18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Afera Zbożowa
Bituminiorz • 2013-05-19, 12:35
Od soboty na Wykopie wrze. Wszystko z powodu jednego komentarza, który 3 lata temu popełniła administratorka serwisu. Trwa festiwal banowania, a sieć się zastanawia: to koniec Wykopu?

W sobotę na Wykopie użytkownik Mehqods opublikował stary komentarz jednego z administratorów serwisu. Elfik32, bo taki nick przyjął administrator serwisu, napisał ten post 3 lata temu. Komentarz brzmiał: "Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?". Jak można się domyślić, szybko zniknął ze strony, a Mehqods został zbanowany - permanentnie.

Użytkownicy natychmiast zareagowali i zaczęli szukać innych kompromitujących komentarzy administratorki. Te także zostały usunięte, a dodający je użytkownicy zablokowali. Również permanentnie. Rozpoczęła się szaleńcza gonitwa: użytkownicy dodawali posty, administratorzy usuwali je i banowali autorów. Szczegóły afery przeczytacie tutaj.

Link do owych zdjęć administratorki Wykopu [+18]

Streszczenie:
pokazywarka.pl/zboze/ (Tylko są przeciążone serwery)

Źródło: wiadomosci24.pl/artykul/afera_zbozowa_na_wykopie_festiwal_banowania_uz...
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-05-19, 17:21
Oż kurwa, prawie jak klasyczne 4chanowe rajdy.
Niestety, nie miałem nigdy konta na Wykopie, więc nie mogę się dołączyć
Zgłoś
Avatar
ITakZapomne 2013-05-19, 17:37
Macie temacik i zdjęcia w nim gadzetomania.pl/2013/05/19/cycki-buszujace-w-zbozu-czyli-afera-na-wykopie
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-05-19, 17:39 2
gryzly123 napisał/a:

Wcale nie jest zła, wyczuwam zazdrość u jakiegoś paszteta


Zgłoś
Avatar
Pitbull91 2013-05-19, 17:40
To se przejebała sprawę i nie chcę przewidywać, ale psychicznie pewnie już jej odpierdala.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-05-19, 17:45
Ja miałem konto na wykopie, ale wyjebałem je po tej "aferce". Uznałem że warto poszukać jakiegoś portalu-linkowni gdzie użytkownicy nie rozpierdalają własnego podwórka przy okazji narzekania jakie jest zjebane. Zamiast ciekawych znalezisk (a te się zdarzały), miałem pierdyliard linków pierdolenia o zbożu. Chuj z takim serwisem :]
Zgłoś
Avatar
przemo93c 2013-05-19, 17:49
hahahaha widze posty tutaj też znikają, sprawa prawie jak na wykopie ^^
Zgłoś
Avatar
kalvyy 2013-05-19, 17:57
Na 4chanie też kotś wrzucił.
Zgłoś
Avatar
C................a 2013-05-19, 18:52
To samo się stanie wkrótce z sadisticem, jest dość spora grupa osób wkurwionych na ten portal. Zdaje mi się, że kiedyś już były ataki na ten serwis

Czekam na bana :*
Zgłoś
Avatar
JAAAH 2013-05-19, 19:36
Jaki kraj taka afera, jedni mają Wikileaks, inni mają Wykop...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-05-19, 20:44
piwo za zdjęcia
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-05-19, 20:50
Generalnie z tymi fotamito była taka opcja, że jakiś typ je udostępnił bez zgody w necie, a jak wiemy co zostanie wrzucone do neta to tam pozostanie.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-05-19, 20:50
Z Wykopu nigdy nie korzystałem, nie wchodzę tam a z tej całej sprawy podoba mi się że każdy publikuje tam wykopy o zbożu
Co do samej Elfik to ładna dupa (na tych nagich fotach) ;]

Jak dla mnie tyle w temacie i nie co się dalej tym interesować.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-19, 21:02 1
W sumie to ok, kurwy trzeba karać. Kiedyś za kurwienie się piętnowali czerwonym żelazem.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-05-19, 21:27
Dlaczego zboże a nie kurwa pszenica...?
Zgłoś
Avatar
filthy666 2013-05-19, 22:28 5
ciało w sumie niezłe, ale z ryja ryszard
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie