera!


Bohatera? Popierdoliło? Gdyby ten zamach się jednak udał to byś teraz miał wolne od gibazy bo by była żałoba po śmierci elity narodu i około 500 (tak myślę) innych osób. Nie, nie jestem lewakiem też myślę, że jego cel był dobry ale agresją nikt nigdy nie doszedł do porozumienia.
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-11-21, 16:31 25
@up
Od kilkudziesięciu lat załatwiamy sprawy z rządem polubownie i czy coś to dało?
Zgłoś
Avatar
danny8_1991 2012-11-21, 16:31 3
Dajcie spokój człowiekowi, kojarzę go, widywałem na uczelni. Nie sprawiał wrażenia świra i zamachowca. To że miał skrzywione i radykalne poglądy na politykę w naszym kraju nie czyni go jeszcze terrorystą. Wiele osób za pewne myślało kiedykolwiek w taki sposób jak on.
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-11-21, 16:39 25
hujos napisał/a:


Gdyby ten zamach się jednak udał to byś teraz miał wolne od gibazy bo by była żałoba po śmierci elity narodu



Po śmierci kogo, kurwa?
Zgłoś
Avatar
g................o 2012-11-21, 17:10 2
Też widziałem gościa normalny człowiek. Tylko zasrani politycy go skrzywdzili jak większość z nas. Według mnie poprostu został oszukany i teraz będzie płacił za błędy rządu. Teraz będzie coraz więcej takich osób, które nie będą mogły znieść szerej polskiej rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
hujos 2012-11-21, 17:24 1
Farmerx napisał/a:



Po śmierci kogo, kurwa?


Elita intelektualna. Poczytaj czasami jakie szkoły pokończyli politycy. To są cholernie dobrze wykształceni ludzie. To, że złodzieje i w sejmie sie jebie to inna bajka
Zgłoś
Avatar
EvilPenguin 2012-11-21, 17:27 1
W tym momencie jestem dumny, że jestem z Krakowa !
Zgłoś
Avatar
Lord Gutek 2012-11-21, 18:09
Pewnie Rudy sra już w gacie, w końcu zaczyna się coś dziać, jeśli oczywiście to prawda.
Może w końcu się ludzie zbuntują... Bo przecież czymże jest śmierć ok.500 osób dla dobra milionów?
Niczym.
Więc może nadszedł własnie ten czas...
Zgłoś
Avatar
Elkameleon 2012-11-21, 18:30
biceps powinien przewodniczyć każdej komisji śledczej, bo chłop ma polot
Zgłoś
Avatar
czeski 2012-11-21, 18:40 1
biceps napisał/a:



.Dla ciekawskich powiem że w sejmie została przegłosowana ustawa dot. GMO i o tym żadna tv Wam nie powie.



Powiedziała: TV Trwam, Radio Maryja, Nasz Dziennik i Gazeta Polska.
Możesz też obczaić na Niezależna.pl pewnie tez jest
Zgłoś
Avatar
soviak666 2012-11-21, 19:50
@biceps
Czuje ze ktoś tu niedługo popełni okrutne samobójstwo;)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie