18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kakushkin 2012-12-11, 19:21 56
Ja pierdole jaki wyścig po piwa :d Formuła 1 odpada.
Cerox szybszy o setne sekundy.

Zgłoś
Avatar
obcyss 2012-12-11, 19:21 15
hmm Filmik trwa prawie 5 minut dając to, że dodałeś to 1 minutę temu a on na necie udostępnił to 3 minuty temu, to gotów jestem mniemać, że nawet nie obejrzałeś tego co wrzucasz ahh ta żądza piwek
Zgłoś
Avatar
cerox 2012-12-11, 19:24
Wrzucałem i na drugiej karcie słuchałem co on mówi
Zgłoś
Avatar
Bewup 2012-12-11, 20:07
ja kupiłem płyn Aura w stonce, polecam
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-12-11, 20:39 1
ja latan letnim. tylko troche dykty dolewam
Zgłoś
Avatar
inwalida_umysłowy 2012-12-11, 20:47 6
gwindak napisał/a:

ja latan letnim. tylko troche dykty dolewam


Przewraca się w główce od dobrobytu
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-12-11, 21:08
Damundo@ Vista, ChomikBox? serio?
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-11, 21:31 1
To teraz wyszło szydło z worka jak nas wielkie korporacje kochają w dupska. Mała firma robi lepsze jakościowo produkty i to się ceni.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-12-11, 21:43
@matiqq, tak ChomikBox i 7ka co w związku z tym faktem?
Zgłoś
Avatar
ZimnyBrowar 2012-12-11, 22:16
Co z tego ze płyn driver ma nieprzyjemny zapach? :p on go wącha czy przeciera szyby?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-12-11, 22:17
A później będzie kurwa herbatę pił z tych szklanek. Jedź pan w chuj.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2012-12-11, 22:19 1
Czy nie można zrobić zbiorczego na to coś? No na cholerę wrzucać każdy filmik jaki ten nudny gość nagrywa dla swojego video bloga. Te testy to można o kant dupy potłuc, szczególnie, że widać, iż nie jest żadnym chemikiem czy fizykiem. Rozumiem, że to ma zabarwienie humorystyczne [dla jakichś ostatnich ciot może być nawet śmieszne], no ale do cholery jasnej, czy sadistic to jest zrzuta na videoblogi? Kilka jeszcze można przełknąć, ale nie każdy odcinek po minucie jak tylko wchodzi, szczególnie, że te parszywe szmaty, które to wrzucają, robią to tylko dla piw, pewnie sami nawet tego nie oglądają.
Zgłoś
Avatar
Rysh 2012-12-11, 22:20
A potem zajeżdża człowiek na shella i mu człowiek od tankowania poleca płyn do spryskiwacza... Nie dość że gówno, to jeszcze droższe od tanich lepszych! biedronkowych zamienników...
Zgłoś
Avatar
Smeagol 2012-12-11, 22:26 2
Policeman napisał/a:

Czy nie można zrobić zbiorczego na to coś? No na cholerę wrzucać każdy filmik jaki ten nudny gość nagrywa dla swojego video bloga. Te testy to można o kant dupy potłuc, szczególnie, że widać, iż nie jest żadnym chemikiem czy fizykiem. Rozumiem, że to ma zabarwienie humorystyczne [dla jakichś ostatnich ciot może być nawet śmieszne], no ale do cholery jasnej, czy sadistic to jest zrzuta na videoblogi? Kilka jeszcze można przełknąć, ale nie każdy odcinek po minucie jak tylko wchodzi, szczególnie, że te parszywe szmaty, które to wrzucają, robią to tylko dla piw, pewnie sami nawet tego nie oglądają.



Nie sraj żarem policjancie, fakt faktem na sadisticu bardzo często pojawia się materiał "niesadystyczny", ale po chuj rozpisywać się w komentarzu o tym jakie to be i niedobre, skoro możesz ruszyć palcem o 2 cm i scrollnąć sobie stronę w dół ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie