18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
nowynick 2020-05-26, 14:36 4
to chyba jakiś poprawczak. Swoją drogą to więzienie powinno leczyć patologię u człowieka a nie ją pogłębiać. Świetnie rozwiązali to Norwegowie tworząc enklawy dla skazanych za mniejsze przestępstwa dając im możliwość w miarę normalnego życia, a nie to co Polska trafiasz za kraty za piwko za kółkiem a wychodzisz jako podziarany git albo przecwelony (tak, tak ja wyszedłem bez dziar )

Zgłoś
Avatar
IOI 2020-05-26, 14:47 1
@nowynick
za piwko za kolkiem nie trafisz za kratki, musialbys cos ostro odjebac, albo byc recydywista zeby tak sie stalo
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-05-26, 14:55 8
chodziło mi o przykład, chociażby głośna przed latami próba aresztowania samotnej matki, bo prowadziła sklep i jakiś tam nie taki podatek w swoim sklepie naliczyła. To samo posiadanie trawki czy walenie konia w krzakach na tyle przedszkola . Za wszystko można beknąć jak się ma pecha albo wkurwi sędziego (pamiętacie typa, który półtora roku przesiedział w areszcie czekając na rozprawę, bo aresztowali go akurat w Wigilię i kogoś tam w temidzie wkurwił, bo mu Święta popsuł?)...
Zgłoś
Avatar
h................o 2020-05-26, 16:16 1
Wracają wspomnienia z szatni przed WF w szkole jak mnie tak kopali.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-05-26, 19:17
To nie dzieci, a dorosłe Azjatki.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-05-26, 23:30
This is sparta
Zgłoś
Avatar
britishcomedy 2020-05-27, 1:29 5
Zgłoś