18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Acodin Masters
DraGo110 • 2012-02-04, 0:17
Bardzo krzyczymy ?.. Noo.. A teraz krzyczę ? Nie, teraz nie.. dobrze..


Kolega po lewej miażdży
Zgłoś
Avatar
Jules_Winnfield 2012-02-04, 9:34 4
HanzoHasashi napisał/a:

amatorka, kumpel po 150 tabletkach acodinu gadał z Jezusem



Taaa a po 200 Mojego kolega gwałcił szatan
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-02-04, 10:10 23
Po pierwsze, chłopaki nie naćpali się Acodinem, a dekstrometorfanem, nie można naćpać się pudełkiem z tabletek. DXM dostępny jest w ogromnej ilości preparatów na polskim rynku, tylko w dwóch w postaci bez miksu z inną substancją.

Ja kiedyś po 60 (900mg dekstrometorfanu w postaci bromowodorku ) miałem wyjęty dzień z życia. Zacząłem, jadąc pociągiem o godzinie około czwartej rano - pierwsza paczka. Zajechałem na miejsce, miałem spędzić tam jeden dzień, zjadłem drugą... Cały dzień leżałem w łóżku, byłem odcięty od świata perspektywa widzenia zmniejszyła się do średnicy 20cm, a kiedy poszedłem do łazienki na sztywnych nogach i zobaczyłem swoją sparaliżowaną twarz w lustrze... Cholera, nie pamiętam co wtedy pomyślałem, ale było to jakieś jazgocące ćmienie niedowierzania z głębi mózgu. Miałem na twarzy maskę, jakkolwiek nie chciałem zmienić swojego diabelnego (tak, właśnie) wyrazu twarzy i pustego spojrzenia, nie dało się. Pamiętam, że nalałem wannę zimnej wody, wszedłem do niej, by po chwili wyjść i nago przerobotować do łóżka. Około 18 zacząłem odzyskiwać świadomość, a do ranka następnego dnia czułem się jak pijany, błędnik tak szwankował, że koniec.

Mam za sobą wieeele przeżartego DXM. Wniosek: Jeden z najbardziej psychodelicznych narkotyków. Nie chodzi o stricte psychodeliczne aspekty, typu halucynacje (chociaż, pojawiają się, w dawkach powyżej 600mg w końcowej fazie, zejściu, głównie zmiana perspektywy widzenia, "rybie oczko", "lupa", widzenie przedmiotów innymi, niż są w rzeczywistości, "spływająca czerń" w ciemnych pomieszczeniach i tak dalej). DXM zmienia świadomość. Myśli się od zupełnie innej strony, czujesz bliskość wszystkiego i wszystkich. Widzisz, myślisz po prostu inaczej, to niepojęte i nie do opisania. Oprócz typowo fizycznych rzeczy, psychika robi nam ogromny psikus.

Nie uzależnia fizycznie, toteż nie jest polecany osobom słabym (mnie). Można się wpieprzyć i ciężko później wyjść. Sporo mnie to nauczyło, od dawna już przestałem. W pewnym sensie nawet rozwinęło sposób postrzegania świata, widzę kilka analogii między działaniem narkotyków różnej maści, a, na przykład, odmiennymi stanami świadomości. Wszystko jest z sobą powiązane. Nieprzypadkowo chyba szyszynka, podczas snu, produkuje w naszym mózgu czyste DMT?

I jeszcze jedno. Nie w tak młodym wieku, bez ukształtowanego, podstawowego kręgosłupa moralnego, bo wam się popierdoli na starcie i będzie skrzywienie do końca świata

Ave.
Zgłoś
Avatar
Dendi 2012-02-04, 10:38 2
@up
a jadłeś coś poza dexem że z takimi wnioskami wylatujesz? hometa sobie zarzuc albo coś z rodziny 2C, nie mowiac o dmt i innych kwasach. tylko nie mieszaj z dx bo sie skonczy na HPPD. pisjoł
Zgłoś
Avatar
staffior 2012-02-04, 10:46 11
@up i @upup

wow
zawsze imponowała mi wiedza
na pewno daleko zajdziecie

zdrowych dzieci pojeby życzę
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-02-04, 11:11 13
Ja już daleko zaszedłem i nie potrzebuję życzenia.
Dzieci, owszem, będą zdrowe, bo wszystkie badania łącznie z płodnością mam wzorowe.

A Ty, nastoletni palancie, nie występuj przed szereg, jeśli nie rozumiesz tego, co napisane było wyżej.
W jakim kontekście i do kogo.
I jaki cel miało.
Zgłoś
Avatar
exec 2012-02-04, 11:18
kinder ćpuny

wrzucacie takie filmiki a potem sie dziwicie acta...
Zgłoś
Avatar
divi1991 2012-02-04, 11:22 1
@do wszystkich cpunów powyjzej
jak widze komentarze typu "Jeżeli chodzi o piguły, to ten gość wie co dobre"

kurwa, każdy debil wie ze branie twardych nie jest dobre, gardze wami.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-02-04, 11:54 1
Jebane ćpuny...
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-02-04, 12:01 3
Ja uznaje tylko marihuanę. Żadnymi kwasami nigdy się nie będę szprycował, bo kto wie jaki to ma wpływ na nasz organizm. Wam też radzę zakończyć tą przygodę - nie warto zdrowia sobie psuć
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-02-04, 12:04 1
ja bym was pod ścianę postawił i kazał rozstrzelać :|
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-02-04, 12:33
0:55 mina rozwala
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-02-04, 12:47
A wiecie, że Acodin jest teraz na receptę? Przynajmniej tak słyszałem
Zgłoś
Avatar
DraGo110 2012-02-04, 13:11
A wiesz że psycholog jest darmowy? przynajmniej tak słyszałem
Zgłoś
Avatar
c................i 2012-02-04, 13:22
@Up
Tak ale kolejki takie ... No chyba ,że prywatnie to w następnym tygodniu
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-02-04, 14:06 1
Black Snake napisał/a:

A wiecie, że Acodin jest teraz na receptę? Przynajmniej tak słyszałem



Wczoraj na pewno jeszcze nie był.
DXM może i działa psychodelicznie, ale ma masę cholernie nieprzyjemnych efektów ubocznych. Giętkość woskowa (poruszamy się jak megazord), odruch wymiotny przy każdym ziewnięciu i ogólna niekontaktowość po większej dawce.
Poza tym z takimi dragami powinno się poczekać, aż się porządnie dorośnie. Zabawa ze swoją psychiką może nie skończyć się dobrze, gdy nie jest ona jeszcze do końca ukształtowana i stabilna.
No i w końcu branie takich rzeczy dla samego zabicia nudy to bezsens. One mają potężny potencjał i jeśli człowiek zda sobie z tego sprawę, może wyciągnąć bardzo dużo korzyści z narkotyków psychodelicznych. Wcale nie trzeba ich łoić w ilościach przemysłowych, jak to większość ludzi z zewnątrz widzi. Wystarczy jedna, porządna wycieczka, żeby wyciszyć swoje ego i zdać sobie sprawę z wielu rzeczy już na zawsze.

Btw. nie wie ktoś co dzieje się ze sklepami RC? rcbaron i nh4 w ogóle nie odpowiadają na maila, ludzie z hyperreal też nie wiedzą co się dzieje. Pozamykali to tak jak dopalacze, czy co?

A filmik spoko, nieźle typów powykręcało
Ta substancja nadaje się tylko do mixów ze słuchawkami i łóżkiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie