18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Adolf Disney, czy Walt Hitler?
Smeagol • 2013-02-10, 14:20
Zapraszam do obejrzenia kilku ciekawych dochodzeń wyjaśniających sprawę illuminatów, mystyfikacji, urabiania społeczeństwa za pomocą wymyślonych wydarzeń (np. strzelanina w Phoenix)
Na pierwszy rzut oka krótki filmik wyjaśniający postać Adolfa Hitlera i to, że wszystko co widzimy w mediach jest wyaktorzonym teatrzykiem mającym na celu ogłupianie społeczeństwa.
Zanim obejrzysz zacytuję twórcę tych filmów "Ten film nie jest przeznaczony dla każdego, jeśli podoba ci się obecny ustrój świata, nie oglądaj tego filmu"


Na jego kanale (na który odsyłam) dallasgoldbug poruszone jest więcej tematów i odkryte więcej sekretów ludzi rządzących oraz to w jaki sposób media ogłupiają nas tworząc zmyślone wydarzenia i podkładając grupę aktorów jako świadków.
Niestety uploader nie zezwala na filmiki dłuższe niż 20min, więc polecam jeszcze odwiedzenie stronki wellaware1.com.

szukane po tagach hitler disney adolf illuminati
pierwszy temat ziomeczki nie linczujcie mnie
Zgłoś
Avatar
Grycan 2013-02-12, 12:45 1
Tak tak. Hitler = Disney. =.=" Szczególnie, że Disney tworzył już przed wybuchem II Wojny Światowej. Także gościowi co tworzył te filmiki gratuluję dobrego pomysłu na zainteresowanie swoim kanałem, bo trafią się tacy, co będą chcieli udowodnić te jego dziwne tezy. ;]
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-02-12, 12:49
Nie no kurwa przegięcie.

Walt Disney miał Parkinsona? Bo jak nie to już na dzień dobry nie trzyma się to kupy.
Zgłoś
Avatar
CzarnyDevil 2013-02-12, 13:03
przez przypadek dalem piwo za ten chlam, oddawaj moje piwo!
Zgłoś
Avatar
PrsDBW 2013-02-12, 13:51
Po co każdy kto pierwszy raz coś wrzuca musi napisać, że to jego pierwsza wrzutka? Podnieca was to kurwy?!
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-02-12, 13:51 4
Cała Rzesza czyta dzieciom xD
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-02-12, 14:01 4
Ja jebie... Widzę na sadolu mało kto potrafi oglądać do końca. Zostało wyjaśnione, że jest to wielka ściema. Wyjaśnił, że Walt Disney GRAŁ Hitlera na domowych filmach, tworzonych niby przez jego kamerzystów. Wyjaśniał też, że kilka osób stamtąd zidentyfikował jako aktorów z Hollywoodu.

A no tak, zapomniałem, polactwo nie zna angielskiego bo wolą wagarować i palić fajki w gimnazjum :C.
Zgłoś
Avatar
szmiglak 2013-02-12, 14:02 1
tak jakoś mi się skojarzyło - skecz oczywiste w wykonaniu Monty Pythona Część właściwa w okolicy 1:30
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-02-12, 14:03
Jak widać popierdoleńców nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-02-12, 14:23
to ze ktos sie zapedzil ze swoimi spiskowymi teoriami i zrobil film paradokumentalny nie oznacza ze to fakty, ludzie! popadacie ze skrajnosci w skrajnosc! wiadomo ze zycie i to co jest w mediach pokazywane nie jest cala prawda, wiadomo ze wojna w afganistanie nie ma na celu wprowadzania demokracji, wiadomo ze globalne ocieplenie nie jest spowodowane pierdami samochodow a zwyklymi cyklami jakie przechodzi co kilka tysiecy lat nasza ziemia, wiadomo ze pokojowa nagroda noble'a to jedynie PR'owskie narzedzie możnych tego świata w momencie kiedy przywodca kraju ktory prowadzil i prowadzi najwiecej konfliktow zbrojnych od IIWŚ dostaje taka nagrode ale takie bajki to jedynie pożywka dla głupich paranoików którzy sami tak naprawde są ślepi mówiac o tym jak reszta społeczeństwa jest zaslepiona kłamstwami. to obraża inteligencje bardziej rozgarnietych ludzi którzy doskonale wiedzą czym są "dyplomatyczne prawdy" ale żyją tak jak tylko można zakładają rodziny i umierają spełnieni bardziej lub nie będąc świadom całego gówna, wy paranoiki przeciw którym masoni iluminaci i troskliwe misie knują spiski żyjcie skitrani pod łózkiem przesiaknieci brakiem poczucia bezpieczenstwa jedynie przez swe paranoje
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-02-12, 15:57
ziomeczki :amuse: co to my kurwa w przedszkolu jestesmy.
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-02-12, 18:56
Swego czasu wierzyłem w to całe NWO ale, to było przed oddaniem internetu w ręce idiotów.

Na dzień dzisiejszy o NWO wicie więcej wy niż sami zainteresowani.
Zgłoś
Avatar
Kurczak Bez Kości 2013-02-12, 21:49
chryste... przestańcie się rejestrować jak macie prosić o litość, bo to wasz pierwszy post
Zgłoś
Avatar
jatylkonaharda 2013-02-12, 23:51
0:42 lewy górny róg... znam skądś tą morde
Zgłoś
Avatar
Yosiu 2013-02-13, 10:47
Ale autor filmiku nie twierdzi że Disney to Hitler czy w drugą strone, tylko że te tzw. prywatne zdjęcia Hitlera to jeden wielki fake zrobiony przez Hollywood. Swego czasu oglądałem jakieś filmiki tego gościa i wiem, że zajmuje się analizowaniem zdjęć historycznych pod względem fałszerstw, zajmował się zdjęciami z NASA itp.
Zgłoś