18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Afgański Patrol
S................n • 2012-09-17, 21:00
Wrzucam z okazji 17 września, nic nie było na sadolu, to tak choćby lekko tematycznie.

Nasze chłopaki w Afganistanie



cz.1

kolejne części dostępne na yt.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-18, 18:53
Polski Rząd podjął decyzję za lud bez skrupułów wysyłając naszych żołnierzy na misję.
Wysłał ich w teren nieznany i obojętny dla naszego kraju, skazał wiele rodzin na długie rozstanie.
Żonom zabrał mężów, matkom synów, dzieciom ojców.
Mam pytanie do naszych jebanych parlamentarzystów:
Po kurwę pchacie się tam gdzie was nie chcą?
Po kurwę włazicie w dupę USA?
Skoro każdy ma nasz kraj głęboko w dupie nie właźcie mu jeszcze głębiej bo się w Polsce wazelina skończy.
Nie nasza ta wojna i nie nasza sprawa.
Chłopaki robią co im każą i narażają życie a te gnoje siedzą za stołkami i pierdolą o kryzysie złodzieje jebani. Oczywiście jest kryzys bo kradniecie swoim rodakom a dajecie innym Państwom. Tfffuuu Dziadostwo.
Najpierw się pchają a potem się ataków boją... Z czym na takie państwa jak w naszej armii nawet jednego AK sprawnego nie ma???
Zgłoś
Avatar
I................o 2012-09-18, 19:50 1
A tam, dupa kurwa i chuj, nie dość że giną tam nasi ludzie to będzie trzeba hamerykaną zapłacić za to że udzielamy im wsparcia, idźcie w chuj w z taką polityką, taniej wyjdą koszary.
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-09-19, 20:41
jesteśmy tam nieproszeni, okupujemy ten kraj. sam byłem żołnierzem. kto myśli ze tym jest cokolwiek chwalebnego niech spędzi jak my, miesiąc spiąc w dziurze w ziemi...jak by trzeba było jadł bym współtowarzyszy z głodu..brawo moze bić ktoś kto widzi to wszystko na ekranie LCD.
Zgłoś