18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Afgański Patrol
S................n • 2012-09-17, 21:00
Wrzucam z okazji 17 września, nic nie było na sadolu, to tak choćby lekko tematycznie.

Nasze chłopaki w Afganistanie



cz.1

kolejne części dostępne na yt.
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2012-09-18, 0:04
Po co my tam dokuczamy tym szmatogłowym małpom w Afganistanie? NIe mogą sobie żyć po swojemu w średniowiecznych szałasach?
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-09-18, 0:07 2
Stres, stres i jeszcze raz stres. 24/7. Potem oswajasz się z nim. Jest, ale już nie myślisz o nim. jedziesz, myślisz o rodzinie, o tym że teraz gdzieś ktoś z Polsce idzie do sklepu, płaci rachunki itd. Jedziesz i w każdej chwili może być bum. Odbieranie rzeczywiśtosci wchodzi na całkiem inne obroty. Zaczynasz myśleć o świecie inaczej. Po tym, na wszystko patrzysz inaczej.Wojna to miejsce gdzie chłopiec staje się meżczyzną.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2012-09-18, 0:40
za grom zawsze piwko !
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-09-18, 1:25
o kurwa ... PADa Logitech mają do tego ustrostwa
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-09-18, 6:47
Nie ma to jak dać się zabić, żeby tylko liznąć amerykańskiej dupy. I nie pierdolcie o zaletach "szkoleniowych" w warunkach bojowych, bo na chuj obrońcy kraju mają się szkolić do walki w warunkach których trudno szukać w kraju. A wiz hamburgery i tak nie zniosą
Zgłoś
Avatar
kosciej 2012-09-18, 7:30
u arabusów demokracja się nie sprawdza plebs jest zbyt ciemny i tylko zamordyzm rozumie
a amerykanie się uparli
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-18, 8:24 1
BrunerOvned napisał/a:



Wytłumacz mi określenie "epickie", bo za moich czasów nie chodziło się do gimanzjum. Po ośmiu (!!!) klasach podstawówki było:
- 3 lata zawodówki (!)
- 4 lata liceum (!!)
- 5 lat technikum (!!!)
Były też OHP. Pogooglaj sobie ten skrót.
Halo nie robię o Boxxera, tylko o naszych wojaków. I to nie jest "nic", tak naprawdę



No i na co mi opisujesz jak wyglądał system szkolny? Doskonale wiem, bo moja siostra również w takim systemie się kształciła. Ba, jeszcze jak byłem w 3 klasie podstawówki to ten system istniał.

BrunerOvned napisał/a:


Wytłumacz mi określenie "epickie", bo za moich czasów nie chodziło się do gimanzjum.



Jaki to ma związek?

Szczerze, to sam nie używam słowa "epickie", ani jemu podobnych, których teraz pełno w internecie, ale wiem co ono oznacza. Teraz pokazujesz, że skomentowałeś pierwszy post Boxxera nie wiedząc co te słowo oznacza, a jednak jego wypowiedź oceniłeś negatywnie, nie mając ku temu podstaw. Zresztą, w ogóle źle zinterpretowałeś jego wypowiedź, co też ktoś ci napisał w komentarzach.
Także po co wywody o dawnym systemie szkolnym? Uważasz, że był lepszy? Może i był, swojego nie bronię absolutnie, ale jak widać po twoich dwóch wypowiedziach i tamten system nie zdał egzaminu, bo masz problemu z interpretacją, a dodatkowo komentujesz coś, czego do końca nie rozumiesz, no bo przecież okazało się, że nie wiesz co oznacza "epickie" w slangu.
Może czasami warto wyluzować? Szczególnie na forach internetowych tego typu? Do ciebie nic nie mam, tylko po co rozbijać się o pierdoły.
Zgłoś
Avatar
madkomp 2012-09-18, 8:40
Przemoc dla pokoju jest jak gwałt dla dziewictwa. Po cholere sie tam pchać, jesteśmy dla nich okupantami jak niemcy czy ruscy w 39' i my wtedy dla nich byliśmy terrorystami
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-09-18, 10:32
dajcie koloejne odcinki
Zgłoś
Avatar
t................j 2012-09-18, 11:11
madkomp, głąbie - przeczytaj sobie to co napisałem wcześniej i zastanów się nad skalą debilizmu, który głosisz. Ktoś powinien wam to w postaci rysunkowej przedstawiać. Radykalni islamscy terroryści żyjący z produkcji heroiny mają chuja wspólnego z ruchem oporu. Pierdoleni pacyfiści wodę z mózgu robią ludziom.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2012-09-18, 12:43
kurde mają mało długopisów,dzieciaki chcą się uczyć ale nie mają czym pisać zróbmy zrzutę i wyślijmy tam ze 2 miliony długopisów
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2012-09-18, 13:01
Co kurwa nic nie było?! Jak się jest ciotą i na hard nie zagląda, to nie ma co się dziwić i się pierdoli bezpodstawnie, że NIE BYŁO
Zgłoś
Avatar
cycu19922 2012-09-18, 13:08
2 i 3 część lepsza
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-09-18, 14:48 2
cz.2,3



Zgłoś
Avatar
barti116 2012-09-18, 17:42
1:34 logitech dual action,mam taki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie