18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
thoms0n 2012-12-13, 21:46
Uffff... Dorysował ogonek.
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-12-13, 22:05 2
Pomijając fakt ze jego filmiki nie zbyt mi się podobają to ma 100% rację.. ilu tu obecnych zaczynało robić pompki w domu i kończyło po miesiącu? Ja osobiście miałem tak już wiele razy. A jak już zacząłem ćwiczyć na poważnie i dobrze mi szło to złamałem rękę
Zgłoś
Avatar
Parzo 2012-12-13, 23:03
Co mu tak w Polsce mu tak zle ze zdjecia i ujecia z U.K.?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-13, 23:59
PanPaszczak napisał/a:

@up szwagier9
po prostu scrolluj dalej...
fajne kręci filmiki z konfrontacjami, ten też nie najgorszy. ma dużo widzów, więc jeśli ktoś przez niego zacznie ćwiczyć to fajnie



Jak ktoś przez niego zacznie ćwiczyć, to tylko po to żeby mu najebać

matiqq napisał/a:

tigerqaz@
hmm... czyli wtedy kiedy mamusia wygania już spać?
ojj... straszne życie gimbusa masz.



Popatrz sobie na moją datę ur. to kapniesz się fajo że nie dało rady żebym był w gimbazie...
Co do twojej daty ur. to powinieneś już gryźć piach a może właśnie gryziesz...

Ty prawdopodobnie już lulasz nie ???
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-12-14, 0:55
Dobra reklama klubu fitness w 1:10
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-12-14, 7:00
kurwa, jak się nie podoba to scroll down, ten jego nowy pomysł jest w odróżnieniu od kryptoreklam całkiem dobry
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-12-14, 7:03
Gość ma racje. Większość ludzi buja w obłokach przez większość czasu i ich życie to nudna, szara egzystencja. Fajny motywator.
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-12-14, 9:20 2
@Piechur23

Bo ludzie robią lajtowe treningi i myślą, że cykanie raz dziennie pompeczek im wystarczy. Od sportu trzeba się uzależnić, jak przyzwyczaisz organizm do skoku endorfin to bez ćwiczenia żyć nie będziesz mógł . Ja jak zrobie 1 dniową przerwę na regeneracje to mam ciągłe myśli, że może jednak zrobić chociaż drobną rozgrzewkę . Oczywiście z początku ciężko ćwiczyć 6 dni w tygodniu i człowiek rozpoczynający swoją przygodę ze sportem powinien ćwiczyć sporo mniej (3x siłowo w tygodniu plus ewentualne aeroby) i intensywność ćwiczeń powinna być inna. Później treningi wchodzą w nawyk i stają się codziennością, tak jak jedzenie czy mycie zębów. Także polecam wszystkim by zadbali o swoje ciało, siedzenie na dupie spowoduje, że obrośniecie tłuszczem i lenistwo zdominuje chęci, jak się człowiek rusza to ma więcej siły na wszystko.
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-12-14, 9:52
@up zgadzam się, nie wszyscy mogą jednak chodzić na siłownie. Pompki, drążek, brzuszki i bieganie to i tak dużo o ile ćwiczy się intensywnie. Po samych takich ćwiczeniach bez żadnych obciążeń można zajebiście wyglądać i mieć w kurwę siły. Gorzej jak ktoś zrobi 10 pompek 2,5 brzuszka i pomyśli ale się zmachałem. Pozdro
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-14, 12:04
tigerqaz napisał/a:


Ty prawdopodobnie już lulasz nie ???



Ależ Ty jesteś twardy.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2012-12-14, 13:36
on gdzieś pracuje w ogóle ? czy utrzymuje się tylko z YT że ma tyle czasu na wszystko?
Zgłoś