18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
RayBarnett 2024-09-02, 13:07
Smoluch serio myślał że to się uda?
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-02, 17:44
Chyba miał 5 gwiazdek
Zgłoś
Avatar
subik 2024-09-02, 19:02
intermag napisał/a:

Policjantka przegrała walkę z inżynierem, odebrał jej broń i strzelił w jej kierunku. Na szczęście szybko przybyła odsiecz w postaci policjantów i zrobili to co należało zrobić na początku.Teraz uwaga ‼️ Facet przeżył, policjantka też. Dostał zarzuty ale ława przysięgłych uznała, że ​​Ari Young jest niewinny usiłowania zabójstwa i napaści z użyciem broni palnej na funkcjonariusza policji. Zamiast tego Young został skazany za łagodniejszy zarzut użycia broni z rażącym niedbalstwem i zwolniony z więzienia.
Oczywiście Kalifornia



No no ,...jak chuj na bank
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-02, 21:29
Parkometr napisał/a:

Mi to zawsze szkoda zwierząt.



Weź przestań. Chore osobniki się eliminuje...
Zgłoś
Avatar
kudlak55 2024-09-03, 2:02
W ameryce to się nazywa samobój przez policję, smoluch dobrze wiedział co robi. Wyłapał policjantkę łatwą do ogarnięcia, reszta już sama poszła.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-09-03, 12:29
alususs napisał/a:

Lubię szczęśliwe zakończenia



Szczęśliwe by było gdyby odjebAł tą pseudo funkcjonariuszkę która stwarza więcej zagrożenia niż pożytku i marnotrawi pieniądze podatników.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-09-03, 22:11
OldMann napisał/a:

gdyby autorzy forwardowania filmików do tego smiesznego portalu podawali jeszcze jakieś zródła to byś mógł wysledzić w necie dodatkowe informacje na ten temat i sie dowiedzieć a że tego nie robią bo mają to w dupie to jest jak jest.



kolego, forwardować to sobie możesz kupę do muszli klozetowej. Nie masz przypadkiem zaraz jakiegoś mitingu?
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-09-08, 10:54 1
raistpol napisał/a:

kolego, forwardować to sobie możesz kupę do muszli klozetowej. Nie masz przypadkiem zaraz jakiegoś mitingu?



nic nie jarzysz tępa pało, te filmiki kopiują z innych portali, ogarnij się
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-09-08, 16:08
OldMann napisał/a:

nic nie jarzysz tępa pało, te filmiki kopiują z innych portali, ogarnij się



widzisz panie oldmann, tyś bardziej ssman albo meneloman a nie oldman...oldman za chuja jasnego by nie powiedział forwardować....podawać, przerzucać, przekazywać, nawet KURWA dodać hosta bądź kolejne źródło ale forwardować?
Panie kolego....

Twym FORWARDOWANIEM, ZAFRASOWANYM JA JEST.
Wiesz czemu zafrasowany?! Bo jedyne co forwardujesz to swoje projekcje na sadola bądź ręke do gaci



ps. mnie nie ciśnij, mi to halman kazał napisać albo velture, ja tam ich bez patrzenia na nogi nie rozkminiam

Zgłoś