18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cisek666 2012-01-02, 14:09
Moderatorzy na kacu... aż się boję coś napisać ... uu jak się boję, aż się murzyn od bawełny zaczął bać!
Zgłoś
Avatar
dexen93 2012-01-02, 14:21
mogl tam byc jakis podpity policjant, ktory by pomyslal ze, to na serio, a potem by was wypierdolil wszystkich z prawdziwej broni....bylo by pare "nie smiesznych" osob mniej...
Zgłoś
Avatar
haremario 2012-01-02, 14:39
pewnie już araby przejrzały ten filmik i namierzają , będzie dżichad na chacie
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-01-02, 14:39 2
Lam3rZ napisał/a:

powod warnu :

""- poprosze piwo"

sadol to nie jest kurwa caritas, tam na żebry zapraszam."

chyba ktos jeszcze dokladnie nie wytrzezwial



Oj chłopie albo sam nie wytrzeźwiałeś, albo zalany w pałę byłeś na zajęciach języka polskiego dotyczących czytania ze zrozumieniem. Chciałeś się popisać przed kimś czy jak??? Bo jedyne co Ci wyszło to zrobienie z siebie totalnego durnia. Nie wyrywa się jednej frazy z całego zdania, tak tylko świadkowie Jehowy poczynają sobie. Polecał bym znalezienie jakiegoś ośrodka Caritas i poproszenie tam o zorganizowanie darmowych zajeć z czytania, to może więcej takiej głupoty nie odstawisz.
Zgłoś
Avatar
kruszynka_ 2012-01-02, 15:18
darkangels napisał/a:

żenujące a nie śmieszne.


dokładnie...
i lepiej żeby żaden arab tego nie zobaczył.
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-01-02, 15:50
Czy to czasem nie Opolskie, Brzeg ew. okolice? Stacje chyba poznaje, ale wszystkie BP wygladają tak samo.
Ale znakiem rozpoznawczym jest "kochany" Pan policjant, który w pierwszy dzien wakacji mnie zgarniał. Teraz z wyrokiem odpracowuje prace spoleczne, dziekuje i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
toSUKAbyla 2012-01-02, 15:52
@up wszyscy

a tam pierdolicie glupoty:D napisalem zdanie z malej literki i nie uzylem polskich znakow, ja to jestem buntownik
Zgłoś
Avatar
hip9k 2012-01-02, 16:20
Cytat:

Czy to czasem nie Opolskie, Brzeg ew. okolice? Stacje chyba poznaje, ale wszystkie BP wygladają tak samo.
Ale znakiem rozpoznawczym jest "kochany" Pan policjant, który w pierwszy dzien wakacji mnie zgarniał. Teraz z wyrokiem odpracowuje prace spoleczne, dziekuje i pozdrawiam.



Tak Brzeg, a co do policjanta to widocznie zasłużyłeś to teraz zapierdalaj ;p !
Zgłoś
Avatar
B................r 2012-01-02, 17:07
vass napisał/a:

Się pytam, dla czego ten policjant go nie zastrzelił ?



Bo on też był przebrany.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-01-02, 17:16
Złowroga Pralka ! napisał/a:



Cons musi nadrobić warny bo dawno go nie było i mu % spada ...



zaraz musisz zepsuć wszystko. Embargo na Calgonit!
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2012-01-02, 17:18
W Ameryce dostał by kulkę na wejściu. I nici z żartu
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-01-02, 17:43
Dargor666 napisał/a:



Oj chłopie albo sam nie wytrzeźwiałeś, albo zalany w pałę byłeś na zajęciach języka polskiego dotyczących czytania ze zrozumieniem. Chciałeś się popisać przed kimś czy jak??? Bo jedyne co Ci wyszło to zrobienie z siebie totalnego durnia. Nie wyrywa się jednej frazy z całego zdania, tak tylko świadkowie Jehowy poczynają sobie. Polecał bym znalezienie jakiegoś ośrodka Caritas i poproszenie tam o zorganizowanie darmowych zajeć z czytania, to może więcej takiej głupoty nie odstawisz.



Hi hi, się uśmiałem Ale z ciebie pierdolony idiota, przeczytaj może jeszcze raz o co chodzi w sprawie zamiast takie głupoty pisać, bo chyba jednak ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu.
Zgłoś
Avatar
Kam 2012-01-02, 18:17
Pisto-Letti napisał/a:

Jak wszyscy dostają te warny to ja też chcę.
chuj, dupa, dupa, cipa, kupa, kurwa wy zjeby, wypierdalać, gdzie ja kurwa jestem bo chyba nie na sadolu, kurwa kurwa, chuj chuj,



Łooo spełnianie marzeń na sadolu, mówisz i masz
w takim razie chce cysternę wódki
Zgłoś
Avatar
nakedbeats 2012-01-02, 20:06
Brzeg City BP nie no lipson XD widze nudzilo wam sie w sylwestra xD
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-01-02, 20:47
zachowam się jak dziecko w podstawówce i dostosuję się do otoczenia: chuj kurwa dupa cipa pizda żelek gumiś. Dziękuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie