18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Afera Zbożowa
Bituminiorz • 2013-05-19, 12:35
Od soboty na Wykopie wrze. Wszystko z powodu jednego komentarza, który 3 lata temu popełniła administratorka serwisu. Trwa festiwal banowania, a sieć się zastanawia: to koniec Wykopu?

W sobotę na Wykopie użytkownik Mehqods opublikował stary komentarz jednego z administratorów serwisu. Elfik32, bo taki nick przyjął administrator serwisu, napisał ten post 3 lata temu. Komentarz brzmiał: "Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?". Jak można się domyślić, szybko zniknął ze strony, a Mehqods został zbanowany - permanentnie.

Użytkownicy natychmiast zareagowali i zaczęli szukać innych kompromitujących komentarzy administratorki. Te także zostały usunięte, a dodający je użytkownicy zablokowali. Również permanentnie. Rozpoczęła się szaleńcza gonitwa: użytkownicy dodawali posty, administratorzy usuwali je i banowali autorów. Szczegóły afery przeczytacie tutaj.

Link do owych zdjęć administratorki Wykopu [+18]

Streszczenie:
pokazywarka.pl/zboze/ (Tylko są przeciążone serwery)

Źródło: wiadomosci24.pl/artykul/afera_zbozowa_na_wykopie_festiwal_banowania_uz...
Zgłoś
Avatar
roger007 2013-05-19, 22:53 3
Co to jest wykop?
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-05-19, 23:25 2
Do tych co Ania im się z twarzy nie podoba: Kto wybrzydza, ten nie rucha! Pamiętajcie!
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-20, 7:10
filthy666 napisał/a:

ciało w sumie niezłe, ale z ryja ryszard


o kurwa xD
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-05-20, 12:06
Ponoć wali się na hektary....
....albo może leci na hektary.
W każdym bądź razie mógłbym ją boso ganiać po ściernisku.
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-05-20, 12:24
Widzę że kurahen zrobił swoje, aj aj
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-05-21, 10:56 3
Użytkownicy Wykop.pl protestują przeciwko niereformowalności administracji portalu.



"W sobotę rano czynnie wzięłam udział w wykopywaniu zbożowych znalezisk, ale kiedy kurz i emocje opadły wyłonił się standardowy schemat działania praktykowanych chyba przez każdy rodzaj władzy.

Afera (nadużycie władzy)
Nieudana próba jej wyciszenia (usuwanie głosów sprzeciwu)
Eskalacja niezadowolenia ludzi dzięki którym istnieje jednostka odpowiedzialna za aferę (kilkanaście stron z wymowną tematyką zboża)
Próba przeczekania (zaprzestanie usuwania wpisów i banowania)
Próba obrócenia w żart - zmniejszenie wartości problemu (zmiany w logo)
Próba rozdzielenia problemu na mniejsze, czyli zmniejszenie jego wagi (głosy, ze to nie tylko jedna administratorka banowała, ale robiło to kilka osób )
Obietnice zmian + przeprosiny (nowy regulamin)
Zablokowanie wszelkich dalszych przejawów buntu (tag zboże)
Ignorowanie niezadowolenia i próba powrotu do normalnego funkcjonowania.

Wnioski
1. Standardowo: Zero dymisji, zero rezygnacji, nikt nie jest odpowiedzialny, nic się nie zmieni.
2. Człowiek który komunikuje się z userami od strony administracji powinien zostać politykiem. Ma predyspozycje."

źródło: Wykop.pl
Zgłoś
Avatar
garota 2013-05-21, 11:20 5
Ale o co chodzi? Takie macie nędzne życie prywatne że przejmujecie się jakimś gównem z internetu? Jakieś wykopy itd. Pojebał się świat, pojebał. Na podwórku jak mnie ktoś banował to mu wypłacałem z bańki. A teraz, denerwuję się na tekst napisany przez anoniowego dupka.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-05-21, 12:08
Nie sądziłem, że i tutaj to kurestwo dostanie darmową reklamę. Oby ta chujnia nie wyszła na główną.
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-05-21, 12:32
@UP@UP

co wy pieprzycie. Jest to nowa i ciekawa sytuacja. Nie chodzi o to ze nikt nie ma wlasnego zycia kurwa. Ale swiatem trzeba sie interesowac bo zawsze lepiej wiedziec niz nie wiedziec. Wykop to klasyk ale od kiedy przejelo go allegro to zaczelo sie psuc.
Mamona przyslonila ślipia i serwis ktory istnieje dzieki użytkownikom ma w dupie uzytkownikow. A uzytownicy jako swiadomi internauci nie chca byc ruchani w dupe i traktowani jak murzyn bez napleta z rdzawym odcieniem wlosow. nie wystarczy dac komunikat jak w TV ze rzecznik powiedzial ze jest ok, wiec jest ok. I nie chodzi o ta gola dupe. Wyszlo ze lubi sie pieprzyc, pozowala nago i jest nimfomanka, wzbudzilo to zainteresowanie bo wykopowicze posrednia znali ta tepa dzide bo byla moderatorem ale popisaliby na ten temat kilka dni i odeszlo by to w cien bo malo to jest cyckow na internecie. Ale dac babie wladze to tak sie konczy, impulsywne dzialanie poskutkowało glupimi decyzjami majac ludzi od ktorych jest sie zaleznym (kasa) za wroga. Teraz to użytkownicy stawiaja wymagania i bardzo dobrze.

To pokazuje ze jesli poczynania "gory" nie traktuja "dolu" po partnersku to "dół" moze zrobic bunt i role sie odwroca na tyle ze to "dol" bedzie gora!

Ta sytuacje mozna rowniez odniesc do nas jako narodu, pokazuje jak jestesmy glupi, nie potrafimy sie zbuntowac mimo ze wszyscy krytykujemy i nie podoba nam sie "gora" oraz to jak latwo manipuluje nas "rzecznik" ktory robi dobra mine a nas dali boli dupa bo jestesmy ruchani bez wazyliny ale nie jest wazne zeby bylo lepiej, wazne zeby nie bylo gorzej albo zeby juz gorzej mial kto inny byle nie my.

hoho, ale sie rozpisałem
Zgłoś
Avatar
kacpereczeq12 2013-05-21, 12:39
Tak !
Kucma na prezydenta !
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-05-21, 13:01
@UP

sorry kacpereczeq12 ale mam ambicje... nie namowisz mnie
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-21, 14:31 1
Banda gimbusów która zobaczyła cycki. Dajcie sobie siana, administracja tamtego portalu ma wyjebane na kilku pryszczatych użytkowników, nic nie zdziałacie.

Wykop to prywatny portal, obowiązuje tam regulamin i właśnie zdanie administracji/moderatorów.
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-05-21, 14:35
nie zakładajcie osobnych tematów na to szambo, wszystko wrzucajcie tutaj
Zgłoś
Avatar
3look 2013-05-23, 16:08
Finał taki będzie że kurwiszon zostanie jeszcze celebrytką czy jakim innym telewizyjnym wycieruchem, a wszystko przez j*baną gimbazę. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
Zgłoś