18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Avatar
damianwro 2013-02-14, 16:26 94
co się dziwisz, ten na dole ma wspaniały charakter
Zgłoś
Avatar
hallux 2013-02-14, 16:30 2
ja bym wybrała tego pierwszego..bo chociaż dać pojeździć by sie nie bał
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-02-14, 16:44
jakie to prawdziwe
Zgłoś
Avatar
Kashero007 2013-02-14, 16:54 18
hallux napisał/a:

ja bym wybrała tego pierwszego..bo chociaż dać pojeździć by sie nie bał



Oczywiście....
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-02-14, 16:55 42
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-02-14, 17:14 1
przesadzacie panowie to zależy wśród jakich kobiet szukacie Sobie partnerek
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-02-14, 17:19 19
Wśród ładnych, a niby wśród jakich mielibyśmy?
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-02-14, 17:23 6
Ja to tylko wśród ladacznic i pijaczek.
Zgłoś
Avatar
QML 2013-02-14, 17:27 4
To, że pieniądze przyciągają kobiety wiemy nie od dziś, a te które wielce wyrzekają się tego, niech przestaną pierdolić farmazony. Trzeba być pięknym, albo bogatym. Z naciskiem na to drugie.

______________

"Po tym, co tu zobaczyłem, nie wiem, czy chciałbym z tobą ubić muchę w kiblu."
Zgłoś
Avatar
grig0r 2013-02-14, 17:36 1
Od Wartburga kurwa won!
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-02-14, 17:38
chodziło mi o to co one mają w głowie bo idzie znaleść piękną i ogarniętą kobietkę a nie ładną blachare
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-14, 17:40 5
Pieniądze to nie wszystko, wygląd jest nie ważny, nie rucham się, liczy się tylko charakter itd. Kobiety mówią tak bo same siebie okłamują, chcą się uważać za szlachetne, mądre, rozsądne, będące ponad przyziemnymi pragnieniami. W teorii każdy może o sobie mówić jaki to jest szlachetny i jakby się zachował w jakiejś sytuacji. Sęk w tym, że jak się pojawia realna sytuacja to baby pierdolą tą całą swoją ideologię którą się jarały i robią zupełnie odwrotnie. Taka prawda.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-02-14, 17:59 8
Niestety? Dlaczego 'niestety'? Przecież na sadisticu tylu zwolenników wszystkiego tego co 'naturalne', 'normalne' itp. Więc przyjmij do wiadomości, że baba lecąca na kasę to zgodna z naturą wzorcowa samica i matka. Otóż biologicznym zadaniem kobiety jest WYCHOWAĆ POTOMSTWO, dlatego poszukują samca o najwyższej pozycji w stadzie, który zapewni jej BEZPIECZEŃSTWO BYTOWE potrzebne do odchowania potomstwa. Wcale nie musi go kochać (czymże jest w ogóle miłość w naturze?), nie musi mu być wierna, musi po prostu umieć go WYKORZYSTAĆ do osiągnięcia swojego celu. Laska lecąca na kasę i władzę jest w 100% zgodna z naturą, a ta która szuka partnera którego będzie kochać jest... DEWIACJĄ.
Zgłoś
Avatar
adamantan 2013-02-14, 18:15 1
Oczywistym jest, że jak mam do wyboru lenia bez ambicji i zaradnego faceta to wybiorę tego drugiego. Patrzymy na status społeczny, tak nam podpowiada instynkt. Kobieta w mężczyźnie szuka nie tylko zabawnego, miłego chłopaka, ale też samca, który będzie umiał zapewnić byt swojej kobiecie i ich potomkom. Wami też rządzą pierwotne instynkty - dlatego wolicie zdrową kobietę z uwydatnionymi biodrami i wąską talię od takiej z chłopięcą figurą - szukacie takiej, która będzie wam dobrze dzieci rodzić A teraz możecie na mnie bluzgać, że szukam wymówek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie