18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
_Gentleman_ 2019-11-20, 18:52 8
Jak chcesz się dowiedzieć co to Adrenalina odwiedź dział hard i poszukaj jakiegoś filmiku z dekapitacji w Brazylii.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-11-20, 18:59 4
_Gentleman_ napisał/a:

Jak chcesz się dowiedzieć co to Adrenalina odwiedź dział hard i poszukaj jakiegoś filmiku z dekapitacji w Brazylii.



Gdyby zaszła taka potrzeba, to bez mrugnięcia okiem i stoickim spokojem skróciłbym kogoś o głowę, a rzucić się w kurewską przepaść, gdzie Twoje życie zależy od kawałka liny, to już bym się zastanowił ze dwa razy...
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-11-20, 19:00 10
A jeszcze lepiej poczujesz na własnej skórze jak się znajdziesz w Brazylii w tej dzielnicy w której nawet ptaki zawracają
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2019-11-20, 19:03 10
A nasz Sosnowiec nie wystarczy?
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2019-11-20, 19:04 8
DMT napisał/a:

Gdyby zaszła taka potrzeba, to bez mrugnięcia okiem i stoickim spokojem skróciłbym kogoś o głowę, a rzucić się w kurewską przepaść, gdzie Twoje życie zależy od kawałka liny, to już bym się zastanowił dwa razy...



Wierzę na słowo. Pewnie jesteś kozakiem z jakiejś wioski co wyręcza mamę i pomaga jej przy odcinaniu głów kurczaków. Nie każdy w dzieciństwie widział biegającego kurczaka bez głowy, to zbudowało twój silny charakter. Uważaj jednak gdy mama wyślę cię po wiadro wody ze studni, lina może się urwać, a człowiek potrzebuje wody do życia
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-11-20, 19:13 2
Nie kolego, nie uważam się za kozaka, chociaż nie jedno w życiu (nie w internecie) widziałem i robiłem...

To najkrótsza droga do tego, by się przekonać, że zawsze znajdzie się większy kozak...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-20, 21:43 1
~DMT napisał/a:

rzucić się w kurewską przepaść, gdzie Twoje życie zależy od kawałka liny, to już bym się zastanowił ze dwa razy...

Daj spokój, ile kurwa można żyć...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-11-21, 0:04
_Gentleman_ napisał/a:

Jak chcesz się dowiedzieć co to Adrenalina odwiedź dział hard i poszukaj jakiegoś filmiku z dekapitacji w Brazylii.



przeżyj to sam
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-11-21, 0:47
Lubie takie latanie po górach nad przepaścią, a te parki srarki jebać bym się pewnie porzygał od tego bujania
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-11-21, 9:15 3
Kurwa, raz byłem w tej całej Energylandii na tych wielkich roller coasterach. Patrze się na młodych a te chujki podnoszą podczas jazdy ręce do góry krzyczą i się śmieją, kiedy ja stary pryk trzymam się zabezpieczeń i modlę się żeby się skończyło. Kurwa chyba już nie te lata.
Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-11-21, 12:02
Co jest kurwa?
Oglądam 3 minuty i nikt jeszcze się nie spierdolił.
Zgłoś
Avatar
Irokez 2019-11-22, 21:28
Co to za nuta od 40 sekundy? gdzie to znajdę?
Zgłoś