18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Nie podoba się? To wyjazd! - teraz popularne
🔥 Złodzieje - teraz popularne
Avatar
Gabranth 2014-02-10, 23:53
@przewar18
to niech pare osób zgłosi tą stronę, może wywarcie presji coś da.
Zgłoś
Avatar
P................k 2014-02-11, 0:05
"Dziękujemy za poświęcenie czasu na zgłoszenie treści, które Twoim zdaniem naruszają nasze Standardy społeczności. Zgłoszenia takie jak to przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na Facebooku i stwarzania tu przyjaznego miejsca. Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść, ale stwierdziliśmy, że nie narusza ona dokumentu Standardy społeczności."

Nosz do kurwy nędzy. Zgłosiłem i te kurewki żydowskie mi to wysłały. Jakim kurwa cudem.

Takie małe pytanko do użytkowników bardziej w "temacie" to nie podchodzi przypadkiem pod jakieś łamanie prawa? Myślę, że jakiś akapit by się znalazł...
Zgłoś
Avatar
predatordpc 2014-02-11, 0:08
@przewar18 ja zreportowałem filmik i tez nie usuneli to im napisałem coś w stylu : "Kurwa upierdalają człowiekowi łeb na filmiku a wy kurwa mówicie że nie narusza regulaminu?" i usuneli potem. Trzeba ich troche przycisnąć bo prawie zawsze nie spr co jest na filmach bo im by to zajmowało za dużo czasu
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-02-11, 0:11
A gdyby założyc strone "Jebac Izrael" czy Jebac pejsatych Mośków to pewnie w ułamku sekundy strona zostałaby usunięta.
Zgłoś
Avatar
bobberman 2014-02-11, 0:21 1
@Pojarek
napisałem przecież, że podlega pod art.196 kk do 2 lat.
Zgłoś
Avatar
toka 2014-02-11, 0:29
Zgłosiłem już kilka stron i chyba nigdy od razu nie znika. Po kilku tygodniach dopiero tak naprawdę rozpatrują te zgłoszenia. Także panowie i panie zniknie na pewno.
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-02-11, 0:52 4
mateuszhnr napisał/a:

zgłaszac te strone "j**** Polske" !! co to ma byc do kur*y nędzy!? raz!! i browary dawac mnie tu niech kazdy widzi ten jakze istotny apel..




I jeszcze sępi e-piwo
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2014-02-11, 1:12
to jakas fejsbukowa prowokacja, bo po sekundzie odpowiedz przychodzi od zgloszenia, ze wszstko jest w porzadku, niezle ;x
Zgłoś
Avatar
mephistopheles 2014-02-11, 3:07
polubiłem tę stronę, jest bardzo sympatyczna
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-02-11, 4:43 2
O kurwa teraz będą szukać paragrafów na wolność w internecie. A gry nielegalnie się zasysa, co?
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-02-11, 8:43
IsalmBook
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-02-11, 8:55
A jak jest news, że właściciel hotelu/restauracji wyjebał kogoś bez powodu to wszyscy piszą, że jego firma i może robić co chce.
Zgłoś
Avatar
Wido91 2014-02-11, 10:19
Może jakiś miły sadol zrobi listę takich stron i sukcesywnie będziemy zgłaszać. Nie od dziś wiadomo, że w tej społeczności drzemie MOC.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-02-11, 11:07
Bo fejsbuk tak działa. Trzeba napierdolić zgłoszeń naruszenia i wtedy zdejmą. Już przy niejednej stronie społeczność Sadistica się do tego przyczyniła. Szukam tego gówna i zgłaszam. Polecam zrobić to samo każdemu kto ma konto na pejsbuku.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-11, 11:07 1
Wiecie co Wam powiem, drodzy Sadole i Sadolki?
Jebać tą stronę, nie spinać dupy, bo nie ma sensu walczyć z gimbusami:)
Wszedłem przed chwilą, żeby przeczytać choć kilka komentarzy pod ich idiotycznymi filmikami. 90% to idioci albo zwyczajnie "młodzież" pokroju wielkiego rapera KULI, który dawał fulla , ale przyszła mama i mu internet odłączyła.
Także lać ciepłym moczem, na śmierdzieli, którzy tworzą gówniane fanpage, lać na adminów fb, którzy nie widzą w tym nic złego.

Ps nie róbmy gównu reklamy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie