18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
HotSzot 2012-10-14, 22:16 59
"pewnie mialem brudne mysli...."

he he he
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-10-14, 22:37 11
mrsatan napisał/a:

"pewnie mialem brudne mysli...."


he he he



Ale Ty kurwa jesteś śmieszny...
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2012-10-14, 22:40
@up
Okej chloptasiu. To teraz Ci powiem ze w miescu "skad:" powinienes napisac "Ze stadionu" umyslowy impotencie, zyciowy analfabeto, potem pozwole Ci sie do siebie odezwac, i mnie oceniac.
Zgłoś
Avatar
m................5 2012-10-14, 22:46 1
Czyli rozumiem, że teraz aby być na głównej wystarczy ciagle wklejać filmiki tego ad bustera...
Ps.Nie dałem piwa
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-14, 22:52 8
Fajny gosc, milo sie go slucha etc, ale na chuj go na sadola wciskacie? : s Jak lubicie po kolei wsadzac gdzies filmy z jutuba, to zacznijcie wciskac je sobie w dupe, jak skonczycie to zachecam do wrzucania na sadistica... Spieszcie sie, przecietny czlowiek zyje tylko z 75 lat
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-10-14, 22:56 3
mrsatan napisał/a:

@up
Okej chloptasiu. To teraz Ci powiem ze w miescu "skad:" powinienes napisac "Ze stadionu" umyslowy impotencie, zyciowy analfabeto, potem pozwole Ci sie do siebie odezwac, i mnie oceniac.



Idioto

Mam powody cię tak nazwać...

Dlaczego o mnie tak piszesz ?,znasz mnie ?,widziałeś mnie ?,wiesz coś o mnie więcej ?,nie,nic kurwa o mnie nie wiesz... Chuj ci do tego skąd jestem,chuj ci do tego kim jestem,w jaki środowisku się obracam.Tam chociaż mam znajomych,kumpli,przyjaciół,którzy pomogą mi zawsze.Jestem kibicem,i się tego nie wstydzę,przeżyje to życie tak jak trzeba,na całego,a nie kurwa tak jak ty,nie będę siedzieć ciągle za biurkiem czy co ty tam robisz w życiu.Z fartem palancie.
Zgłoś
Avatar
klopsu 2012-10-14, 23:15
Spoko, dodane kilka konfrontacji, ale przecież każdy ma dostęp do YT, więc śmiało tam oglądać. Nabijać sobie piwa można filmikami, które odpowiadają tematyce tego portalu.

Powiedzmy nie, dla zaśmiecania sadistic!
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-10-14, 23:16
Up Idź się umów z ziomalami to po napierdalacie jakiś przekrętów. Jak to ma kurwa mieć głos wyborczy to trzeb stąd spierdalać...
Zgłoś
Avatar
barto125 2012-10-14, 23:20 6
Przecież to sadystyczne, jak reklamy robią nas w chuja.
Skąd to się w was bierze, zazdrość, że gościu ma na coś pomysł?
Żyjemy w 'smutnym jak pizda kraju', gdzie każda inwencja twórcza jest mieszana z gównem.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-10-14, 23:28
Hhaha zostal ci ciemny slad na czole po tym plastrze ;d
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-14, 23:46 1
Zaraz zacznie się kolejna wojna czy AdBuster jest spoko czy nie. Abstrahując od tego (ja tam gościa lubię) to argument o zaśmiecaniu jest śmieszny.

Przed chwilą widziałem tutaj kompilacje srajacych zwierząt.
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-14, 23:54 8
PiotrTAG napisał/a:



Idioto

Mam powody cię tak nazwać...

Dlaczego o mnie tak piszesz ?,znasz mnie ?,widziałeś mnie ?,wiesz coś o mnie więcej ?,nie,nic (...)


Naucz się kurwa jego mać stawiać znaki interpunkcyjne...
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2012-10-14, 23:55
@PiotrTAG
Jestes debilem Sprawdz sobie wlasny profil, jakim to jestes D E B I L E M. Potem kozacz przez internet
Zgłoś
Avatar
juki 2012-10-15, 0:04
Zrobcie na to zbiorczy....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie