18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bach 2013-06-17, 11:01 2
znakomita większość polskich zasiewów kukurydzy, to kukurydza roundup ready, ale to przecież nie jest GMO
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-06-17, 11:09 1
Jajek od dziadka ze wsi naprawdę nic nie przebije
Zgłoś
Avatar
Frozen2 2013-06-17, 12:04
puscilem sobie go bez glosu i zauwazylem jak on strasznie czesto i gwaltownie ta glowa napierdala na boki i w gore
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2013-06-17, 13:40
Nie każdy pochodzi ze wsi, a jeżeli już pochodzi to nie każdy jest takim BAMBREM żeby kury hodować, także macie się czym podniecać faktycznie, że macie chłopskie pochodzenie. A jak będę mieć ochotę na jajka, to sobie pójdę do sklepu ekologicznego.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-17, 15:35 1
Y0SH napisał/a:

Nie każdy pochodzi ze wsi, a jeżeli już pochodzi to nie każdy jest takim BAMBREM żeby kury hodować, także macie się czym podniecać faktycznie, że macie chłopskie pochodzenie. A jak będę mieć ochotę na jajka, to sobie pójdę do sklepu ekologicznego.



Heh, bez sensu argumenty Po pierwsze, to zawsze można kupić jajka od jakiegoś znajomego, który ma takie dojście do zdrowych jajek, no chyba, że nie masz znajomych. Jak zapewne większość osób Babcię z Dziadkiem mam na wsi, to do nich jeżdżę po jajka, a sam mieszkam i urodziłem się w mieście, dziękuję i dobranoc "panie szchalcic"
Zgłoś
Avatar
Unrecordable 2013-06-17, 17:12
Aż z ciekawości szybko poleciałem do lodówki sprawdzić początek tego kodu
Zgłoś
Avatar
loordb 2013-06-17, 17:33 1
denardes napisał/a:

Jeden z niewielu który miał pomysł na siebie i robi to coraz lepiej, a nie jakieś abstrachuje, piątki, niekryte krytyki i inne badziewia które coraz bardziej zaniżają swój poziom. Tak trzymaj Maniek



abstrachuje trzyma jeszcze wiekszy poziom niz na poczatku, jak nie ogladales ich nowych filmikow to zamknij jape.
Zgłoś
Avatar
bohomas 2013-06-18, 18:36
Jaka to nutka w intro?!
Zgłoś