18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Ach, ten Islam...
uneventful • 2014-02-19, 19:47
Mówią, że Islam to pokojowa religia, ale jeśli się z tym nie zgadzasz - musisz zginąć.

Przeglądając sobie spokojnie pewien portal z ciekawostkami natrafiłem na takie oto coś:

"Arabia Saudyjska słynie z bardzo rygorystycznego traktowania wszystkich NIEmuzułmanów. Problem zaczyna się już przy próbie dostania się na teren tego arabskiego kraju: panują tu surowe procedury wizowe i przysłowiowo "za twarz" można mieć zakaz wstępu do kraju. Nie można wwozić tu przedmiotów religijnych innych niż islamskie (np. Biblia może zostać skonfiskowana i na oczach właścicieli zniszczona, zaś właściciel może zostać ukarany chłostą lub grzywną.

Wszyscy NIEmuzułmanie mają zakaz wstępu do świętych miast islamskich (Mekki i Medyny), nie mogą nawet poruszać się po drogach prowadzących do tych miast. Wyznawanie wszystkich innych religii prócz Islamu jest karane śmiercią, podobnie jak próba odejścia od Islamu. Ponadto w kraju działa religijna policja Muttawa, która rygorystycznie pilnuje porządku państwa, w którym panuje prawo szariatu, np. noszenia przez kobiety nikabu. Władzę w tym państwie sprawuje najbardziej agresywny odłam Islamu: Sunnicki Wahhabizm."


Wniosek? Państwo, w którym mieszka 100% ludzi jednego wyznania. Dlaczego w Europie nie są stosowane takie same zasady, tylko odpowiednio odzwierciedlone? Dlaczego Muzułmanie chcą u nas wprowadzać własne prawa a my u nich nie możemy nawet jeździć po niektórych drogach? Świat absurdu.

Oto nasza Unia, która wpuszcza Islam do Europy jak starych dobrych przyjaciół.

Na pocieszenie wszystkim Sadolom, powiem, że mamy na tamtej stronie...jakby brata!

Zgłoś
Avatar
R................y 2014-02-19, 19:49 5
Ameryki to nie odkryłeś
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-02-19, 20:36 5
Kraj, który mentalnie tkwi nadal w średniowieczu.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2014-02-19, 21:20 33
- Chcesz wprowadzić prawo szariatu?
- Tak, chcę!
- Chcesz żyć w państwie Islamskim?
- Tak, chcę!
- To dlaczego z niego uciekłeś?
- Yyy…
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2014-02-19, 22:47 7
W europie tego nie ma, gdyż uważamy się za "bardziej rozwinietych i postępowych". Generalnie rasa biała mocno spoczeła na laurach, stwierdziła że skoro osiągneliśmy taki rozwój cywilizacji trzeba pomagać innym mniej rozwiniętym lub tym z węższym zakresem myślenia. Jak pokazuje ostatnie 15-20 lat był to ogromny błąd i utwierdza nas tylko w przekonaniu, że jednak zaściankowość i mocne solidaryzowanie się w państwie nie są złym wyjściem w dzisiejszych czasach.

Chętnie przyjmuje się wszystkich imigrantów, zwłaszcza kolorowych, by pokazać szlachetność i nowoczesność Europy, gdy oni nie myślą o niczym innym jak kolonizacja Europy i zrobienie z niej Khalifatu. Nie potrzebują też unii (w przypadku ZEA), gdyż mają tyle hajsu z ropy, że srają z góry i to oni sa tymi, którzy dyktują ceny za ten drogocenny towar. Zostaliśmy wyjebani prosto w czoko przez "podludzi innego koloru" a teraz za naszą zachodnią granicą obserwujemy czoko liken dupy, która ich wyruchała. Budźcie się ludzie bo niedługo nie będzie już żadnej religi poza Islamem, a chociaż katolikiem nie jestem to wolę Boga niż Allaha.
Zgłoś
Avatar
MisiuSW 2014-02-19, 22:47 1
Ich kraj, ich terytorium- mogą robić co chcą.
Zgłoś
Avatar
banana894 2014-02-19, 22:49 3
Całe szczęście nie jesteśmy tak tolerancyjni jak reszta Europy. A szmatogłowi tak samo jak cyganie nigdy nie będą na równi traktowani z ludźmi, chyba że pracują w kebabie
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-19, 22:50
Według nieprawomyślnych informacji saudyjscy bogacze płacą 100.000$ za butelkę krwi chrześcijańskiej, potrzebnej do odpustu grzechów przez obmycie w niej rąk. Do tego za uprawianie tam czarów jest kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
avic 2014-02-19, 22:50
Nietolerancja dla inności, zaściankowość, katolizm*, wybujałe narodowe ego...Moja Polska, taka piękna:) I to bez ironii. Jako naród może i mamy sporo chujowych cech, ale wydaje mi się, że za naszego pokolenia raczej nie grożą nam islamskie bojówki na ulicach i ucinanie głowy za obrazę mahometa*.
*oba wyrazy napisane poprawnie.
Zgłoś
Avatar
Silikonowy 2014-02-19, 23:16 5
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2014-02-19, 23:34
A wy myślicie ze władcy UE tego nie widza? Sa aż takimi głupkami?

Otóż, widza widza i celowo robią co robią, bo wściekły na muzułmanów tłum jest prosty w manipulacji...
Zgłoś
Avatar
Kine 2014-02-19, 23:37 6
pietras_ja napisał/a:

Według nieprawomyślnych informacji saudyjscy bogacze płacą 100.000$ za butelkę krwi chrześcijańskiej, potrzebnej do odpustu grzechów przez obmycie w niej rąk. Do tego za uprawianie tam czarów jest kara śmierci.


Ło kurwa, a ja za czekolade oddaje
Zgłoś
Avatar
csark 2014-02-19, 23:39 2
a pierdolisz jak połamany, w jednej kwestii - byłam w Mekce, ja, kobieta, niewierna do tego.
Przyszło mi współpracować z firmą w Jeddah i przy jednej z wizyt nasz miejscowy agent zabrał nas na wycieczkę.
I nie musiałam nawet ubierać Buka-outfit...
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2014-02-19, 23:40
Chciej wprowadzić surowsze traktowanie innowierców na swej ziemi. Pluj na swoją rdzenną religie (Rzymsko-Katolicką). Sorry, ale tępcie dalej Katoli, to się przekonamy ile ludzi będzie chętnych na Rekonkwisty na ciapakach w europie.
Zgłoś
Avatar
zukon 2014-02-19, 23:45
A najgłośniej krzyczą za tolerancją feministki (które skończą ze szmatą na ryju (tj. burką)) i nie wyjdą poza obręb kuchni gdy islam wejdzie na dobre do europy a z nimi ramie w ramie gejowce krzyczą: "tolerancja"!! a z tego co się orientuję za pedałowanie w islamie jest ukamienowanie. Co za ironia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie