18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JerkItOut 2013-05-08, 20:01 3
w porę się obudziłeś z zimowego snu.. w pl już dawno słyszałem o chęci wprowadzenia ograniczeń do 30km/h w zabudowanym, ale wtedy to ludzi na wózkach by fotoradary łapały więc to nie wejdzie, a inicjatywy obywatelskie unjeji muszą pierdolić co to nie chcą zrobić, bo w końcu za coś kasę trza brać
Zgłoś
Avatar
ramzes12 2013-05-08, 20:03 20
Czytałem już o tym w zeszłym roku.
Takie ograniczenie nie ma racji bytu. Jak dla mnie dobry kierowca sam dobiera odpowiednią prędkość do danej drogi/pogody/sytuacji, a te ograniczenia mogą być jedynie sugestią lub jak jest teraz pretekstem do nakładania mandatów (fotoradary itd).
Zgłoś
Avatar
NorthShore 2013-05-08, 20:06 1
Nie obudziłem się w porę, od dawna wiem o takich planach, jednak teraz trochę bardziej o nich głośno.
Racji bytu nie ma, ale dla rostowskiego to plan idealny, tyle kasy za przekroczenia prędkości to się w głowie nie mieści.
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-05-08, 20:14 7
W tle jakiś meczet budują?
Zgłoś
Avatar
raptofil 2013-05-08, 20:16
I myślisz że te 30km/h będziesz jeździł?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-08, 20:23 4
Tylko dlatego te dyrektywy nie wchodzą w życie bo ludzie się wkurwiają a UE jeszcze nie ma aparatu represji. Gdyby nie było żadnej reakcji to czemu nie?
Już byśmy mieli zakaz tuningu, zdelegalizowane e-papierosy, ograniczenia do 30 km/h. Jedyne co to wystarczy żeby ludzie nie reagowali jak takie newsy pojawią się w sieci czy w tv...
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-05-08, 20:25
bzdura jak to ze cyganie nie jedza psow,wiadomo ze to po to zeby jeszcze wiecej kasy nam zajebac
Zgłoś
Avatar
zippedin 2013-05-08, 20:34
Chociaż mogliby się wreszcie wytłumaczyć, dlaczego wszędzie te korki
Zgłoś
Avatar
Wąski 2013-05-08, 20:56 3
Jak tak dalej pójdzie to zostaną wprowadzone karnety:

"Zapłać za 10 mandatów z góry a 11 będzie anulowany"
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-05-08, 21:04
Wąski, a żeby było ciekawiej wielka loteria będzie ustawiona za co te 10 mandatów
Zgłoś
Avatar
Kefir93 2013-05-08, 21:11 85
Dlatego podobał mi się gest Pana Wojciecha Cejrowskiego. Zdał Polski paszport i zrzekł się polskiego obywatelstwa, bo jak sam mówił: "Chciałbym być obywatelem własnego kraju, a nie Unii" oraz, iż jakiś trybunał w Sztarsburgu będzie kwestionował niezawisłość Polskiego sądu. Gdy, Polski sąd kogoś skarze, ten może się odwołać do sądu w innym kraju i mu ten wyrok anulują itd. Cenię sobie Pana Wojtka i większość jego wypowiedzi bardzo szanuje. Dlatego dobrze zrobił, spierdolił z tego kraju, oddał "unijny" paszport i posiada obywatelstwo Meksykańskie oraz Amerykańskie. P.S. Ryżawy to chuj.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-08, 21:22 7
Niech Cejrowski jeszcze raz na zawsze wyjedzie do tego swojego Ekwadoru, to bedę go cenił do końca życia.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-05-08, 21:44
tak kurwa 30... ja pierdole... 30tką to można jechać melexem kurwa, sorry ale kurwa cały czas na 2ce popierdalać to zarżniesz auto... noooo chyba że w tym jest ten sens, żeby potem kupować nowe ekologiczne elektryczne ewentualnie hybrydowe... chuj że one są tak ekologiczne że przy ich produkcji (w szczególności ich akumulatorów) jest wytwarzane więcej syfu niż przy produkcji normalnego auta + 5 lat przeciętnej jazdy nim...
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-05-08, 22:28 5
Większe spalanie paliwa -> Większa ilość wykroczeń -> Większe sakwy pejsatych świń

Tak nawiasem mówiąc, Bareja by tej unii nie dał rady przerobić. Filmy 24/7 musiałby kręcić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie