18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Adolf Disney, czy Walt Hitler?
Smeagol • 2013-02-10, 14:20
Zapraszam do obejrzenia kilku ciekawych dochodzeń wyjaśniających sprawę illuminatów, mystyfikacji, urabiania społeczeństwa za pomocą wymyślonych wydarzeń (np. strzelanina w Phoenix)
Na pierwszy rzut oka krótki filmik wyjaśniający postać Adolfa Hitlera i to, że wszystko co widzimy w mediach jest wyaktorzonym teatrzykiem mającym na celu ogłupianie społeczeństwa.
Zanim obejrzysz zacytuję twórcę tych filmów "Ten film nie jest przeznaczony dla każdego, jeśli podoba ci się obecny ustrój świata, nie oglądaj tego filmu"


Na jego kanale (na który odsyłam) dallasgoldbug poruszone jest więcej tematów i odkryte więcej sekretów ludzi rządzących oraz to w jaki sposób media ogłupiają nas tworząc zmyślone wydarzenia i podkładając grupę aktorów jako świadków.
Niestety uploader nie zezwala na filmiki dłuższe niż 20min, więc polecam jeszcze odwiedzenie stronki wellaware1.com.

szukane po tagach hitler disney adolf illuminati
pierwszy temat ziomeczki nie linczujcie mnie
Zgłoś
Avatar
manupit 2013-02-10, 14:23 37
pierwszy temat ziomeczki nie linczujcie mnie
Zgłoś
Avatar
conrad303 2013-02-10, 14:31
to jakies zarty...
Zgłoś
Avatar
Apostazja 2013-02-10, 14:32 9
Roosvelt, Hitler i Disney? Poprosze to samo co brales.
Zgłoś
Avatar
Smeagol 2013-02-10, 14:36
@up Nie stworzyłem tego filmiku, zainteresował mnie i postanowiłem go wam udostępnić.
Zgłoś
Avatar
JezusChytrus 2013-02-10, 15:01
mistyfikacja,czyli to co lubie najbardziej

edit.Polecam obejrzec film dokumentalny o tworzeniu portretu psychologicznego hitlera w czasie IIWŚ aby utwierdzic sie w przekonaniu ze to co obejrzeliscie to najwieksza bujda jaka w zyciu zobaczyliscie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-10, 15:26 7
Najpierw Obama - Osama, a teraz Disney - Hitler Te nawiedzone lamusy naprawdę w to wierzą, czy po prostu udają, dla lansu?
Zgłoś
Avatar
Smeagol 2013-02-10, 15:32 1
JezusChytrus napisał/a:

mistyfikacja,czyli to co lubie najbardziej

edit.Polecam obejrzec film dokumentalny o tworzeniu portretu psychologicznego hitlera w czasie IIWŚ aby utwierdzic sie w przekonaniu ze to co obejrzeliscie to najwieksza bujda jaka w zyciu zobaczyliscie



Można tytuł?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-10, 17:34
Widzę że bolszewicy nie śpią i cały czas próbują zrzucić winę stworzenia Hitlera z siebie na masonów...
Dorośnij chłopie. Idea NWO jest za duża by mogła istnieć bez żadnych rozłamów wewnątrz i widocznych walk frakcyjnych a przez to ujawnienia się...
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-02-10, 18:06 21
Taaaak, a cała Druga Wojna Światowa została nakręcona w Hollywood.

głupi ten co to kręci, ale jeszcze głupszy ten co to ogląda i w to wierzy.

Amerykanie to głupi naród, sprane mózgi mają przed gówniane plastikowe media i im się sypie pod pułapem

jako dowód:

Zgłoś
Avatar
JezusChytrus 2013-02-10, 19:36
Cytat:

Można tytuł?



Tytul to Psychologiczny portret Adolfa Hitlera,jest na youtube tylko nie wiem czy w calosci
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2013-02-10, 20:16 1
Smieszne to troche, ale fakt faktem hamerykance troche tego scierwa wywiozly do siebie po 2 WS, wiec chuj wie co i jak jest manipulowane, a co do NWO to sciema czy nie i tak nas to czeka wczesniej czy pozniej bo chuj z nami bedzie.
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-02-11, 18:55 12
woda, ziemia, halucynacja, hemoglobina dwutlenek węgla, taka sytuacja nie ?
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-02-12, 12:26
I mistyfikacja mnie trochę interesuje.
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-02-12, 12:29 4
Szczerze powiedziawszy, jak patrzę na to co się dzisiaj dzieje na tym świecie, musi być coś na rzeczy, nieważne jak się nazywają illuminaci, masoni itd. jest ktoś kto chce mieć jak najwięcej władzy. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ale Disney-Hitler jest dla mnie śmieszne, założę się że istnieją ludzie którzy pociągają za sznurki, niewidzialna władza, ale nie przesadzajmy. Trzeba zachować zdrowy rozsądek, tak samo jak nie wierze w te bajki z szatanem itd. Tu chodzi tylko o władzę i pieniądze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie