18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
admiralsuchy 2012-02-14, 18:39
Ssiecie wszyscy Ci co grają na klawie i myszy i pierdolą, że pad jest do dupy. Ja przynajmniej nie pirace bo mi mamusia nie kupiła gierki albo że mnie nie stać na dodatek. Sram kurwa na takich popierdolonych pojebów jak wy ( Ci którzy się kurwa najwięcej wymądrzają a tak naprawdę chuja wiedzą ) bo granie na padzie jest płynniejsze właśnie na padzie i gram sobie dla jebanej przyjemności a nie po to żeby upierdolić dzisiaj 1000 fragów bo ni chuja nie zasnę. Wyjebane mam mam w te wasze overall'e i jesteście dla mnie zwykłymi cheaterami. Pozdro
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-02-14, 21:32
Śmiejecie się i robicie sobie jaja, a założę się że przynajmniej połowa z was cholerne gimbusy robi dokładnie tak samo
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2012-02-14, 22:32
on chyba mówić nie umie więc nie śmiejmy się z niepełnosprawnych.
Zgłoś
Avatar
Lost in Dreams 2012-02-14, 23:07 1
Krzyczy jak Zed (Bobcat Goldthwait) z Akademii Policyjnej
Zgłoś
Avatar
RakMozgu 2012-02-15, 15:55
W fps na padzie zajebiscie? chyba w HALO z autoAimem... wypierdalac nauczyc sie grac w CSa/Quaka potem mozna mowic cos o FPSach.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2012-02-15, 16:15
Agrrr.!! aaauueeee aaagluaareeeee beeeeleeeee buuuu. Zna ktoś ten język?
Zgłoś
Avatar
O................l 2012-02-24, 11:58
grac we Frames per Second ?? nie gralem osobiscie nigdy, dobry gatunek chociaz ? ja zazwyczaj jak chcialem pozabijac to w FPP walilem, aleee...
Zgłoś