18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gin 2013-05-09, 19:15
Za parę lat wpadną na pomysł, że w terenie zabudowanym trzeba pchać samochód...
Zgłoś
Avatar
Inżynier321 2013-05-09, 19:19
Pojebało was już całkiem, gdyby nie UE to bylibyśmy ruską kurwą jaką jest Ukraina i Białoruś. Jeżeli dla was traktowanie UE przez pryzmat ślimaka-ryby, czy tych 30 km/h jest głównym powodem żeby ją nienawidzić, to jesteście POJEBAMI. Gdyby nie UE Polska była by ruchana w dupę przez wszystkich i wszystko, a tak jest ruchana tylko przez tych którym na po pozwala.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-09, 20:11 1
Inżynier321 napisał/a:

Pojebało was już całkiem, gdyby nie UE to bylibyśmy ruską kurwą jaką jest Ukraina i Białoruś. Jeżeli dla was traktowanie UE przez pryzmat ślimaka-ryby, czy tych 30 km/h jest głównym powodem żeby ją nienawidzić, to jesteście POJEBAMI. Gdyby nie UE Polska była by ruchana w dupę przez wszystkich i wszystko, a tak jest ruchana tylko przez tych którym na po pozwala.



Wiesz jakie kokosy by szło czerpać na cłach pomiędzy Wschodem a Zachodem? A tak guzik mamy.
Zgłoś
Avatar
Inżynier321 2013-05-09, 20:25
Dobrutro napisał/a:



Wiesz jakie kokosy by szło czerpać na cłach pomiędzy Wschodem a Zachodem? A tak guzik mamy.


Jedna nazwa mówiąca wszystko NORD STREAM. Omineli by nas i tyle, pozatym o ile sie nie myle to na wschodzie dalej jest granica i są cła.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-09, 21:48
Inżynier321 napisał/a:


Jedna nazwa mówiąca wszystko NORD STREAM. Omineli by nas i tyle, pozatym o ile sie nie myle to na wschodzie dalej jest granica i są cła.



Bo Polska głupia nie chciała rurociągu z Norwegii. Każdy dba o swoje zaplecze energetyczne tylko nie nasz kraj. A co do ceł to wystarczy z głową je ustalać tak by się ich nie opłacało omijać, a na tym zarabiać.
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2013-05-09, 22:11 1
Były sobie kiedyś dwa królestwa. Rządziło w nich dwóch królów. Byli z tego słynni na cały świat z tego, że każdy z nich samodzielnie przygotowywał zupę z żab.. Pewnego dnia jeden król udał się do drugiego:
- Powiedz, stary, jak to jest. Żaby wyskakują mi z kotła. Trzęsą nim. Hałasują. Uciekają.
- Widzisz, Ty wrzucasz swoje żaby od razu we wrzątek. Trzeba inaczej. Włóż je do wody, chłodnej, przyjemnej. Niech Ci zaufają, niech pomyślą, że to żabie SPA. A potem powoli dokładaj do ognia, mieszaj, przyprawiaj i gotuj…

Były sobie kiedyś dwa królestwa. Rządziło w nich dwóch królów. Byli z tego słynni na cały świat z tego, że każdy z nich samodzielnie przygotowywał zupę z żab.. Pewnego dnia jeden król udał się do drugiego:
- Powiedz, stary, jak to jest. Żaby wyskakują mi z kotła. Trzęsą nim. Hałasują. Uciekają.
- Widzisz, Ty wrzucasz swoje żaby od razu we wrzątek. Trzeba inaczej. Włóż je do wody, chłodnej, przyjemnej. Niech Ci zaufają, niech pomyślą, że to żabie SPA. A potem powoli dokładaj do ognia, mieszaj, przyprawiaj i gotuj…

...
Zgłoś
Avatar
Grabarz1750 2013-05-10, 3:36
Kefir93 napisał/a:

