18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Takeda 2012-01-03, 0:06
@up: masz coś do dzieci z podstawówki, pierdolony dyskryminatorze?

I tak, miałem na myśli układ elektroniczny.
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-01-03, 0:23 1
torento napisał/a:



Hi hi, się uśmiałem Ale z ciebie pierdolony idiota, przeczytaj może jeszcze raz o co chodzi w sprawie zamiast takie głupoty pisać, bo chyba jednak ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu.



torento, pozwól ze trochę pamięć odświeżę, gdyż sam jako ten "pierdolony idiota" nie przeczytałeś oryginalnego posta który dostał warn'a:
"heheh zajebisty pomysl dla tych wszystkich ludzi pracujacych na stacjach benzynowych w sylwestra/nowy rok - ciekawe urozmaicenie od ciaglego - poprosze piwo - wesolego nowego roku."

Więc ja mogę uśmiać się z Ciebie, jedyne co umiesz to chlapać jęzorem, bo z czytaniem to też u ciebie problem. Jeśli widzisz w wypowiedzi kolesia proszenie o piwko, to zapraszam ponownie do szkoły. I nie ośmieszaj się więcej.
Moja wypowiedź do poprzedniego cytatu była skierowana do kolesia który dał warn'a tak gwoli ścisłości, ale ty tego pewnie nie załapałeś...
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-01-03, 1:37
Zamiast komentować film, prawie wszyscy się kłócą

Co do filmu to sam pomysł mi się podoba ale z tą bronią to trochę ryzykowne
Zgłoś
Avatar
soadrocks 2012-01-03, 2:37
Dargor666 napisał/a:



torento, pozwól ze trochę pamięć odświeżę, gdyż sam jako ten "pierdolony idiota" nie przeczytałeś oryginalnego posta który dostał warn'a:
"heheh zajebisty pomysl dla tych wszystkich ludzi pracujacych na stacjach benzynowych w sylwestra/nowy rok - ciekawe urozmaicenie od ciaglego - poprosze piwo - wesolego nowego roku."

Więc ja mogę uśmiać się z Ciebie, jedyne co umiesz to chlapać jęzorem, bo z czytaniem to też u ciebie problem. Jeśli widzisz w wypowiedzi kolesia proszenie o piwko, to zapraszam ponownie do szkoły. I nie ośmieszaj się więcej.
Moja wypowiedź do poprzedniego cytatu była skierowana do kolesia który dał warn'a tak gwoli ścisłości, ale ty tego pewnie nie załapałeś...



Ahahaha... I0 kto tu czytać nie umie... Dargor, coraz bardziej się pogrążasz... Widze że jesteś niezbyt bystry, wiec jeszcze raz przytocze post MortiCRX:

"(...)ciekawe urozmaicenie od ciaglego - poprosze piwo - wesolego nowego roku. (...)

Celem powyższego zdania jest zaprezentowanie najczęściej spotykanego (prawdopodobnie) tekstu skierowanego do sprzedawcy w dniu 31 grudnia czyli: Poproszę piwo (tu klient wymienia markę), wesołego nowego roku (życzenia noworoczne skierowane do sprzedawcy).

Kleisz już??? "

Przeczytaj to i zamilcz...
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-01-03, 4:02 1
Soadrocks, chłopaku czy ty naprawdę jesteś taki głupi??? Mi chodziło o rzekome żebranie o "piwko sadisticowe" jeśli muszę tłumaczyć łopatologicznie, czyś ty czytał wszystkie posty czy nie? Sam zamilknij i z powrotem do szkoły. Moje wypowiedzi miały na celu zaznaczenie że chodziło człowiekowi o prawdziwe piwo właśnie, a nie o żebranie, ale tak patrzę, że ty lepiej wiesz co chciałem przekazać...
Już mniejsza o bystrość mojej osoby, ale sam nad swoją też możesz popracować.
Kończmy temat, Lam3rZ nie prosił o piwko tylko przytaczał sytuację na stacji benzynowej, a ten kto mu za tego posta warn'a dał to głąb i tyle.
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-01-03, 10:00
W takich pieszczotach nie gustuję, wiec delikatnie aczkolwiek stanowczo odmawiam Autor felernego posta zrozumiał ocb, a że inni nie umieli to nie moja wina.
Zgłoś
Avatar
patyk161 2012-01-05, 19:14
Filmik dobry ale nie dam piwa bo sam pracowałem 15 lat na stacji paliw i niestety to nie jest śmieszne jak stoisz z drugiej strony lady i oglądasz takie rzeczy:( a klientka która pyta o barszcz czerwony powinna jeszcze spytać czy nie ma repliki obrazu Kossaka... bo i o takie rzeczy pytali...
Zgłoś