Dlatego podobał mi się gest Pana Wojciecha Cejrowskiego. Zdał Polski paszport i zrzekł się polskiego obywatelstwa, bo jak sam mówił: "Chciałbym być obywatelem własnego kraju, a nie Unii" oraz, iż jakiś trybunał w Sztarsburgu będzie kwestionował niezawisłość Polskiego sądu. Gdy, Polski sąd kogoś skarze, ten może się odwołać do sądu w innym kraju i mu ten wyrok anulują itd. Cenię sobie Pana Wojtka i większość jego wypowiedzi bardzo szanuje. Dlatego dobrze zrobił, spierdolił z tego kraju, oddał "unijny" paszport i posiada obywatelstwo Meksykańskie oraz Amerykańskie. P.S. Ryżawy to chuj.



Słuchaj Cejrowskiego to daleko zajdziesz, albo zacznij go słuchać ze zrozumieniem. Gdy Polski sąd kogoś skarze, to nie ma możliwości odwołania się do innego sądu w innym kraju ponieważ w takim wypadku sąd nie ma żadnej jurysdykcji na skazanym. Odwołać się od wyroku można tylko w tym samym kraju w sądzie wyższej instancji. Jeśli Polska prokuratura POSTAWI ZARZUTY obcokrajowcowi to ten może spróbować odwołać się do swojego państwa o otoczenie go jurysdykcją ale to raczej nie wypala, chyba że szczególny przypadek.

Inżynier321 napisał/a:

Pojebało was już całkiem, gdyby nie UE to bylibyśmy ruską kurwą jaką jest Ukraina i Białoruś. Jeżeli dla was traktowanie UE przez pryzmat ślimaka-ryby, czy tych 30 km/h jest głównym powodem żeby ją nienawidzić, to jesteście POJEBAMI. Gdyby nie UE Polska była by ruchana w dupę przez wszystkich i wszystko, a tak jest ruchana tylko przez tych którym na po pozwala.



UE to ZSRR pod inną nazwą, dążą do coraz większej kontroli nad autonomicznymi państwami. Karty rozdają tutaj niemcy i to oni mają przez to Europę w garści tak naprawdę.Mam nadzieję że to bagno się rozpadnie. Jeśli nie to jesteśmy następni w kolecje do najazdu przez ciapatych, ale mam cichą nadzieję że nawet jeśli tak będzie to Polacy staną na wysokości zadania i wykurzą tą hołotę.
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-05-10, 12:36
Kefir93 napisał/a:

Dlatego podobał mi się gest Pana Wojciecha Cejrowskiego. Zdał Polski paszport i zrzekł się polskiego obywatelstwa, bo jak sam mówił: "Chciałbym być obywatelem własnego kraju, a nie Unii" oraz, iż jakiś trybunał w Sztarsburgu będzie kwestionował niezawisłość Polskiego sądu. Gdy, Polski sąd kogoś skarze, ten może się odwołać do sądu w innym kraju i mu ten wyrok anulują itd. Cenię sobie Pana Wojtka i większość jego wypowiedzi bardzo szanuje. Dlatego dobrze zrobił, spierdolił z tego kraju, oddał "unijny" paszport i posiada obywatelstwo Meksykańskie oraz Amerykańskie. P.S. Ryżawy to chuj.



Pierdolisz... Polskie sądy są przesiąknięte korupcją i gdyby nie było alternatywy dla nich to by nas zwykłych ludzi tu zajebali.
Druga sprawa, jakby pan Cejrowski dostał wyrok z którym nie zgadzałby się lub był by ewidentnie nie sprawiedliwy to pierwszy zapierdalałby do tego Sztarsburga po sprawiedliwość bo tu w Polsce komuchy wszędzie rządzą...
Zgłoś
Avatar
Inżynier321 2013-05-10, 21:27
ZSRR może i jeden wielki kołchoz , ale się liczył w świecie i to bardzo. Z UE tak samo jest. Lepij żyć w dużym kołchozie niż w pipidówie
Zgłoś